WEB-GLOBOWAX-400px

Nano Çizik Giderme Parlatma Boya Koruma


Araç yüzeyinde oluşan çiziklerin giderilmesi boyanın ilk günkü parlaklığına kavuşturulması ve dış etmenlere karşı koruma sağlanması için üretilmiş olan profesyonel ürünlerdir. Polisaj makinesi yardımı ile yüzeye uygulanan ürünler çizilmiş yıpranmış solmuş boyayı ilk günkü pürüzsüz ve parlak haline getirdiği gibi aynı zamanda güneşin ve çevresel faktörlerin boya yüzeyinde yaratmış olduğu zararları minimuma indirgeyerek güçlü bir koruma tabakası oluşturur.


DRY10 opt nano parlatma boya koruma çizik giderme 1
Nano Çizik Giderme Parlatma Boya Koruma , Globowax , Dry Car Care

DRY 10 – Yeni Nesil Nano Pasta Cila


Yüksek aşındırıcı güce sahip olan ürün boya yüzeyinde oluşan çizikleri gidermede, mat olan yüzeyleri canlandırmada kullanılır. Boya koruma uygulaması için yüzeyi pürüzsüzleştirerek hazır hale getirir. Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma uygulamasının 1. aşamasıdır.


DRY11 opt nano parlatma boya koruma çizik giderme 2
Nano Çizik Giderme Parlatma Boya Koruma , Globowax , Dry Car Care

DRY 11 – Yeni Nesil Nano İnce Çizik Hare Giderici


Aracın boyasında oluşmuş olan hafif ince kılcal çizikleri ve oksitlenmeyi ortadan kaldırır. Boya yüzeyine bir parlaklık ve derinlik kazandırır. Scratch Remover uygulaması sonrasında boya yüzeyinde oluşan hologramları giderir. Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma uygulamasının 2. aşamasıdır.


DRY12 opt nano parlatma boya koruma çizik giderme 3
Nano Çizik Giderme Parlatma Boya Koruma , Globowax , Dry Car Care

DRY 12 – Yeni Nesil Nano Teflon Cila


Nano teknolojisi ile üretilen ürün araç yüzeyinde kalıcı bir parlaklık cam görüntüsü oluşturur. Yıpranmış, boyası solmuş koyu renk araçların ilk günkü ışıltısını kazanmasını sağlar. Yüzeyi kirleten maddelere karşı kaplama oluşturur. El ve makine ile uygulanabilir. Nano Çizik Giderme Boya Parlatma ve Koruma uygulamasının 3. aşamasıdır.


DRY13 opt nano parlatma boya koruma çizik giderme 4
Nano Çizik Giderme Parlatma Boya Koruma , Globowax , Dry Car Care

DRY 13 – Yeni Nesil Nano Boya Koruma


Temizlenmiş ve parlatılmış yüzeylerde etkili bir koruma sağlarken, parlaklığın araç üstünde uzun süre kalmasını sağlar. Oksitlenmeyi ve çevrenin yaratmış olduğu zararları engellerken aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından boyayı korur. Carnauba cila zenginleştirilmiş olan ürün boya yüzeyinde ipeksi bir doku oluşturur.


nano çizik giderme parlatma boya koruma , globowax , dry car care
nano çizik giderme parlatma boya koruma , globowax , dry car care

Nano Parlatma Boya Koruma Çizik giderme Uygulama Ürün Ailemiz.

Detaylı Bilgi İçin Referans Web Sitelerimiz ;

DRY CAR CARE Ana Sayfa
TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+