GLOBOWAX BASINÇLI KÖPÜKLÜ YIKAMA

Günümüzde kendi arabasını eli ile yıkayanların % 60’ı ev temizliği için geliştirilmiş deterjanları kullanmaktadır. Deterjanlar aracı gerçekten temizlese de koruyucu yüzeyi aşındırıyor ve böylece araçlar çiziklere ve darbelere karşı daha dayanıksız oluyor. Su buharlaşınca da aracın üzerini kirleten mineraller kalmaktadır. Araç yıkamasın da özellikle bu iş için geliştirilmiş, fırçasız ve süngersiz temizlik sağlayan temizlik malzemeleri tercih edilmelidir.

Arabalar işlevleri gereği sürekli dış ortam koşullarında kullanıldığı, park ettiği ve beklediği için tüm çevresel etkenlerden direkt etkilenmektedir, Hava şartları, şehir kirliliği, doğa, hayvanlar, insanlar, kötü yol koşulları araçlarımızın normalden çok daha hızlı kirlenmesine sebep olmaktadır.

Hava koşulları, ağaç reçineleri, kuş pislikleri, toz, balata kurumları,  çamur, suların bıraktığı kireç lekeleri gibi etkenler araç kaportası ve boyası üzerine yerleşerek aracın kirlenmesine sebep olmakla birlikte zamanında temizlenmeyen bu kirler araç boyası üzerinde kalıcı hasarlar da oluşturur.

Özellikle kuş pisliklerinin ihtiva ettiği asidik etkiler, eğer temizlenmez ise 2-3 gün içinde araç boyasına direkt kalıcı zarar verir. Bunun dışında araç boyalarına uygun olmayan yanlış kimyasallar yada ucuzluğundan dolayı tercih edilen ev tipi deterjanlar araç boyasına daha çok zarar vermektedir. Özellikle Bulaşık deterjanları fosfat içerdiğinden ve yüksek PH değerli her kimyasal boyaya zarar verir. Bu kimyasallarla yapılan yıkamalar aracın üzerindeki verniği aşındırmakta bir süre sonrada araç boyasının matlaşmasına sebep olmaktadır.

Araç yakıt istasyonlarında ki hızlı otomobil yıkama fırçaları. Araç boyası üzerinde oldukça zararlıdır. Harelenmeler, kılcal çizikler, kalıntılar, boya üstünde kalan kimyasallar gibi etmenler yüzünden boya büyük zarar görebilir. Aracın yıkama tekniği de araç boyasına zarar veren en büyük etkenlerden biridir. Özellikle otomatik araç yıkama tünelleri, fırçalı yıkama yapan yıkamacılar, kalitesiz pis süngerler araçların boyasına çevresel koşullardan daha çok zarar vermektedir.  Aracın tüm yüzeyini fırçalı yada süngerle temizlemek araç boyası üzerinde kılcal çiziklere sebep olacaktır.

Klasik oto yıkama ekipmanlarımıza göz atmak için lütfen tıklayınız. Klasik Oto Yıkama konseptimiz için detaylı bilgilendirme talebinizi aşağıdaki bağlantıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz. Size istediğiniz alandan ulaşarak sunumumuzu yapabiliriz veya isterseniz sorularınızı cevaplandırabiliriz.

GLOBOWAX Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği

Bayilik Başvuru Formu ( Paketler 2018 )

  • Kişisel Bilgiler

  • Geçmiş iş deneyimleriniz..
  • Franchise / Bayilik Bilgileri

    Bayilik Talebiniz ile ilgili detayların bulunduğu bölüm.
  • Lütfen Belirtiniz..
  • Lütfen Belirtiniz..
  • Hediye Seçimleri Sadece GO-GARAJ , GO-ISTASYON ve GO-HANGAR paketleri için geçerlidir.

2018 BAHAR SEZONUNDA RÜZGARI YAKALA, HAREKETE GEÇ !

GLOBOWAX 2018 BAHAR SEZONUNDA YEPYENİ PAKET SEÇENEKLERİ İLE YATIRIMCISINA YENİ FIRSATLAR SUNUYOR !
HER BÜTÇEYE HİTAP EDEN FARKLI YATIRIMCI TİPLERİNE GÖRE PLANLADIĞIMIZ , YATIRIMINIZ ARTTIKÇA DAHA FAZLA YETKİ VE SORUMLULUK ALABİLECEĞİNİZ HAZIR YATIRIM PAKETLERİMİZ..

Ana Konsept Paketleri ( Her Paket Yatırımına Seçeceğiniz 1 Hediye Paketi Dahildir. )

GLOBOWAX 'ın sizler için hazırlamış olduğu her bütçe ve hizmet çeşitliliğine göre sınıflandırılmış ana paketlerimiz.

Özel Çözüm Paketleri

GLOBOWAX ailesine dahil olmak adına yatırımcı özelinde farklı avantajlar barındıran ara hizmet paketlerimiz..

ANA YATIRIM PAKETLERİNDE GEÇERLİ EK HEDİYE PAKETLERİMİZ

(G2) GO-GARAJ - (G3) GO-İSTASYON - (G4) GO-HANGAR YATIRIMLARINDA GEÇERLİ HEDİYE PAKETLERİMİZ

Bölge Ana Bayiliği / Distribütörlük ve Mimari Paketler

GLOBOWAX 'da bölgenizde bayilikler verme, ürün dağıtımı, koordinasyon yetkileri dahilinde hareket edebileceğiniz yetki ve mimari paketlerimiz..

GLOBOWAX Franchise / Bayi Olmanın Avantajları

Her Bütçeye Hitap Eden 10 Farklı Yatırım Paketi

Düşük Yatırım Maliyeti

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Mobil Konseptte Sabit Dukkan Giderleri Yok

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratın !

Oto Yıkama Ruhsatına İhtiyaç Yok !

Seramik Kaplama Uygulamaları

Buharlı Temizlik Uygulamaları

Uygun Altyapı İle Köpüklü Yıkama

TOP