Şehir Ana Bayiliği | DRY CAR CARE GO-MASTER

GWAX LOGO 1 sml opt

Şehir Ana Bayiliği / İl Distribütörlüğü Modeli / Şehir Geneli Ana Yetkili Bayiliği – GLOBOWAX


GLOBOWAX | GO-MASTER | İL GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ NEDİR ?


VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?


GLOBOWAX markamız 2006 yılından beri gerçekleştirdiği faaliyetleri ile sektörün devamlı olarak sürdürdüğü AR-GE süreçleri, sahip olduğu en son nano teknoloji ürünleri ve yaratıcısı olduğu DRY CAR CARE yani OTO KURU BAKIMI/TEMİZLİĞİ konseptleri ile kendine koyduğu hedefler ile dikkate değer kalibrede global anlamda büyümeye, yatırım almaya ve genişlemeye devam etmekte. Yarattığımız yeni ve özgün içerikler ve markalama kabileyetlerimiz ile her zaman sektörümüzün lokomotifi olan, taklit eden değil takip edilen marka olma kararlılığımızı ve cesaretimizi sorumluluk bilincimizle katlanarak arttırarak sürdürmekteyiz.

Her geçen gün artan müşteri kitlemiz ve hizmet sahalarımızın genişlemesi, bölgelerde kâr paylaşımı yaparak sorumluluk verebileceğimiz yeni iş ortaklarını da gerekli kılmakta. Franchise sisteminin temel amaçlarından biri olan başarısı kanıtlanmış iş modellerini temsil noktasında yeni bölgelere yayabilmek amacıyla oluşan marka değerinin bir konsept olarak pazarlanması ve kazanç değerlerinin hakkaniyetli bir şekilde dağıtılması prensibi ile farklı yatırım modellerine böldüğümüz konseptlerimizden en önem verdiklerimiz bir de GO-MASTER yatırımcılarıdır.

Şehirlerinde tek yetkili ana bayi olarak GLOBOWAX markasını temsil edecek GO-MASTER şehir ana bayiliği istasyonları her şehirde sadece bir yatırımcıya verilecek olup ( *ANKARA ve İSTANBUL illeri haricen ); mevcuttaki her konsepti içinde barındırabilecek bir işletme büyüklüğüne ve il geneline hitap edebilecek merkeziyete sahip olma şartı ile yatırımcılarını beklemektedir.

GO-HANGAR modelimizin ürün ve ekipman içerikleri klasik anlamda yatırımcıya teslim edilecek içerikler olup, GO-MASTER il ana bayi statüsünde bazı bedelsiz ek destekler de yatırımcı tercihlerine göre kendilerine ek fayda olarak teslim edilcektir.

GO-HANGAR paketi içeriğinde bulunan standartlarda, bir GLOBOWAX istasyonunda temelde bulunabilecek tüm hizmetlerin; klasik sulu yıkama, yeni nesil oto kuru temizleme faaliyetleri ve mobil hizmet avantajlarının haricinde işletmenizi buharlı temizlik ekipmanları entegrasyonu ile genişleterek mevcut düzende sizlere her kitleye hitap etmenizi sağlayacak en kapsamlı işletme yapısını vaad edilmekte.

GO-MASTER şehir ana bayiliği olarak şehirlerdeki misyonunuz ise GLOBOWAX markası olarak devamlı aldığımız yeni yatırımcı taleplerini doğru şekilde irdeleyerek yeni bayi adaylarına vitrin olmak, lokal anlamda bölgeyi tanıyan bir yatırımcı olarak bölgedeki tüm alt bayi yapılanmalarını, bölge lisanslama çalışmalarını ve bayilerin tüm ürün sipariş ve dağıtım organizasyonlarını üstlenebileceğiniz dolayısı ile klasik bir oto yıkama işletmesinden çok sizlere profesyonel bir işletme modeli sunduğumuz bir avantaj ile kazancınızı maksimize edebileceğiniz bu süreci yönetmektir.

Eğer işletme açacağınız lokasyon yeterli büyüklükte ise ( tercihen 200m2 ve üzeri ) ve Oto Yıkama Ruhsatı alabilecek bir yeterliliğiniz var ise; (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme + (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği ve (4) Buharlı Detaylı Araç Temizlik Hizmetleri konseptlerini birleştirerek hem klasik alışkanlıkları olan müşteri kitlesine ulaşmanızı, hem nano teknoloji oto kuru temizleme sisteminin avantajını klasik düzen tercihli müşterilerinize gösterebileceğiniz bir işletme ortamı yaratmanızı ve mobil sistemi kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabileceğiniz hibrit ( klasik ve yeni düzeni birleştiren ) işletme modelini ve daha buhar makineleri ekipmanları entegrasyonu ile detaylı temizlik ve sterilizasyon kapasitelerinizi geliştirecek hizmet istasyonuna kavuşabilirsiniz.

Bölgenizde ilk ve mevcut tüm standartların üzerinde kapsamlı olmanın vereceği avantajı kullanarak eski haliyle dahi ( klasik sulu yıkama uygulamaları ) nakit para döngüsünün olduğu ve riskin minimum olduğu sektörümüzde GLOBOWAX marka değeri ile ayrıcalıklı bir işletme sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX | GO-MASTER | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Klasik Oto Yıkama Faaliyetleri + Mobil Hizmetler + İşletmenize Buharlı Detaylı Sterilizasyon Makineleri Entegrasyonu ile 4 katı iş potansiyeli )

GO-MASTER şehir ana bayiliği konseptinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti ile birlikte yatırımcı ağırlama ve pazarlama alanları için ortalama 200m² ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR konseptinde müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri konseptleri arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-HANGAR bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor! Ayrıca alt bayilik ve ürün dağıtım organizasyonları arttıkça işletme dışı sürekli büyüyen bir kazanç döngüsü ile yatırımcısı tarafından değerlendirilebilecek bir elmas madeni gibi işlenmeyi bekliyor.

oto yıkama bayiliği , il genel distribütörlüğü , şehir ana bayiliği , genel distribütörlük , ana bayilik , il ana bayiliği

ŞEHİR ANA BAYİLİĞİ | GO-MASTER | İL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ | AVANTAJLARI NELER ?

* GO-MASTER BAYİLİKLERİ HER ŞEHİRDE SADECE BİR NOKTADA YAPILANMA İÇİNDE OLACAKLAR.

* DOLAYISI İLE ŞEHRİNİZDE GLOBOWAX’I TEMSİL EDEN TEK YETKİLİ ANA BAYİ İŞLETMESİ OLMAK

* ALT BAYİ YAPILANMALARINDA SORUMLU OLARAK BİR ÇOK ALANDA EK KAZANÇ NOKTALARI YARATMAK

* ALT BAYİLERİN BÖLGE LİSANSLAMA GELİRLERİ İLE GÜN GEÇTİKÇE ARTAN EMLAK DEĞERİ GİBİ BİR DEĞERLEME İLE YAPILAN YATIRIMI KISA SÜREDE AMORTİ ETME AVANTAJI

* OLUŞTURULACAK ALT BAYİLERİN DEVAMLI ÜRÜN TÜKETİM VE TEDARİK DÖNGÜLERİNDEN HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN BİR ALT GELİR HAVUZU OLUŞTURMAK

* KURUMSAL FİLO ÇALIŞMALARINDA ÖNCELİKLİ HİZMET SAĞLAYICI AVANTAJINA SAHİP OLMAK

* EN SON TEKNOLOJİLER İLE OLUŞTURULAN GLOBOWAX RAPORLAMA VE TAKİP YAZILIMLARININ İLİNİZDE OTORİTESİ OLMAK

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ KONSEPTİ

ŞEHİR ANA BAYİLİĞİ GO-MASTER AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM , NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki “Bayilik Konseptleri Başvuru Formu’nu” doldurarak bizlere ulaşın; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın.

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

Oto Yıkama Bayiliği Ana Yetkili Bayi Konsepti – GO-MASTER Şehir Ana Bayiliği ile Tanışın !


Oto Yıkama Bayiliği Distribütör Bayilik Yatırım Bedeli 35.000 $ ( + KDV ). GLOBOWAX


Özet ;

Oto Yıkama Bayiliği Bölge Ana Distributörlüğü ; GO-MASTER şehir ana bayiliği konseptinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti ile birlikte yatırımcı ağırlama ve pazarlama alanları için ortalama 200m2 ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR paketini temin ederek müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri konseptleri arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-MASTER bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor! Ayrıca alt bayilik ve ürün dağıtım organizasyonları arttıkça işletme dışı sürekli büyüyen bir kazanç döngüsü ile yatırımcısı tarafından değerlendirilebilecek bir elmas madeni gibi işlenmeyi bekliyor.

GLOBOWAX Dry Car Care Oto Yıkama Bayiliği konsepti.

Etiketler: #distributörlük #otoyıkama #otoyıkamabayilik #yıkamabayilik #gowax #go-wax #go-hangar #go-istasyon #go-master #go-prestij #go-garaj #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2023 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme #şehiranabayiliği #ildistribütörlüğü #masterfranchising #drycarcare

  • Distribütörlük Veren Markalar
  • Distribütörlük Veren Şirketler
  • Şehir Ana Distribütörlüğü
  • İl Distribütörlüğü
  • Nasıl Distribütör Olunur ?
  • Nasıl GLOBOWAX Distribütörü Olurum ?
  • Ana Yetkili Bayilik GLOBOWAX Dry Car Care
  • GO-MASTER Yatırım Paketi
  • Dry Car Care Şehir Ana Bayiliği
globowax , dry car care
şehir ana bayiliği , il distribütörlüğü , master franchising , dry car care , globowax , oto yıkama bayiligi , bayilik , distribütörlük , drycarcare.

İletişim : (0212) 450 0009


Marka Resmi Web Sitesi : www.globowax.com


DİSTİRİBÜTÖRLÜK İLK YATIRIM MALİYETİ

( *B TİPİ ORTA SINIF İLLER İÇİN ÖRNEK FİYATLAMADIR. )

Toplam Yatırım Maliyeti *35.000 $ ( +KDV )‘dir. (Ocak 2024 Güncellemesi) 


1 ) 15.000 $ ‘a kadar ürün karşılığı ;


“Seçtiğiniz Ana Paket  (GO-GARAJ,GO-ISTASYON,GO-HANGAR,GO-PREMIUM,GO-VIZYON’360 Paketleri Seçimi) + Kalan Bedel Üzerine Ürün Alımı Taahütü”dür.


2 ) ve kalan 20.000 $  bedel ile “Şehir Ana Lisansı” karşılığıdır.


  • (* İSTANBUL , ANKARA , İZMİR , BURSA , ANTALYA , MUĞLA ve DİYARBAKIR şehirlerinde yatırım maliyetleri farklıdır. Lütfen Şehir Bazında Yetki Alanı Kapsamlarını Öğrenmek ve Fiyatlama İçin GLOBOWAX ile iletişime geçiniz. )
GO MASTER logo

35.000 $ ( + KDV )

*B Tipi Orta Sınıf Şehirler İçin Geçerli Fiyatlamadır.

lamborghini huracan 600x300

GLOBOWAX | Bayilik Sistemi

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

BU PAKET KOSGEB DESTEKLİDİR.

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınız ile 65.000 TL 'Girişimci Hibesi' ve 200.000 TL'ye kadar 'Düşük Fazili Kredi Desteğini' Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

KOSGEB DESTEKLI ISLETME GLOBOWAX
GLOBOWAX 3 COLOR AMBLEM 2024 HD GLOW scaled

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. Markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Lokasyonu Belirleyin!

GLOBOWAX bayi olma avantajlarını benimsedikten sonra hizmet vereceğiniz konsept hedefine göre minimum 100m2 ve üzeri kapalı alanı olan işletme lokasyonunuzu belirleyin ve bize ulaşın. Tüm süreci birlikte planlayacağız.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki Oto Kuru Temizleme Mobil Bayilik Konsepti Formunu doldurunuz.

ILETISIM BIG BANNER
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

GO-MASTER - GLOBOWAX İL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+