marka girisimci destekleri ust banner globowax drycarcare 2022

Girişimciye Verilen Destekler ve Hizmetler

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Tarafından Bayilere Verilen Destekler

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

2006 yılından bu yana hizmet verdiğimiz car care sektöründe elde etmiş olduğumuz tüm bilgi, know-how ve tecrübelerle oluşturduğumuz pazarlama aktivitelerini yerel ve ulusal yayın yapan dergi, gazete ve TV reklamlarıyla tüketici nezdinde bilinç yaratmakta vermiş olduğumuz hizmetler ve yaratmış olduğumuz yenilikleri duyurmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz pazarlama politikalarıyla franchise’ larımıza destek vermekte bu reklam faaliyetleriyle kazançlarını arttırmayı hedeflemekteyiz. Pazarlama ve reklam çalışmaları yerel ve ulusal olmak üzere ikiye ayrılmıştır.

slider5

Yerel Pazarlama

Her uygulama istasyonu  kendi servis bölgesi içerisindeki potansiyel müşteri portföyüne açılış, uygulamalar, promosyonlar gibi çalışmalarını tanıtmak ve duyurmak için kendilerine verilmekte olan broşür, kartvizit ve magnet dağıtımı çalışmalarında bulunurlar. Tüm tutundurma çalışmalarında kullanılan promosyon malzemelerinin tasarım ve tedariği genel merkez tarafından gerçekleştirilir.

Yerel pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür, kartvizit, magnet dağıtımı, yüz yüze sıcak pazarlama, tele marketing (önceden satış), sms gönderimi ve call back (müşteri memnuniyet ölçümü) promosyon tanıtım uygulamaları gibi pazarlama yöntemleri kullanılır. Genel merkez bu çalışmalarda bayilere destek sağlamaktadır.

Ulusal Pazarlama

Ulusal pazarlama çalışmalarında ise; dükkan reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler, internet, sosyal medya gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır. Bu çalışmalar tüm bayileri kapsayıcı olduğu için bayilerimizin iletişim bilgilerine de yer verilmektedir. Ulusal pazarlama faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen kampanyalar bayilerimiz tarafından uygulanmakta ve bu uygulamalar için ürün desteği genel merkez tarafından sağlanmaktadır.

Halkla İlişkiler

GLOBOWAX | DRY CAR CARE profesyonel olarak Halkla İlişkiler ve Reklam Ajansı desteği almaktadır. GLOBOWAX | DRY CAR CARE’ in tüm yazılı ve görsel basın ile olan ilişkilerini düzenlenmekte, röportajlar, basın bültenleri, gazete, dergi ve tv reklamları organize edilmekte, sosyal sorumluluk projeleri hazırlanmaktadır.

Tüm bunlarla birlikte sosyal medyada aktif çalışmalar gerçekleştirilerek reklam ve tanıtım çalışmaları yapılmaktadır. Farklı dönemlerde birçok kurumsal firma ile sponsorluk çalışmaları düzenlemektedir. Ayrıca bu çalışmalara tüm bayilerin katılımları sağlanmaktadır.

Google ile Kurumsal Anlaşma

GLOBOWAX | DRY CAR CARE kendi “Bilişim Departmanı” istihdamı olan sektördeki ilk marka olarak Google ile kurumsal olarak yapmış olduğu iş birliği ve deneyimli SEO uzmanları sayesinde tüm yatırımcılarına bayiliklerinin başladığı andan itibaren ücretsiz ve sınırsız olmak üzere Google Adwords reklam stratejileri oluşturma ve pazarlama eğitimi desteği vermektedir.

adwords nedir globowax dry car care

Google Adwords Reklamları

Bu reklamlar bayinin bulunduğu lokasyona göre özel olarak eklenen keywordler sayesinde yapılan internet aramalarında müşterilerin direkt olarak kendilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Bu key word’lere örnekler şu şekildedir.

Bayinin hizmet verdiği lokasyon: İSTANBUL / BAKIRKÖY  Google Adwords' e eklenecek key word’ler:

 • globowax bakırköy
 • bakırköy oto yıkama
 • oto yıkama bakırköy
 • bakırköy oto kuaför
 • oto kuaför bakırköy
 • detaylı temizlik bakırköy
 • pasta cila bakırköy
 • seramik kaplama bakırköy
 • cam filmi bakırköy
 • bakırköy’deki oto yıkamalar
 • Bakırköy ’deki oto kuaförler
CRM 1 1

Müşteri İlişkileri Yazılımı - (CRM) Customer Relations Management

(A) İşletme Takip Programı

GLOBOWAX ‘ ın satış, pazarlama, stok ve tahsilat ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmış olan özel bir CRM programı bulunmaktadır. Bu program "GWAX - İşletme Takip Programı" olarak isimlendirilir. İşletme Takip Programı GLOBOWAX işletmelerine özeldir ve sadece yetkili bayilerin kullanımına sunulur.

işletmeye gelen her araç tabletle karşılanır, araç ve müşteri bilgileri hem bütünleşik QR code yazar yeni nesil cihazlarda hem de server ortamında kayıt altına alınır. Bir nüshası müşteride diğer nüshası işletmede kalmak suretiyle termal yazıcıdan QR kodlu 2 fiş çıktısı alınır. Artık fiş çıktısında yer alan QR kod ile araç, müşteri ve verilecek olan hizmet ile ilgili bilgiler kayıt altına alınmıştır. İşletme takip programında yer alan sms modülü sayesinde aracın işlemi bittiğinde müşteriden alınan cep telefonu numarasına işlemin tamamlandığını bildiren otomatik bir sms gönderimi sağlanmaktadır. Bu sayede müşterimiz kendisine verilen QR fişi kasadaki yetkilimize vererek aracını teslim alabilir. Programda yer alan tahsilat modülü yardımı ile QR barkod okutulur bu sayede pc ekranında araç, müşteri ve verilen hizmetlere yönelik detaylar belirir. Ekranda beliren ve manuel olarak değiştirilemeyecek olan tahsil edilmesi gereken tutar kredi kartı yada nakit seçeneklerinden biri seçilerek işlem tamamlanır.

Tahsilatı gerçekleşen yada gerçekleşmeyen tüm işlemler birçok raporlama seçeneği sayesinde istenilen tarih aralıkları girilerek her daim kontrol edilebilir. Borkodlu çalışma sistemi sayesinde aynı zamanda işletmede satışı gerçekleştirilen çeşitli aksesuarların da stok takibi ve satışı gibi çalışmalarda gerçekleştirilir.

 

(B) İşletme Koordinasyon Modülleri

GLOBOWAX işletme koordinasyon modülleri ; Genel merkez ve bayileri arasındaki tüm iletişim , tedarik ve sipariş ihtiyaçlarını entegre tek bir modül üzerinden online olarak gerçekleştirmesine imkan tanır. Teklif alma, kargo takibi altyapılarının yanı sıra işletmenin kendi ön- muhasebe sürecini yönetmesini ve nakit akışı kolaylıkla raporlayabilecek imkanları ile bayilerine zaman kazandırır.

GWAX LOGO 1 sml opt

Call Center Desteği

Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği ’nin öncü markası olarak sektörde bir ilk olarak başlattığımız müşterilerimizin ve toplu olarak şirketlerin araçlarına uygulatmak istediği her türlü hizmet için bilgi ve randevu almalarını sağlayan bir call center desteği veriyoruz.

Ayrıca günden güne büyüyen GLOBOWAX ailemize katılmak için bayilik sistemimiz ile ilgili çağrı merkezimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Eğitimlerin Devamlılığı

Bayii açılışlarında verilen kapsamlı eğitimlerin yanı sıra GLOBOWAX Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve buna bağlı olarakta ürün, hizmet ve uygulamalarda yenilikler yaratmaktadır. Her yeni ürün ve uygulamanın tanıtım ve eğitim çalışmaları da bayilere verilen eğitimlerle gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte bayii kontrol ve denetimleri sıklıkla gerçekleştirildiği gibi eksik görülen hususlarda titizlikle giderilmektedir.

Sektörde Rakipsiz Alt Yapı Avantajları

Küresel markaların Türkiye’de oluşturduğu pazar tekelini kırmak hedefiyle ve yarattığı sektörde LİDER ve LOKOMOTİF bir Türk markası olmak hedefi ile 2006’da yola çıkan marka, kendi mevcudiyetinde bulunan 45 yıllık uluslararası lojistik, kargo ve gümrükleme altyapısını kullanarak yurtdışında tek bir ülke ya da üreticiye bağlı kalmadan küresel pazarda işinin ehli olarak tespit edilen ürünleri ; müşteri ve girişimcilerine maksimum fayda/maliyet hesabında GLOBOWAX standartlarında kendi markasına özel olarak ürettirmektedir.

Ürün ve Lojistik Desteği

GLOBOWAX tüm girişimcilerine hem ilk yatırım başlangıç sürecinde hem de ilk kurulum süreci sonrasında tüm kurulum, eğitim, lojitik tedarik sürecini genel merkez tarafından opere etmektedir. Bayilerin bugün ve gelecekte tüm ürün ve ekipman ihtiyaçları tek bir elden tedarik edilmektedir. Böylelikle girişimci ürün tedarik telaşından ziyade "nasıl daha fazla müşteri potansiyeline ulaşarım? sorgusuna odaklanmaktadır.

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+