GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1
globowax tanitim SEO sayfalari 1

Siz De Bölgenizde İlk Olun , Kazanın..


Bayi / Franchise Olma Ayrıcalık ve Avantajlarımız :


“GLOBOWAX ,Yaratıcısı olduğu “Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme” sistemi ile Türkiye’de bir dönüşüm başlatarak hem mevcuttaki tüm bilinen klasik yıkama uygulamalarını içinde barındır hem de AR-GE çalışmaları ile sektöre devamlı yenilikler katmayı hedefler.”


Yeni Nesil Araç Yıkama Konseptiyle Tanışın


Küresel Isınmanın ve Susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başladığı günümüzde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Nano Teknolojik ürünleri, Çevreci yaklaşımı ve Ekolojik yapısı ile yeni dünya düzeninde ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Susuz Araç Yıkama Konsepti; Avrupa Birliğine uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan Klasik Oto Yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarını sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir Franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız Susuz & Gezici Araç temizliği konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır. Hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken ayni anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden birdir.

Siz de vakit kaybetmeden bize başvurabilir bölgenizde GLOBOWAX | DRY CAR CARE Konsept Bayisi olarak ilk olmanın avantajlarını kazanca çevirebilirsiniz.

Düşük Yatırım Maliyeti

Birçok sektörle karşılaştırdığımızda GLOBOWAX | DRY CAR CARE yatırımcısına sağlamış olduğu avantajlar sayesinde minimum yatırım maliyeti ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir yatırıma sahip olmanızı sağlamaktadır. Yatırımcısından franchise yada isim hakkı gibi rakamlar talep etmeden bayii olabilme şansı sağlayan GLOBOWAX sadece uygulamalarda kullanılan ürünlere, ekipmanlara, makinelere ve sağlanan hizmetlere yönelik bir ödeme talep etmektedir. Bu sayede sektördeki franchise alabileceğiniz diğer markalara karşı yatırım maliyetleri konusunda çok daha avantajlı imkanlar sunmaktadır.

Keyifle Kazanç Elde Edebileceğiniz Kampanyalar

GLOBOWAX | DRY CAR CARE, yatırımcısına her daim yüksek kazanç sağlatacak ar-ge ve yatırım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Geniş araç filolarına sahip kurumsal firmalar ve markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde bayiliğiniz nerede olursa olsun genel merkez tarafından yönlendirilen bireysel ve kurumsal hizmetler sayesinde kazancınız hep yüksek olacaktır. Dönemsel olarak değişen kampanyalı fiyatlar, uygulamalar ve organizasyonlarla işletmeniz gözde noktalardan biri haline gelecektir.

avantajlar , globowax dry car care bayi olmanın avantajları , oto yıkama bayiliği avantajları , oto yıkama karlı mıdır , oto yıkama bayilik , oto yıkama bayiliği veren şirketler , oto yıkama bayiliği veren markalar , nasıl bayi olurum , oto yıkama bayiliği , yikama bayiliği , detailing , uygulama merkezi , franchising , globowax , dry car care , drycarcare , GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Frachise Sisteminin Avantajları Nelerdir ?


“GLOBOWAX | Dry Car Care tescilli markasının ve yaratmış olduğu yenilikçi hizmetlerin sahibi GLOBOTURK TİC Ltd. Şti. tarafından sağlanan destekler ve bayii / franchiseların sahip olduğu avantajlar.”


“Türkiye ‘de 2006 yılından beri faaliyette olan GLOBOWAX | DRY CAR CARE , Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği Sistemi’ni Türkiye’ ye kazandırmış olan konseptin yaratıcısı öncü ve lider markadır.”


 1. Türkiye ‘de 2006 yılından beri başarı ve kalite ile tamamlanan marka değeri.
 2. Türkiye ‘de Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği sektörünün kurucusu ve lideri olan marka bilinirliğine sahip olmak.
 3. Türkiye ‘de 45 yılın üzerinde hava kargo ağırlıklı deneyimi olan, uluslararası / beynelmilel nakliyat alanındaki tecrübesi ile üçüncü şahıslar ile muhattap kalmadan tüm üretim / tedarik ve ulaştırma operasyonlarını kendi iç dinamiklerinde çözümleyebilme gibi kritik önemde bir avantajı elinde bulunduran.
 4. AR-GE departmanı ile mevcutlu ve yeni ürünler üzerinde tek bir ülkeye ya da üreticiye bağlı kalmadan işinin ehli olan farklı ülkelerden en kaliteli ürünleri GLOBOWAX ‘ın DRY ürün serisi standartlarına dahil etme ve ürün gamının müşteri talepleri ve memnuniyeti ile devamlı genişlediği bir altyapı.
 5. Oto koruma, detaylı işlemler ve aksesuar uygulamaları alanlarında geniş ürün yelpazesi.
 6. Tüm koruma ve geliştirme sistemleri için özel olarak tasarlanarak üretilmiş uygulama yöntemleri ve teçhizatı.
 7. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ‘in kendi özel formülleriyle üretilen ve yalnızca GLOBOWAX ‘ın bayilerinin kullanımına verilen en kaliteli ve en profesyonel ürünleri.
 8. Verimli ve düzenli çalışan, profesyonel görünümlü bir istasyon kurulması için yer seçimi danışmanlığı, yerleşim planı ve dekorasyon rehberliği.
 9. Personel seçiminde danışmanlık ve destek.
 10. Bayinin hem yöneticilerinin hem de teknik ve satış elemanlarının genel merkezde ve pilot istasyonda kapsamlı eğitimi.
 11. Sadece GLOBOWAX | DRY CAR CARE bayilerinin ve kurumsal muhattaplarının kullanımına sunulan otomasyonlu “İşletme Takip Programı”.
 12. Teknik uygulama, kalite ve pazarlama konularında sürekli denetim ve yardım programı.
 13. Pazarlama stratejisi ve uygulamaları desteği.
 14. Yerel ihtiyaçlara kolayca uyarlanabilen broşür, poster, gazete ve dergi grafik çalışmaları gibi reklam malzemeleri, tüm bayilerin katılımıyla en aza indirgenmiş reklam maliyetleri.
 15. Memnun ayrılan müşterilerin sağlayacakları daha başka birçok avantaj…

Türkiye’nin Sektörde Çevreci , Lider ve Öncü Markası GLOBOWAX Dry Car Care Kalitesiyle Tanışın..


⬜️⬛️ .

. Türkiye’nin küresel boyutta yerli ve milli marka değeri GLOBOWAX Dry Car Care ..

. Turkey’s global scaled national brand value GLOBOWAX Dry Car Care ..​


// PAKET BEDELLERİNE DAHİL OLAN MARKA ENTEGRASYON HİZMETLERİMİZ ; //


 • 1. Anlaşma imzası , koordinasyon , keşif ve işletme planlama süreçleri için yerinde hizmet, şehir ziyareti.
 • 2. İşletme açmayı planladığınız lokasyon için 3D mimari görselleştirme tasarım hizmeti, *tasarımcı mimar getirme.
 • 3. Tüm ürün ekipman , sarf malzeme ve altyapı ihtiyaçlarınız karşılandıktan sonra yerinde eğitim için 2. şehir ziyaretimiz.
 • 4. GLOBOWAX markasının aktif işletme yaptığınız süre boyunca sınırsız kullanım hakkı ; lisans/bayi sertifikası.
 • 5. GLOBOWAX müşteri kabul bayi sipariş tedarikleri yazılım teknoloji desteği. . .

“Yeni Nesil Araç Temizliği Teknolojileri”


2024 BAYİLİK YATIRIM SEÇENEKLERİ …


(G-2) GO-GARAJ Paketi 13.000 $ (*KDV Dahil)


(G-3) GO-ISTASYON Paketi 15.000 $ (*KDV Dahil)


(G-4) GO-HANGAR Paketi 17.500 $ (*KDV Dahil)


(G-5A) GO-VIZYON’360 Paketi 24.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-GARAJ Paketi + 360′ Fotoğraf Stüdyo Platformu )


(G-5B) GO-VIZYON’360 Paketi 28.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-ISTASYON Paketi + 360′ Fotoğraf Stüdyo Platformu )


(G-6) GO-PREMIUM Oto Yıkama Bayiliği Kurulum Paketi 20.000 $ (*KDV Dahil)


KONU ETİKETLERİ / HASHTAGS :


#istanbulotoyikamabayilik #globowax​ #drycarcare​ #carcare​ #carwash​ #detailing​ #otoyıkama​ #otoyikama​ #seramikkaplama​ #yeninesilaraçtemizliği​ #çevre​ #turkiye​ #franchising​ #earth​ #bayilikpaketleri​ #doga​ #bodrum​ #bayilikverenfirmalar​ #bayilik​ #bayilikverenmarkalar​ #otoyıkamabayilik​ #çevreciaraçtemizliği​ #bayilikverenşirketler​ #yatırımfırsatı​ #otoyıkamabayiliği​ #brands​ #globalbrands #2024


GLOBOWAX Resmi Web Sitesi : www.globowax.com.tr


drycarcare oto yıkama bayiliği

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+