-

Oto Yıkama Bayiliği - Nasıl Bayi Olurum ? - GLOBOWAX

Yeni Nesil Oto Yıkama Bayiliği Konseptleri 2021

** Oto Yıkama Bayilikleri,Oto Yıkama Bayilik,Oto Yıkama Bayiliği veren firmalar,Oto Yıkama Bayilik veren firmalar,Oto Yıkama,oto yıkama bayiliği şartları,Oto Yıkama Bayiliği 2021

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ YENİ NESİL HİZMET KONSEPTLERİ İLE TANIŞIN !

1) Klasik Sulu / Köpüklü Yıkama

2) Oto Kuru Temizleme - Susuz Oto Yıkama - Susuz Araç Yıkama Konsepti ile Tanışın

3) Sektörde Mobil Hizmet Devrimi - Bireysel / Filo Araç Temizlik Hizmetleri

Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye'de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde NANO- Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır. Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarımız sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir. Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır. Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

ARACIN BULUNDUĞU NOKTADA GÜVENLİ TEMİZLEME | ADRESTE OTO YIKAMA BAYİLİĞİ KONSEPTİ

Yerli sermayesi olan yılların uluslararası tedarik, kargo ve lojistik zinciri deneyimleri ile GLOBOTURK tarafından global pazarda üstün kalitede ve rekabet gücü olan ürün grupları ile aracı bulunduğu noktada, kıpırdatmadan güvenli bir şekilde temizleyen GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept , sürücüleri araç başında bekleme zahmetinden kurtarıot. Ayrıca ; özel temizleme solüsyonlarının içerisinde yer alan UV koruyucuları sayesinde, aracın güneş ışınlarından en az seviyede etkilenmesini sağlıyor, anti statik koruma sayesinde araç daha geç toz tutuyor, aracın boyası cilalanıp parlıyor. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ´in sahip olduğu, araç yüzeyini koruma özelliği ile klasik yöntemle temizlenen araca oranla daha uzun süre temiz görünüyor. Bu sayede klasik yönteme kıyasla araç temizletme sayısı azalıyor.

 DOĞA DOSTU ARAÇ / OTO YIKAMA BAYİLİĞİ SİSTEMİ

 Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 - 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept özel solüsyonları ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliğini ve korumasını sağlıyor.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ SEKTÖRÜNDE BAYİLİK / FRANCHISING YOLUYLA BÜYÜYECEK

Doğa dostu, susuz araç temizleme sistemi ve aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çeken GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept, başta Türkiye olmak üzere, tüm dünya genelinde de franchising verecek. Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept karlı yatırımıyla kazancı katlıyor.

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ SİSTEMİ - BAYİLİK / FRANCHISING DETAYLARI

GLOBOWAX | Dry Car Care

TÜRKİYE

Marka Menşei | Merkez Ülke

Hizmet Tanımı

Profesyonel Oto Temizlik Hizmetleri, Susuz Araç Yıkama Teknolojileri, Adreste Araç Temizliği Konsepti, Oto Kuaför Hizmetleri, Nano Teknoloji ve Koruma Uygulamaları.

Hedeflenen Pazarlar

Türkiye Merkezli, Dünya Geneli.

2006

Proje Başlangıç Yılı

+250

Toplam Çalışan Sayısı

2

Merkeze Ait Lokasyon Sayısı

+60

FRANCHISE BAYİ SAYISI

21

Son 1 Yılda Açılan Franchise Sayısı

+500

Hedeflenen Franchise / Bayi Sayısı

blank

Oto Yıkama Bayiliği Önerilen Konseptleri

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

 • (1) Sabit dükkan maliyeti olmayan, düşük bütçe ile istihdam yaratmayı hedeflediğimiz, kazançlı "GO-WAX" - "Mobil Bayilik Konsepti".
 • (2) Yeni nesil nano teknoloji ürünlerimizin avantajlarını kullanarak, "Oto Yıkama Ruhsatı" ve su gideri altyapısı ihtiyaçları olmadan hizmet verebileceğiniz, hem mobil hem sabit işletme avantajlarını yıkama işletmelerinin konumlanamadığı yerlerde işletme avantajı veren "GO-GARAJ" - "Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme İstasyonu" hizmet modelimiz.
 • (3) Hem sabit hem mobil olarak hizmet verebileceğiniz avantajlı "Oto Kuru Temizleme" sistemini , uygun ruhsat altyapısı ile "Klasik Basınçlı Yıkama ile birleştirebileceğiniz "GO-İSTASYON" modelimiz.
 • (4) Oto Kuru Temizleme ve Klasik Yıkama Uygulamalarını Buharlı Temizlik Ekipmanları ile birleştiren, üç yönlü hizmet avantajı sunan "GO-HANGAR" modelimiz.

Daha Fazla Yatırım, Daha Fazla Kazanç Potansiyeli

İşletme Açmaktan Daha Fazla Potansiyel de Vaad Ediyoruz !

 • (5) İşletme Modelleri dışında bir bölgeyi lisanslayarak İl/ilçe/semt içerisindeki tüm bayilikler verme , alt lisanlamalar yapma ve ürün satışı yetkileri alabileceğiniz. "GO-MASTER" ve "GO-PRESTİJ" modellerimiz.
 • (6) İnşaat ve dekorasyonlar dahil tüm işletmeyi arsa üzerinde sıfırdan inşaa edip teslim edebileceğimiz anahtar teslim GLOBOWAX "GO-PRESTİJ" modelimiz.

YATIRIM İSTATİSTİK BİLGİLERİ

75 TL - 100 TL

m2 başına ortalama kurulum maliyeti

İsim Hakkı Bedeli Yok

İsim Hakkı Bedeli Alınmıyor.

Ciro'dan Pay Alınmıyor

Bayi Aylık Kazançlarından Pay Talep Edilmiyor.

Mobil Hizmet İmkanı

Sadece GO-GARAJ,GO-ISTASYON,GO-HANGAR Paketleri dahilinde..

+55.000 TL (KDV Dahil)

Minimum İstasyon Başlangıç Maliyeti "GO-GARAJ Paketi"

80.000 TL-100.000 TL

Önerilen Şube Açılış Yatırım Maliyeti 65.000 TL " GO-ISTASYON" Paketi, dükkan kiralama basit ek masraflar boya badana vb dahil ort. gereken sermaye tutarıdır.

21-30 Gün

Anlaşma İmzasından Eğitimler ve Kurulumlar Dahil Bayi Açılışına Kadar Gereken Ortalama Toplam Süre.

Ortak Havuz Sistemi

ARGE-Reklam Katılım Payı Ücreti

1 Birim Maliyet 6 Birim Kar

Standart Uygulamalarda Karlılık Potansiyeli

GİRİŞİMCİYE VERİLEN DESTEKLER

Personel Eğitim Desteği

Satış Pazarlama Eğitim Desteği

Pazarlama Desteği

Kurumsal Kimlik El Kitabı

Yer Seçimi Desteği

Bölge Koruması

Ortak Reklam

Sınırsız Tasarım Desteği

Web Sitesi Kurulum Desteği

SEO - Adwords Reklamları Desteği

Sosyal Medya Desteği

CRM Desteği

GLOBOWAX Tarafından Girişimciye Sunulacak Ana Hizmetler

Ürün Tedariği

İşletmenin açılabileceği konumlar ile ilgili danışmanlık desteği

faaliyet bölgesi baz alınarak fizibilite çalışmasının yapılması ve gerekli sermaye, ödeme koşulları, yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi bilgilerin girişimciye sağlanması

Mağazanın açılım aşamasında iş planının oluşturulması için destek

Personel, ürün ve sistem kullanım eğitimi

Gerektiğinde Franchise´ın problemlerine anında çözüm getirilmesi

Tanıtım faaliyetleri, organizasyonlarda danışmanlık desteği

Tasarım / Matbaa Grafik Çalışmaları Desteği

Web Sitesi Kurulum Desteği

SEO - Adwords Reklamları Desteği

Sosyal Medya Desteği

CRM Desteği

Girişimciler GLOBOWAX Yeni Nesil Oto Yıkama Bayiliği Konseptini Neden Tercih Etmeli ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Markamız Profesyonel olarak Susuz Araç Yıkama Konsepti ‘ni Türkiye ‘ye  marka kimliğiyle hizmet ve istihdam olarak kazandıran LİDER ve ÖNCÜ marka konumundadır; GLOBOWAX mevcut tecrübelerimiz ile 2007’den beri 13 yılı aşkın bir süredir dünya genelindeki bayi ağı ve başarısı kanıtlanmış franchise modeli ile hizmet vermektedir. Ayrıca ; Dünya’da ilk kez söz konusu ürünleri yaratan PATENTLİ firmalar ile üretim noktasında işbirliğinde olan GLOBOWAX, AR-GEsi yapılan birçok yeni ürün standartını geliştirmek adına devamlı üretmekte ve gözlem yapmakta, hem domestik hem global pazarda ürün bazında işinin ehli olan çeşitli ülkelerden ürün üreticileriyle yine GLOBOWAX standartlarında üretim ve dağıtım sağlamak amacıyla yetkinlik statüsünde koordineli olarak çalışmaktadır. Markamız, kendi aile şirketleri bünyesinde bulunan uluslararası kargo ve lojistik firması altyapısı ve 1974’ten beri hizmet veren 45 yıllık tecrübesi ile bayi ve uluslararası lojistik operasyonlar anlamında önemli tecrübelere sahiptir ve günümüzde yurtdışına da Master Franchise vererek bir Türk markası olarak gururla 10 ‘a yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

* ÖNEMLİ UYARI !

Malesef yeni vizyonlar yaratılan her sektörde olduğu gibi bizim iş alanımızda da konseptin karlılığını gören ve kısa yoldan para kazanma amacındaki bazı şahıslar, tabiri ile MERDİVENALTI üretim yaparak / KORSAN ürünler piyasa çıkarmışlardır. Özel içerik ve  formülasyonu olan Ana ürün grubumuzun “Orjinal Ürün” ürüetim maliyetleri ile piyasada bulunan ve herhangi bir standart temizlik kimysalları grubu ile aynı maliyetlerde olan SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ürünleri arasındaki fark daha ilk aşamada satış maliyetlerinden dahi KOLAYLIKLA tahmin edilebilmektedir.. Tabi ki en önemli fark karşılaştırmalı ürün uygulamalarında BARİZ bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Piyasadaki sözde alternatif  (SÖZDE SUSUZ ARAÇ YIKAMA ) ürün grupları araçlarda çizilme , buğulanma, hare bırakma gibi olumsuz etkilere sebep olmaktadır. Sektördeki sorumluluğumuzun bilincinde olarak siz değerli tüketicileri bu konuda bilgilendirmek görevimizdir. GLOBOWAX | DRY CAR CARE olarak tüm teknik dökümanlara, kalite belgelerine sahibiz ve Türkiye'de tespitini yaptırdığımız Istanbul Teknik Üniversitesi Onaylı "ÇİZİLMEZLİK RAPORU" bulunmaktadır. Marka olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede tüm Türkiye genelini sektöre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile buluşturmak;  Yatırımcıları  ise yeni, benzersiz, kazançlı ve fark yaratan iş modelimiz ile tanıştırmaktır. Bu nedenlerle yatırım yapmak istediğinizde markamızı da mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. Siz Değerli Yatırımcıları da GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailemizin bir parçası olarak görmekten memnuniyet duyacağız..

İLETİŞİM DETAYLARI

GLOBOWAX | DRY CAR CARE

Adres : Merkez Mah. Doğan Araslı Bulvarı, 1116 sk. 149/24 Orion Park Sitesi, Esenyurt / ISTANBUL

Telefon : (212) 450 0009 / (530) 441 61 20 / (533) 450 0379

Faks: (212) 450 0009 Etiketler: GLOBOWAX, DRY CAR CARE , susuz arac yikama , susuz araç yıkama , car care , oto bakım , oto yıkama , yeni nesil araç temizliği , yeni nesil oto yıkama , çevreci araç temizliği , basınçlı yıkama , buharlı temizlik, detaylı temizlik, oto kuafor , oto kuaför , franchising , bayilik , adreste araç temizliği konsepti , nano teknoloji , bayilik veren markalar , uluslararası franchising , car wash , car care , dry car care , globowax , en iyi oto kuaför , istanbul , ankara , izmir , antalya , bursa , mersin , adana , trabzon , samsun , edirne , tekirdağ , çanakkale , aydın , muğla , bodrum , izmir , diyarbakır , osmaniye , adana , kıbrıs , hollanda , yunanistan , bulgaristan , ispanya , almanya , gürcistan , azerbaycan , suudi arabistan , katar , riyad , körfez ülkeleri , umre , ümre , hac , turkiye , international , master franchising

drycarcare oto yıkama bayiliği

Bayilik Başvurusu 2021

 • Ön Bilgilendirme Formu

 • Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri

  Bayilik Talebiniz ile ilgili detayların bulunduğu bölüm.
 • Lütfen Belirtiniz..
 • Lütfen Belirtiniz..
 • Geçmiş iş deneyimleriniz..
 • "Birincil Paket Seçimi" sizin ön tercihlerinizdir. Görüşmelerde değişkenlik sağlayabilir. Burada yapılan seçimler istatistik amaçlıdır.
blank
blank
blank
2021 Bayi Konsept Örnek Videosunu Tıkla İzle!

Bayi Olarak Bölgenizde İlk Olun , Kazanın..

GLOBOWAX YATIRIM SEÇENEKLERİ

GLOBOWAX Yatırım gruplarımız içerisinde girişimcilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek birçok tema paketimiz mevcut. Bunlar ; (G-2-GO-GARAJ) Yeni nesil nano teknoloji ürünlerimiz ile araç temizliğinde yaratıcısı olduğumuz oto kuru temizleme yani "Dry Car Care" konseptimiz ile oto yıkama ruhsatına ve gider altyapılarına tabi olmadan özgürce her alanda işletme açabileceğiniz GO-GARAJ paketini , (G-3-GO-İSTASYON) oto yıkama ruhsatına uygun alanlarda hem klasik yıkama hem oto kuru temizleme konseptini hibrit olarak gerçekleştirebileceğiniz GO-İSTASYON paketini , (G-4-GO-HANGAR) yüksek metrekareye yerleşme uygunluğu olan alanlarda ise klasik oto yıkama , yeni nesil oto kuru temizleme ve buharlı makineleri destekli sterilizasyon uygulamalarını birlikte yapabileceğiniz kapsamlı GO-HANGAR paketini tercih edebilirsiniz.

Yine yatırım tercihleriniz arasında mevcut oto yıkama işletmenizi ayrıcalıklı bir GLOBOWAX noktasına kavuşturmak istediğinizde tercih edebileceğiniz GO-GLOBOWAX dönüşüm paketini tercih edebilir , daha da büyük düşündüğünüz ve yatırım miktarınızı arttırarak bir şehirde yalnızca tek bir yatırımcıya temsil hakkı vereceğimiz şehirdeki bayilikler verme ve ürün tedariği yetkilerini kendisine yükleyeceğimiz GO-MASTER il temsilciliği paketini tercih edebilir ; yine mevcutta arsası bulunan ve sıfırdan inşaat yapmak/yaptırmak gibi bir düşüncesi olan GLOBOWAX potansiyel yatırımcılarına deneyimli mimarlarımız ile GO-PRESTİJ paketi ile hitap edebilmekteyiz.

blank
2021 Bayi Konsept Örnek Videosunu Tıkla İzle!

2021 Yılı Yeni GO-PREMIUM Paketi ile Tanışın!

2021 yılında ilan edilen yeni paketlerimiz GO-VIZYON'360 ve GO-PREMIUM paketlerimiz ile tanışın! 

GO-VIZYON'360 modelimiz Türkiye'de profesynel markalar arasında ilk ve tek olarak GLOBOWAX'da bütünleşik olarak sunulan yeni yatırım seçeneğimizdir. GO-GARAJ paketi ve GO-İSTASYON paketi avantajlarını 360 fotoğraf stüdyosu platformlarıyla taçlandırdığımız yeni konseptimizde kazanç potansiyelini maksimize edebileceksiniz. Son 15 yılda sektörde oto kuru temizleme ve mobil hizmet kabiliyeti gibi ilklerin öncüsü markamız , sektöre yeni bir soluk getiriyor ve hizmet potansiyelinizi genişletmenizi sağlıyor.

GO-PREMUM paketimiz dahilinde ise artık 2021 yılından itibaren kurumsal kimlik kurulumları dahil yatırım başlangıçları gerçekleştirebilmekteyiz. İşletmenizde ihtiyaç duyulan 3D Tabela , İç/Dış Mekan görselleri destekleri ve müşteri karşılama gruplarına kadar kapsamda olan ihtiyaçlar belirli seviyelerde anahtar teslim olarak sunulabilmektedir.

blank

GLOBOWAX Bayilik Yatırım Paketleri 2021

globowax dry car care , drycarcare , 2021 oto yıkama bayiliği paketi
globowax dry car care , drycarcare , 2021 oto yıkama bayiliği paketi
globowax dry car care , drycarcare , 2021 oto yıkama bayiliği paketi
globowax dry car care , drycarcare , 2021 oto yıkama bayiliği paketi
globowax dry car care , drycarcare , 2021 oto yıkama bayiliği paketi
globowax dry car care , drycarcare , 2021 oto yıkama bayiliği paketi
GLOBOWAX Franchise / Bayi Olmanın Avantajları

Her Bütçeye Hitap Eden 6 Farklı İş Modeli

Düşük Yatırım Maliyeti

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Mobil Konseptte Sabit Dukkan Giderleri Yok

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratın !

Oto Yıkama Ruhsatına İhtiyaç Yok !

Seramik Kaplama Uygulamaları

Buharlı Temizlik Uygulamaları

Uygun Altyapı İle Köpüklü Yıkama

Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Bayi Olurum ?

Oto Yıkama Bayiliği ;

Nasıl Bayi Olurum ? GLOBOWAX Dry Car Care Oto Yıkama Bayiliği Bayilik

Oto Yıkama Bayilikleri,Oto Yıkama Bayilik,Oto Yıkama Bayilik veren firmalar,Oto Yıkama Bayiliği veren firmalar,Oto Yıkama açmak istiyorum,oto yıkama bayilik şartları

Oto Yıkama Bayiliği sektör lider markası GLOBOWAX Dry Car Care ailesine katılarak oto yıkama açmak istiyorsanız bayilik paketlerini inceleyin. Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Alınır ? Oto Yıkama Bayiliği Şirketleri Hangileridir ?

oto yıkama bayilik, oto yıkama açmak, oto yıkama franchising, #globowax, yeni iş fikirleri, franchise, drycarcare bayilik, drycarcare, oto yıkama, dry car care, franchising, detailing, oto kuaför bayiliği, oto kuaför açmak, oto kuaför işi, oto yıkama işi , #drycarcare , #otoyıkamabayiliği , globowax #otoyikamaacmak

 

Oto Yıkama Bayiliği Nasıl Açabilirim ?

Bayilik Veren Şirketler , Bayilik Veren Markalar

Aranan İşletmeci Özellikleri

 

Aranan İşletmeci Özellikleri

 

  Girişimcide Aranan Bireysel Yeterlilikler :
(1) – Franchise açılacak bölgede adres bilgisi ve tecrübeye sahip olmak
(2) – Opersayonu bizzat denetlemek ve yönetmek
(3) – Dinamik ve titiz işletme kültürüne sahip olmak
(4) – Minimum 1 yıllık franchise sözleşmesi yapmak
   

 

  Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası :
(1) Telefon ve Mail ile Bilgilendirme
(2) Ön görüşme
(3) Yer Seçimi
(4) Franchise / Bayilik Sözleşmesi
(5) Kurulum
(6) Personel Eğitimi
   

 

  Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler
(1) -Yatırım bütçesi: Sabit İstasyon yatırımlarında 55.000 TL ve Üzeri GLOBOWAX ürün ve ekipman yatırımlarını yapabilecek halihazırda sermaye sahibi olan,
(2) – GLOBOWAX markasını ve ailesinin tüm üyelerinin menfaatlerini kollayacak bilinçte olan , insanlarla diyaloğu iletişimi konusunda kendisine güvenen,
(3) – İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
(4) – Franchise tercihine ve müşteri profiline göre bir mobil hizmet aracı ya da ortalama 15 metrekare ve üzeri ofis alanı olan, 90 metrekare ve üzerinde açık/kapalı uygulama alanı olan minimum 100 m2 , tercihen 150 m2 ve üzeri bir alan tahsisi sağlamış olan girişimciler GLOBOWAX ailesine dahil olabilirler.

 

FAVICON 512 oto yıkama bayiliği
oto yıkama bayiliği , globowax , drycarcare , dry car care , yeni nesil oto yikama , franchising , bayilik sistemi , 2021 , bayilik veren şirketler , bayilik veren markalar , nasıl bayi olurum ? , oto yıkama açmak , oto kuaför açmak , detailing , car care franchising.
blank

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP