NANO PRO ULTRA Uygulamaları

Aracınızın tüm kapsamlı temizlik odaklı bakım ihtiyaçlarını gideren bütüncül uygulamalarımızdır.

Hizmetler genelinde; Nano Teknolojik Çizik Giderme, Boya Parlatma, Boya Koruma ve Detaylı İç Temizlik Uygulamaları yapılır.

GLOBOWAX | Dry Car Care | NANO PRO ULTRA uygulama aracın Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon Uygulamasını, Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma Uygulamasını, Motor Temizleme ve Koruma uygulamalarını kapsamaktadır. Global tedarik zinciri ile yüksek kalitedeki profesyonel ürünlerle aracın içini ve dışını ilk günkü temizliğine, parlaklığına kavuşturur. Aracın iç yüzeylerinde 120 noktada temizlik ve kontrol işlemi yapılırken dış kaporta ve boya yüzeyinde araç ilk günkü pürüzsüzlüğüne ve parlaklığına kavuşturulur. Boya koruma uygulaması ile araç dış çevrenin yaratmış olduğu tüm olumsuzluklara karşı korunur ve sağlanmış olan parlaklık uzun süre kalıcı hale gelir. Detaylı jant ve lastik temizliğinin yapıldığı uygulamalarımızda aracın tüm noktalarında temizlik ve bakım kusursuz bir şekilde yapılır.

globowax dogaya saygi

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+