HEDİYE 4

2018 Bahar Dönemi ile birlikte GLOBOWAX Ailesi olarak yatırımcılarımıza geçmiş yıllarda edindiğimiz tecrübeler ve sizlerden gelen talepler ışığında yeni hazırladığımız ve her konseptimize hitap eden işletme paketlerimiz hitap etmeye başladık.

Yaptığınız yatırımlardan maksimum faydayı almak adına bizlerde bazı ekstra destekler ile GLOBOWAX bayrağını bölgenizde en iyi şekilde taşımanıza yardım ediyoruz.

Mobil Yatırımlar haricinde kalan 3 Farklı Ana Franchise Başlangıç Paketimiz dahilinde çeşitli odaklara göre 4 farklı içerik olarak belirlediğimiz paketlerin 4. sü 5.000 TL üst limitli Tabela ve İç Mekan Görseli desteğimiz.

Proje ve tasarım aşamasında mimarlarımızdan alacağınız sınırsız proje desteği ile işletmenizin kurumsal kimliğini oluşturma noktasında her zaman yanınızdayız..

HEDİYE PAKETİ SEÇİMİNİ YAPABİLECEK YATIRIM PAKETLERİMİZ :

GO-GARAJ | GO-İSTASYON | GO-HANGAR

slider5

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+