Oto Yıkama Kurulum Paketi GO-PREMIUM GLOBOWAX Dry Car Care – 2023

Kurumsal Kimlik Dahil Oto Yıkama Kurulum Paketi GO-PREMIUM 16.000 $ (*KDV Dahil)

oto yıkama
oto yıkama kurulum paketi , detailing , uygulama merkezi , franchising , globowax , dry car care , drycarcare , GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama.

GLOBOWAX | Oto Yıkama Kurulum Paketi

GO-PREMIUM | KONSEPTİ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

GO-İSTASYON ve GO-HANGAR konseptlerin bir üst yatırım tercihi olan GO-PREMIUM modelimiz oto kuru temizleme faaliyetleri ve mobil hizmet avantajlarını klasik yıkama istasyonları altyapısı ile birleştirerek mevcut düzende sizlere mobil ve lokasyon bazlı hizmetlerde standart bir yıkama istasyonu işletmesinden çok daha fazla potansiyel ve kar marjı vaat ediyor.

Ayrıca Diğer Yatırım Paketi Tercihlerinize Ek Olarak GO-PREMIUM Paketinde İşletmenize Makul Standartlarda Tüm Kurumsal Kimlik Tabela ve İç/Dış Mekan Giydirme Desteği de izmet Çözümlerimize Dahil Edilmiş Oluyor. Eğer işletme açacağınız lokasyon Oto Yıkama Ruhsatı alabilecek bir yeterliliğiniz var ise; (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Oto Kuru Temizleme ve (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği konseptlerini birleştirerek hem klasik alışkanlıkları olan müşteri kitlesine ulaşmanızı, hem nano teknoloji oto kuru temizleme sisteminin avantajını klasik düzen tercihli müşterilerinize gösterebileceğiniz bir işletme ortamı yaratmanızı ve mobil sistemi kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabileceğiniz hibrit ( klasik ve yeni düzeni birleştiren ) işletme modelini tercih edebilirsiniz.

Bölgenizde ilk olmanın vereceği avantajı kullanarak eski haliyle dahi ( klasik sulu yıkama uygulamaları ) nakit para döngüsünün olduğu ve riskin minimum olduğu sektörümüzde GLOBOWAX marka değeri ile ayrıcalıklı bir işletme sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX | GO-PREMIUM | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Klasik Oto Yıkama Faaliyetleri + Mobil Hizmetler ile 3 Katı İş Potansiyeli Kazanılıyor ; Ayrıca Ek Olarak da Tüm Tabela , İç / Dış Mekanlar Görsel Giydirme Destekleri yatırım çözümlerine dahil oluyor. )

Oto Yıkama Kurulum Konsepti GO-PREMIUM ; Oto yıkama kurulum paketinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti için ortalama 150m² ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-PREMIUM Paketi konseptinde müşterilerine tercihli hizmet alma imkanı sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-PREMIUM bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor. Klasik yıkama hizmeti ile bir arada sunulanOto Kuru Temizleme” uygulamalarında; Su ve Basınçlı Yıkama ekipmanı kullanma ihtiyaçları gelişen nano teknolojiler ile ortadan kalkıyor ve müşterileriniz araçlarında klasik bir köpüklü yıkama işleminden çok daha güvenli bir şekilde çizilme ve deformasyonların minimize edildiği, aracın çok daha uzun süre temiz kaldığı bir deneyim yaşıyor. GO-PREMIUM Paketi ‘nde GLOBOWAX ürünleri ile ilk uygulamada dahi müşteri memnuniyeti yakalanıyor ve ana maliyet kalemleri oto kuru temizleme hizmeti tercihi istasyonunuza yerleştikçe düşüyor böylelikle klasik bir yıkama istasyonu işletmesinden çok daha yüksek kar marjı vaat ediyor.

oto yıkama kurulum paketi 1

GO-PREMIUM YENİ NESİL OTO YIKAMA KURULUM PAKETİ VE OTO KURU TEMİZLEME KONSEPTİ AVANTAJLARI NELER ?

Ticari potansiyel anlamında değerlendirdiğinizde GO-PREMIUM konsepti (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Oto Kuru Temizleme ve (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği hizmetlerini birleştirerek Türkiye’de bir ilk olarak sizlere hiç bir oto yıkama istasyonun sağlayamayacağı potansiyel ciroları kazanma imkanı veriyor. Çalışan-patron hiyerarşisi arasında sıkışan ve kendi ticari özgürlüğünü kazanmak isteyen tüm girişimcilere, yatırımınızı arttırabildiğiniz ölçüde genişleyerek ve ekstra kazanç alanları yaratarak aylık bazda fazlası ile tatmin edici cirolar kazandırabilme potansiyeli vaat ediyor.

Yıllar içerisinde bizzat tecrübe edilen ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz ile sizler de GLOBOWAX markasının kaliteli ve alternatifsiz ürün grupları altyapısını kullanabilir; Her geçen gün gelişen ekosistemimiz içerisinde sabit işlerinizde kazandığınız potansiyelden çok daha fazla kar elde edebilecek gelirleri kazanabilirsiniz. Tecrübe kazandıkça kendinize büyüme hedefleri koyabilir ve ikinci aşamada birikimleriniz ile sizlere çok daha fazla potansiyel gelirler vaat eden GO-VIZYON’360 ya da GO-MASTER modellerimize geçiş yapacak ticari birikimler sahibi olabilirsiniz.. Sabit işletmenize dahil edeceğiniz mobil hizmetler genişlemesi ile ulaşabileceğiniz kitleleri hayal edin;

Oto Yıkama istasyonuna gitmeye zaman bulamayan bireysel müşteriler, şirket çalışanları, araç yoğunluğu olan her türlü özel şirketler, restaurantlar, vale hizmetleri, araç kiralama şirketleri ve bayan şoförler.. Otomobiller devamlı temiz kalma ihtiyaçları ile hayatımızın her alanında sonu olmayan bir iş potansiyeli vaat ediyor..

Sizce de artık Türklerin gerçek ticari potansiyellerini ortaya çıkarma vakti gelmedi miPeki sizler hayatınızda en son neyi hedefledinizŞu an düşlediğiniz hayatın ne kadarını gerçeğe çevirebildinizMevcut işinizde emekleriniz karşılığını aldığınızı düşünüyor musunuzTicari özgürleşme ve düşlediğiniz hayata ulaşmak hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya ve yeni riskler almaya ne kadar cesaretiniz var?


go-premium oto yıkama kurulumu , globowax , dry car care , oto yıkama paketi , elysium park avm açılış etkinliği 2022-2022

GO-PREMIUM OTO YIKAMA KURULUM PAKETİ İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM, NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki Başvuru Formu’nu doldurarak bizlere ulaşın ; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın. Oto Yıkama Kurulum Paketimiz ile ayrıcalıklı olun.

Oto Yıkama Kurulumu yapan firmalar olarak GLOBOWAX markası yeni nesil çözümleri ile tanışın..

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

oto yikama bayiligi kurulum paketi G 6 GO PREMIUM GLOBOWAX LOGO Only Dark Site oto yıkama kurulum paketi 2

16.000 $

Tabela , İç / Dış Mekan Görseller , Foreks ve Vinil Baskılar, Marka Lisansı ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Dahil. (Süresiz Kullanım)

Oto Yıkama Kurulumu yapan firmalar

Oto Yıkama Kurulum Paketi GO-PREMIUM

GO-PREMIUM Paketi

Kurumsal Oto Yıkama

Türkiye’nin en çok tercih edilen oto yıkama markası

GLOBOWAX – Dry Car Care

www.otoyikamabayiligi.com

Paket Dahilinde Sahip Olacağınız Ek Hizmetler/Avantajlar

Pakete Dahil Hizmetlerimiz.

1

Sınırsız Marka Kullanım Hakkı

2

Şehrinizde Anlaşma İmzası ve Keşif Hizmetleri

3

İşletme 3D Mimari Modelleme Desteği

4

Ürün Teslimleri Sonrasında 2. Şehir Ziyareti ve Eğitimler ve Sertifikasyon

5

G-WAX Teknoloji İşletme Takip Yazılımı Kullanım Lisansı

GO-İSTASYON YATIRIMINIZDA KOSGEB GİRİŞİMCİ PRGORAMI DESTEĞİ

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınızı ve 65.000 TL "Geleneksel Girişimci Programı" Hibe Desteğini Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

KOSGEB SERTİFİKA SAHİPLERİNE ÜCRETSİZ İŞ PLANI DESTEĞİ
globowax dry car care , drycarcare , 2022

GLOBOWAX Dry Car Care | Profesyonel Oto Yıkama Sistemleri 2022

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

Kurumsal Oto Yıkama İşletmesi Kurulum Paketi GO-PREMIUM 2022

"GLOBOWAX | GO-PREMIUM Yatırım Başlangıç Paketi Hakkında Merak Edilenler."

globowax dry car care , drycarcare , 2022

1) GO-PREMIUM Paketi İçin Kaç m2 İşletme Alanına Sahip Olmalıyım ?

-minimum 100m2 , tercihen 200m2 ve üzeri taban kullanım alanı olan, önüne ve içine en az iki araç ve üzeri ( 2 standart temizlikler için peron + 1 detaylı temizlik peronu + ofis ve bekleme alanları dahilinde ) alabilecek oto yıkama ruhsatı uygunluğu olan müstakil ya da muvafakatname toplanmış apartman altında altyapısı doğru sağlanan her alanda işletme açabilirsiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

2) GO-PREMIUM Paketi İşletmesi İçin Kaç Personel Çalıştırmalıyım ?

- Genellikle bayi yatırımcılarımız da iş gücüne katılırlar bu nedenle 1+Detaylı Temizlik Uzmanı (eğitim alarak kendiniz de olabileceksiniz) + 2 Standart Temizlik Personeli istihdamı ile başlangıç öneriyoruz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

3) Eğitim Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, Eğitimler entegrasyon hizmetlerine dahildir. GLOBOWAX yatırımcılarımızda tecrübe şartı aramıyoruz. Tüm eğitim ve sertifikasyonları işletme kurulum sürecinde yerinde hizmet desteği ile kendi işletmenizde sağlıyoruz.

globowax drycarcare 2022 , dry car care.

4) Teknoloji Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, GLOBOWAX sektörde kendi bilişimcilerini istihdam etmiş olan belki de ilk markalardan biridir. Masaüstü , Tablet ve Akıllı Telefonlarda ortak çalışabilen devamlı gelişen , web tabanlı dinamik bir yazılım alt yapısına sahibiz. Tüm müşteri kabul ve bayi sipariş diyalogları yazılımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sistem işletmeciye ciro takibi ve hizmet pazarlamasında ciddi avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmalara raporlama avantajı sayesinde filo temizlik süreçlerinde koordinasyon ve mutabakatlar daha kolay sağlanabilmektedir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

5) Mimari Desteğiniz Var mı ?

- GLOBOWAX her zaman minimum maliyet, maksimum fayda prensibi ile hareket eden bir markadır.

GO-PREMIUM paketinde diğer ana yatırım paketleri çözümlerimiz haricinde makul sınırlarda tüm tabela , iç / dış mekan görselleri ve kurumsal kimlik süreci dahilinde müşteri oturma ve bekleme grubu dahil demirbaş paket içeriklerimizle birlikte kurumsal kimlik oluşturma sürecinde tam kurulumlar gerçekleştirmekteyiz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

6) GLOBOWAX bayii olmaya karar verdim, nereden başlamalıyım ?

- GLOBOWAX olarak sizden ilk ricamız  https://www.drycarcare.com/bayilik/ linkinden ya da bu sayfanın aşağısından başvuru formunu doldurmanızdır.

- Sonrasında dilerseniz sizinle iletişime geçmemizi bekleyebilir ; ya da tercihen (0212) 450 0009 - (0530) 441 6120 numaralı hatlarınızdan bizlere ulaşabilir , görsel ve döküman desteği de alarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

GO-PREMIUM (16.000 $ *KDV Dahil) PAKETİNDE NELER VAR ?

GLOBOWAX | GO-PREMIUM Kurumsal Oto Yıkama Yatırım Paketi İçeriklerini İncelemek İçin Sayfayı Aşağı Kaydırın ve Tanııtım Videosunun Altında Ürün Listesi Kapak Görselinin Altında Liste Grafiklerinin Yüklenmesini Bekleyin.

Yukarıdaki Bağlantıya Tıklayarak Açılan Sayfada Tüm GLOBOWAX Yatırım İçeriklerini Seçeneklerini İnceleyebilirsiniz.

GLOBOWAX | Dry Car Care GO-PREMIUM Yatırım Paketini .PDF Formatında Cihazınıza Kaydetmek İçin Buraya Tıklayın.

Ön Bilgilendirme Formunuzu Doldurun Marka Profesyonellerimiz ile Sizlere Ulaşalım. Tüm Sorularınızı Birlikte Yanıtlayalım.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki  bilgi edinme formunu doldurunuz.

GO-PREMIUM PAKETİ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Yeni Girişimci Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

GO-PREMIUM YATIRIM MODELİ İLE TANIŞIN ! VE GO-PREMIUM PAKET İÇERİĞİNİ İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYIN..

100 m2

Önerilen Minimum Kapalı Alan

2 Ekip (4 Kişi)

Gerekli Minimum Personel Sayısı

Pakete Dahil

Ekipmanların Kurulumu Hizmeti

3 Yıl

Lisans Süresi ( Bedelsiz Yenileme )

Bölge Koruması

Pakete Dahil

Sulu Yıkama Hizmeti

Pakete Dahil

Nano Araç Temizliği

Pakete Dahil

Pakete Dahil

Reklam - Matbaa Materyalleri

Adreste Araç Temizliği

Pakete Dahil

Faydalı Aksesuar Satışı

Tercihler

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailesi olarak markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Lokasyonu Belirleyin!

GLOBOWAX bayi olma avantajlarını benimsedikten sonra hizmet vereceğiniz konsept hedefine göre minimum 100m2 ve üzeri kapalı alanı olan işletme lokasyonunuzu belirleyin ve bize ulaşın. Tüm süreci birlikte planlayacağız.

Oto Yıkama Bayiliği Kurulum Paketi GO-PREMIUM 15.000 $ (*KDV Dahil) GLOBOWAX Dry Car Care

oto yıkama bayiliği GO-PREMIUM GLOBOWAX Dry Car Care
Dry Car Care Oo Yıkama Bayiliği Kurulum Paketi 2022 , GLOBOWAX , Bayilik.

TOP