GLOBOWAX | KURUMSAL

KOSGEB GİRİŞİMCİLİK ÖZEL PROJE DESTEKLERİ

WEB-GLOBOWAX-400px

SEKTÖRÜN KURUCUSU VE İLKLERİN ÖNCÜSÜ "LİDER" MARKA GLOBOWAX | KOSGEB DEVLET DESTEĞİNİ DE ARKASINA ALARAK CİDDİ İSTİHDAM POTANSİYELİ İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR..

9 yılı aşkın süredir Türkiye merkezli ve dünya genelinde global anlamda gerçekleştirdiği faaliyetlerle sektöründe ilklerin öncüsü olan GLOBOWAX markamız; Yenilikçi hizmet anlayışı, yarattığı sosyal sorumluluk bilinci, düşük bütçe ile yüksek kazanç potansiyeli ve ciddi istihdam yaratma gücü olan bir iş modeli olma özelliği ile günümüzde KOSGEB tarafından birincil anlamda desteklenen bir marka olmayı başarmıştır.. Her bütçeye hitap eden iş modellerimiz ve proje bazlı ürettiğimiz çözümlerle KOSGEB girişimci hibe destekleri sayesinde mevcut kapitalinizi 50.000 TL'den - 200.000 TL 'ye kadar ekstra büyütebilecek ve 50.000 TL 'si tamamen hibe olacak bir kaynağa referanslı olarak ulaşabilmektesiniz. KOSGEB Başvuru adımlarınızı formal sıralama ile tamamladığınızda, 10 günlük bir kurs süresi sonrasında sizlere proje hazırlatma anlamında sağladığımız destek ve doğru yönlendirmelerle, referanslı bir proje olarak "Yeni Nesil Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizleme Hizmetleri" olarak onay alınmasını destekleyebiliyoruz.. Bayilik şartları , KOSGEB Sistemi , Karlılık Oranları ve daha birçok teknik detayı incelemek isterseniz  öncelikle yan sütundaki "bayilik bilgilendirme/başvuru formunu" , "KOSGEB desteği almayı düşünüyorum" kısmını da işaretleyerek  doldurmanız ve sonrasında bizlere ulaşmanız yeterli..

kosgep-globowax

KOSGEP HİBE KREDİLERİ BAŞVURU ŞARTLARI

KOSGEP HİBE KREDİSİ NEDİR?

Ülkemizde Sanayi ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde 12 Nisan 1990 tarihli ve 3624 sayılı kanunla Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb) kurulmuştur. Bu kurumun amacı ülkemizde bulunan küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki etkinliğini artırmak, maddi açıdan olanak sağlayarak rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. Diğer bir deyişle devletin iş kuracak veya işini büyütecekler için uyguladığı bir destektir.

KOSGEP HİBE KREDİSİ İÇİN NEREYE BAŞVURABİLİRİM HİBE KREDİDEN NASIL YARARLANABİLİRİM?

Kosgepin verdiği hibe kredilerden yararlanabilmek için işkura kayıt yaptırmanız gerekiyor. İşkur başvurulan bölgedeki kursiyer sayısına göre dönemler halinde girişimcilik kursları düzenliyor ve işkurdan size kurs için çağrı geliyor ve mülakat sonrası kurs başlıyor. Kurs süresince iş planı hazırlamayı ve genel prosedürleri öğreniyorsunuz. Kurs bitiminde size bir sertifika veriliyor ve bu sertifika ve hazırlamış olduğunuz iş planı ile birlikte kosgebe müracat ediyorsunuz. Kosgep trafından sunduğunuz iş planınız incelemeye tabi tutuluyor. Kosgebin incelemesi sonucunda eğer iş planınız kabul görürse kosgep tarafından iş kurabilmeniz için gerekli işlemlere başlanıyor. Eğer kabul edilmez ise, iş planınızda yapmanız gereken değişiklik ve düzeltmeler size bildiriliyor. Bu düzeltmeler sonucunda tekrar kosgepe başvuruyorsunuz. Projeniz kabul görene kadar bu işlem devam ediyor. İş planınız kabul edildiğinde işyerinizi açmaya başlıyorsunuz. Burada dikkat edeceğiniz nokta yaptığınız tüm harcamalara ait dekontları makbuzları saklıyorsunuz. Dükkanı tutuyorsunuz. Gerekli olan ruhsat esnaf ve sanaatkar odası ve sigorta bağkur kaydı ile vergi kaydını yaptırıyorsunuz. Bu maaliyetler ortalama 1000TL ile 3000TL civarında tutabiliyor. Daha sonra proje dahilinde kosgep işyerinizde kullanacağınız ekipmanları satın alıyorsunuz.

 

2016 YILI İLE BİRLİKTE KOSGEB GİRİŞİMCİ HİBE DESTEKLERİ

30.000 TL'DEN 50.000 TL'YE ÇIKARILMIŞTIR.

ERKEKLERDE HİBE DESTEĞİ GERİ ÖDEME ORANI BEYAN EDİLEN FATURALARDA %70

BAYAN YATIRIMCILARDA BU ORAN %90 OLARAK GÜNCELLENİŞTİR.

(*bölgelere göre değişkenlik gösterebilir.)

 

GLOBOWAX BÜNYESİNDE ALINABİLEN

GÜNCELLENEN DESTEK TUTARLARI AŞAĞIDADIR.

  • 30.ooo TL'ye kadar işletme kira giderleri ve personel maaşları desteği

  • 18.000 TL'ye kadar makine ve ekipman giderleri desteği

  • 2.000 TL'ye kadar işletme ilk kurulum masrafları desteği

" SINIRSIZ HAREKET KABİLİYETİ VE BENZERSİZ İŞ MODELİMİZ İLE GELECEĞİN MESLEĞİNE YATIRIM YAPIN, BÖLGENİZDE İLK OLMANIN AYRICALIKLARINI VE AVANTAJLARINI YAŞAYIN; SİZ DE KAZANIN !! "

 

globowax-banner-1-1

 

KOSGEP | Girişimci Programı Anlatım - Video 1 -

KOSGEP | Girişimci Programı Anlatım - Video 2 -

KOSGEP | Girişimci Programı Anlatım - Video 3 -

KOSGEP | Girişimci Programı Anlatım - Video 4 -

KOSGEB Girişimci Desteği Hibe Programı ; Proje hazırlığı aşamalarını ve sistem hakkında merak edilenler hakkında sorularınıza yanıt olabilecek söz konusu videoları sitemize eklemeye uygun bulduk.. Proliz Danışmanlık Firmasından Alıntıdır.. Emeği geçenlere teşekkürler.. GLOBOWAX | DRY CAR CARE

GLOBOWAX | Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği |

ANA KONSEPTLER YATIRIM PAKETLERİMİZ : ( *2020 Eylül Fiyat Güncellemeleri Sonrası Geçerlidir. )

GLOBOWAX 'ın sizler için hazırlamış olduğu her bütçe ve hizmet çeşitliliğine göre sınıflandırılmış ana paketlerimiz.

Bayilik Başvurusu 2021

  • Ön Bilgilendirme Formu

  • Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri

  • Lütfen Belirtiniz..
  • Lütfen Belirtiniz..

2021 BAHAR SEZONUNDA RÜZGARI YAKALA, HAREKETE GEÇ ! ( COVID-19 ) SÜRECİ SONRASINDA ÖNEMİ ARTAN TEMİZLİK İHTİYAÇLARI İLE KRİZ DÖNEMLERİNİ YATIRIMIN İLE FIRSATA ÇEVİR !

GLOBOWAX 2021 BAHAR SEZONUNDA YEPYENİ PAKET SEÇENEKLERİ İLE YATIRIMCISINA YENİ FIRSATLAR SUNUYOR !
HER BÜTÇEYE HİTAP EDEN FARKLI YATIRIMCI TİPLERİNE GÖRE PLANLADIĞIMIZ , YATIRIMINIZ ARTTIKÇA DAHA FAZLA YETKİ VE SORUMLULUK ALABİLECEĞİNİZ HAZIR YATIRIM PAKETLERİMİZ..

Özel Çözüm Paketleri

GLOBOWAX ailesine dahil olmak adına yatırımcı özelinde farklı avantajlar barındıran ara hizmet paketlerimiz..

ANA YATIRIM PAKETLERİNDE GEÇERLİ EK HEDİYE PAKETLERİMİZ

(G2) GO-GARAJ - (G3) GO-İSTASYON - (G4) GO-HANGAR YATIRIMLARINDA GEÇERLİ HEDİYE PAKETLERİMİZ

(* Her Paket Yatırımına Seçeceğiniz 1 Hediye Paketi Dahildir. ** Hediye Paket Seçimlerinde Gerekli Güncel Koşulların Uygunluğuna Göre Marka Yönlendirici Olarak İnisiyatif Kullanabilir.. *** Dövizdeki Sürekli Artışlar Nedeniyle Marka Farklı Destek Çözümleri Önerebilir.. Hediye Seçimlerini İptal Edebilir/Erteleyebilir.. )

Bölge Ana Bayiliği / Distribütörlük ve Mimari Paketler

GLOBOWAX 'da bölgenizde bayilikler verme, ürün dağıtımı, koordinasyon yetkileri dahilinde hareket edebileceğiniz yetki ve mimari paketlerimiz..

GLOBOWAX Franchise / Bayi Olmanın Avantajları

Her Bütçeye Hitap Eden 10 Farklı Yatırım Paketi

Düşük Yatırım Maliyeti

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Mobil Konseptte Sabit Dukkan Giderleri Yok

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratın !

Oto Yıkama Ruhsatına İhtiyaç Yok !

Seramik Kaplama Uygulamaları

Buharlı Temizlik Uygulamaları

Uygun Altyapı İle Köpüklü Yıkama

TOP