WAX UST BANNER 2000 11 scaled

GO-WAX Mobil – Gezici Araç Temizliği Modeli – GLOBOWAX

mobil bayi part 1

GLOBOWAX | GO-WAX MOBİL OTO YIKAMA HİZMET KONSEPTİ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR Dünyada artan nüfus ve yoğunlaşan şehirleşme faaliyetleri ile insanlar için hayat her geçen gün daha fazla ilgilenmesi gereken meşguliyetler getiriyor. Artık zamanımız çok değerli ve birçok noktada hayatın temposuna yetişemiyoruz. İşler, aile, sorumluluklar derken birçok kişisel ihtiyacımızı öteliyoruz. Teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişirken her sektör de çağa ayak durumunda kalıyor. Artık her sektörde mobil dönüşümler kaçınılmaz olmakta ve artan refah düzeyleri ve konfor ihtiyacı ile mevcut sektörel rekabetler insanların hizmet noktalarına ulaşmasından ziyade hizmetin müşterinin kendisine götürülmesi gerekliliğini yaratıyor.

GLOBOWAX ‘I BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

İşte tam da bu noktada hedef pazarımız olan Oto Yıkama sektöründe 2006 yılından beri gerçekleştirdiği faaliyetler ile vizyonlu bir şekilde hareket eden ; Farklı olmayı, öncü ve takip edilen firma olmayı kendine ilke edinen GLOBOWAX markamız bir Türk marka değeri olarak gururla dünya genelinde mobil hizmet dönüşümlerini yıllardır ülkemizde ve yurtdışında başarı ile sürdürüyor. 15 yılı aşan tecrübesi ve en son nano teknoloji ürünleri ile araçlarınızı park ettiğiniz noktada temizleme imkanı sunan hizmetimiz sayesinde araç temizliğinde devrim yaşanıyor ! Su ve Basınçlı Yıkama ekipmanı kullanma ihtiyaçları gelişen nano teknolojiler ile ortadan kalkıyor ve araçlarda klasik bir köpüklü yıkama işleminden çok daha güvenli bir şekilde çizilme ve deformasyonların minimize edildiği, aracın çok daha uzun süre temiz kaldığı bir deneyim yaşanıyor. GLOBOWAX mobil oto yıkama ürünleri ile ilk uygulamada dahi müşteri memnuniyeti yakalanıyor ve ana maliyet kalemleri eksildiğinden uygulamalarımız klasik bir yıkamadan çok daha yüksek kar marjı vaat ediyor.

GO-WAX MOBİL HİZMET KONSEPTİ AVANTAJLARI NELER ?

Ticari potansiyel anlamında değerlendirdiğinizde sabit lokasyon maliyetlerini ortadan kaldıran, çalışan-patron hiyerarşisi arasında sıkışan ve kendi ticari özgürlüğünü kazanmak isteyen tüm girişimcilere, mikro maliyetler ile aylık bazda fazlası ile tatmin edici cirolar kazanma potansiyeli vaat ediyor. Yıllar içerisinde bizzat tecrübe edilen ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz ile sizler de GLOBOWAX markasının kaliteli ve alternatifsiz ürün grupları altyapısını kullanabilir; Her geçen gün gelişen ekosistemimiz içerisinde sabit işlerinizde kazandığınız potansiyelden çok daha fazla kar elde edebilecek gelirleri kazanabilirsiniz. Tecrübe kazandıkça kendinize büyüme hedefleri koyabilir ve ikinci aşamada birikimleriniz ile sizlere çok daha fazla potansiyel gelirler vaat eden istasyon modellerimize geçiş yapacak ticari birikimler sahibi olabilirsiniz.

Mobil oto yıkama hizmeti ile ulaşabileceğiniz kitleleri hayal edin ; Oto Yıkama istasyonuna gitmeye zaman bulamayan bireysel müşteriler, şirket çalışanları, araç yoğunluğu olan her türlü özel şirketler, restaurantlar, vale hizmetleri, araç kiralama şirketleri ve bayan şoförler.. Otomobiller devamlı temiz kalma ihtiyaçları ile hayatımızın her alanında sonu olmayan bir iş potansiyeli vaat ediyor..

Sizce de artık Türklerin gerçek ticari potansiyellerini ortaya çıkarma vakti gelmedi miPeki sizler hayatınızda en son neyi hedefledinizŞu an düşlediğiniz hayatın ne kadarını gerçeğe çevirebildiniz Mevcut işinizde emekleriniz karşılığını aldığınızı düşünüyor musunuzTicari özgürleşme ve düşlediğiniz hayata ulaşmak hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya ve yeni riskler almaya ne kadar cesaretiniz var?

İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM, NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki “Mobil Bayilik Bilgilendirme Formu’nu” doldurarak bizlere ulaşın ; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın.

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

1 GO WAX WIDE Logo mobil oto yıkama 1

*2020 yılından itibaren mobil hizmet yatırımlarımız sadece GO-GARAJ , GO-ISTASYON, GO-HANGAR sabit istasyon yatırımları dahilinde sağlanmaktadır.


  • mobil araç temizliği
  • adreste oto yıkama
  • mobil bayilik
  • gezici araç temizliği hizmeti
  • çevreci araç temizliği
  • susuz araç temizliği
  • mobil oto yıkama hizmetleri
  • yeni nesil araç temizleme teknolojileri
  • nano teknolojik araç temizliği
  • oto kuru temizleme

mobil oto yıkama
Mobil Oto Yıkama

GO-WAX Mobil Araç Temizliği Avantajları Hiç Bir Ek Ücret Ödemeden GLOBOWAX Bayilik Yatırım Paketleri Dahilinde !

*2020 yılından itibaren mobil hizmet yatırımlarımız sadece GO-GARAJ , GO-ISTASYON, GO-HANGAR sabit istasyon yatırımları dahilinde sağlanmaktadır.

Mobil Bayilik. Oto Yıkama sektöründe benzersiz konseptleri ile fark yaratan markamız GLOBOWAX ‘Adreste Araç Temizliği’ devrimini başlatıyor.En son nano teknoloji ürünleri ile aracınız klasik yıkamaların maruz bıraktığı çiziklerden kurtuluyor; Oto yıkamaya gitme, sıra bekleme zahmeti sona eriyor. Zamanınız size kalıyor. Dry Car Care.

Etiketler: #otoyıkama #mobilotoyıkamabayilik #yıkamabayilik #gowax #go-wax #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2022 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme

İletişim : (0212) 450 0009

www.otoyikamabayiligi.com / globowax.com.tr

*2020 yılından itibaren mobil hizmet yatırımlarımız sadece GO-GARAJ , GO-ISTASYON, GO-HANGAR sabit istasyon yatırımları dahilinde sağlanmaktadır.

GLOBOWAX 3 COLOR AMBLEM 2024 HD GLOW scaled

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. Markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Lokasyonu Belirleyin!

GLOBOWAX bayi olma avantajlarını benimsedikten sonra hizmet vereceğiniz konsept hedefine göre minimum 100m2 ve üzeri kapalı alanı olan işletme lokasyonunuzu belirleyin ve bize ulaşın. Tüm süreci birlikte planlayacağız.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki Oto Kuru Temizleme Mobil Bayilik Konsepti Formunu doldurunuz.

ILETISIM BIG BANNER

GO-WAX MOBİL BAYİLİK PAKETİ BAŞVURUSU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+