Nano Teknoloji Susuz Araç Temizliği Hizmeti

GLOBOWAX | Dry Car Care | Oto Kuru Temizleme ( halk dilinde 'Susuz araç temizliği' ) hizmeti; oto yıkama hizmetinde bilinen su, kimyasal köpük ve benzeri klasik yıkama makine ve ekipmanları kullanılmadan hizmet verilen, çevreci formülasyonlar ile üretilen, organik tabanlı bitki köklerinden elde edilmiş özel bitkisel solüsyonlarla tatbik edilen yeni nesil araç temizleme hizmetidir.

Neden Susuz Araç Temizliği ?

Uygulama tekniği ile devrim yaratan ve birçok tasarrufu sağlayan özellikleri bulunan uygulama, aracınızı ilk uygulamadan itibaren ekstra bir koruma tabakası oluşturarak koruyan, su iti 'hidrofobik' ve toz tutmayan 'anti-statik' özellikleri ile kirlenmesini geciktiren ve bu sistem için özel olarak üretilmiş olan microfiber bezler ile kir ayrıştırma işlemi yapılan pratik, zahmetsiz ve klasik bir yıkamadan en az iki kat daha etkili araç temizleme uygulamalarıdır.

Bu sistem ile son yıllarda küresel ısınmanın etkisiyle doğada bulunan en önemli yer altı kaynaklarımızdan biri haline gelen suyun tüketimini sıfıra indirgeyerek çevreci, doğa dostu araç temizliği uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

DSCF0572

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+