Seramik Kaplama

Seramik kaplama, araba yüzeyine boya koruma amaçlı uygulanan cam yapımı hammaddeli bir üründür. Yüzeye uygulandıktan sonra sertleşerek, madenlerin sertlik derecesi ölçü birimi olarak 9H 'a kadar sertliği olan kalıcı ve sert bir koruma kalkanı oluşturur. Sertlik dereceleri ürüne ve uygulamaya göre değişebilmektedir. Yüzeyde donan seramik nano teknolojisi sayesinde tutunur ve altında kalan boyayı dış etmenlere karşı korur. Gerçek seramik kaplama ürünleri nano teknolojisi ile üretilmektedir. Bir boya koruma ürünü olan seramik kaplama ürünleri çizilebilir, dış etmenlere karşı zarar görebilir. Amaç altta kalan boyalı yüzeyi korumaktır seramik kaplama sayesinde aracınız dış etmenlere karşı korunmuş olur, olası çizik ve darbelerde ürün tabakası olumsuzlukları üstlenerek yıpranma süresini uzatır, boya zarar görmez.

Seramik Kaplamanın Faydaları Nelerdir ?

Seramik kaplama teknolojisi en son nano teknolojinin avantajlarını kullanarak üst düzey koruma sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Aracınızın boyasına zarar verebilecek birçok etmene karşı koruma sağlar.

Bunlar;

  • Asit yağmurları
  • Aşırı kostikli (asitli) ürünlerin boya yüzeyinde yarattığı yıpranmalar
  • Toz, kir ve çamur gibi sert etmenlerin yarattığı ince kılcal çizilmeler
  • Kuş, böcek pisliklerinin ve ağaç reçinelerinin yaratmış olduğu boya yanmaları
  • Uv ışınlarının oluşturabileceği güneş yanıkları
  • Yol şartlarında ki tuz, asit ve endüstriyel tozlanmalardan kaynaklı oluşabilecek korozyonlaşmalar ve paslanmalar

Tüm bu etmenlere karşı koruma sağlayan seramik kaplama aynı zamanda aracınızın boyasında yüksek oranda bir parlaklık oluşturur ve bu parlaklık kalıcı hale gelir. Aracınızın boyası hep ilk günkü parlaklığında ve temizliğinde kalır. Ürünlerimizin 'Hidrofobik' Su İticilik ve 'Anti-Statik' Toz Tutmama özelliği sayesinde yüzeyde toz, su, kir tutunmalarını engeller.

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP