Seramik Kaplama

GLOBOWAX Seramik Kaplama ürünleri aracınızı koruma altına alacak yeni nesil nano teknoloji ürünleridir. Hizmetlerimiz, temelinde çizilme ve darbelere karşı koruma ve gerekli sertlik karakterini sağlayan yüksek SIO2 oranı ile seramik kaplamalar içinde çok özel bir yere sahip olan ürün ailemiz ile sağlanıyor.

GLOBOWAX ve ‘’Nano Shield’’ ürün grubu ailesi ; Otomobillerin (1) kaporta yüzeyleri yanında, (2) cam yüzeyler , (3) metal alaşımlar ve (4) ahşap yüzeyler ve (5) fiberglass yüzeyler (Tekne ve Yat gibi deniz taşıtlarının yüzeyleri)  dahil olmak üzere her bir farklı yüzeyde ayrı özel ürünler ile uygulama hizmeti sunan markamız,  Seramik Kaplama Hizmeti alanında zengin ürün çeşitliliği sayesinde müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedefliyor.

Böylelikle, Seramik Kaplama ürünlerinin özel esnek yapısı ile boya deformasyonları minimuma indirgeniyor. Ayrıca uygulama, yaratıcısı olduğumuz en son nano teknoloji yeni nesil ''Oto Kuru Temizleme'' konseptimiz ile tamamlandığında mükemmel bir uyum içerisinde hem aracınızın korunmasını hem de daha geç kirlenmesini sağlıyor.

Seramik Kaplama Ürünleri Temel Karakteri

Sertlik dereceleri piyasada ürüne ve uygulamaya göre değişebilmektedir. GLOBOWAX Seramik Kaplama ürünleri yüksek SIO2 oranı ile fark yaratmakta ve gerçek koruma etkisini sağlamaktadır. Uygulandığı yüzey ile kovalent bağ oluşturan seramik kaplama ürünlerimiz nano teknolojisi sayesinde uygulandığı alana tutunur ve altında kalan boyayı / ya da ürün özelliklerine göre cam, ahşap,alaşım ya da fiberglass yüzeyleri dış etmenlere karşı korur. Gerçek seramik kaplama ürünleri nano teknolojisi ile üretilmektedir. Bir boya koruma grubu ürünü olan seramik kaplama ürünleri de çizilebilir, dış etmenlere karşı zarar görebilir. Zaten buradaki amaç uygulandığı yüzeyin altında kalan boyalı yüzeyi ( hedef uygulamamız bir kaporta alanı ise ) korumaktır. Böylelikle seramik kaplama sayesinde aracınız dış etmenlere karşı korunmuş olur, olası çizik ve darbelerde ürün tabakası olumsuzlukları üstlenerek yıpranma süresini uzatır, boya zarar görmez. Seramik kaplama ürünü uygulanan ve zamanla deforme olan alanlar periyodik ürün bakımları ile ilk günkü performansına geri döner.

Seramik Kaplamanın Faydaları Nelerdir ?

Seramik kaplama teknolojisi en son nano teknolojinin avantajlarını kullanarak üst düzey koruma sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Aracınızın boyasına zarar verebilecek birçok etmene karşı koruma sağlar.

Bunlar;

  • Asit yağmurları
  • Aşırı kostikli (asitli) ürünlerin boya yüzeyinde yarattığı yıpranmalar
  • Toz, kir ve çamur gibi sert etmenlerin yarattığı ince kılcal çizilmeler
  • Kuş, böcek pisliklerinin ve ağaç reçinelerinin yaratmış olduğu boya yanmaları
  • Uv ışınlarının oluşturabileceği güneş yanıkları
  • Yol şartlarında ki tuz, asit ve endüstriyel tozlanmalardan kaynaklı oluşabilecek korozyonlaşmalar ve paslanmalar

Tüm bu etmenlere karşı koruma sağlayan seramik kaplama aynı zamanda aracınızın boyasında yüksek oranda bir parlaklık oluşturur ve bu parlaklık kalıcı hale gelir. Aracınızın boyası hep ilk günkü parlaklığında ve temizliğinde kalır. Ürünlerimizin 'Hidrofobik' Su İticilik ve 'Anti-Statik' Toz Tutmama özelliği sayesinde yüzeyde toz, su, kir tutunmalarını engeller.

Seramik Kaplama Detaylı Anlatım Sayfası

Daha fazla detaylı bilgi , teknik ayrıntılar ve profesyonel uygulama hakkında ek bilgiler için lütfen aşağıdaki yönlendirme butonuna tıklayınız..

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP