kobi kosgep ust banner globowax drycarcare 2022

KOSGEB GLOBOWAX GO-KOBİ Oto Yıkama Proje Destekleri

KOSGEB 3

KOSGEB | DRY CAR CARE | GO-KOBİ | KONSEPTİ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

OTO YIKAMA SEKTÖRÜ, KOSGEB VE GLOBOWAX

Kosgeb Oto Yıkama Desteği 2022

Oto Yıkama Bayiliği yatırımı günümüzde Türkiye şartlarında emeği ile işçi olarak türlü sektörlerde ekonomimizin gelişmesine fayda sağlayan bireylerin, ticari hayata atılmaya karar verdiklerinde çoğu zaman ilk tercihleri arasında olmaktadır. Oto Yıkama Bayiliği yatırımının ve bu sektörün bu kadar popüler olmasının nedeni tabi ki aynı zamanda herkesin kabul edeceği üzere çok fazla özel vasıflar gerektirmemesi ve daha çok “hizmet = sıcak para” mantığı ile ticari döngülerin sektörde sağlanması avantajıdır. Ekonomik anlamda da “Otomotiv Pazarı” başlı başına dünya ekonomisini ayakta tutan ve milyarlarca dolarlık iş hacmi ile oldukça da cazip bir pazardır. Ekonomik geliri hangi seviyede olursa olsun toplumları yaratan en küçük birim olan ailelerin sosyal hayata adaptasyonu için otomobiller günümüzde vazgeçilmez öneme sahiptir. Otomobillerin hayatımızda rotamızı belirleyen hatta sosyal statümüzü belirleyen en önemli tamamlayıcı unsur olması araçların temizlik ihtiyaçlarını da ciddi anlamda ön plana çıkarmaktadır.

Hayatlarının bir noktasında ekonomik bağımsızlıklarını kazanmak ve emekleri ile doğru orantılı olarak yüksek ticari kazanç hedefleri koyan, ekonomik özgürlüklerini kazanmak isteyen insanlarımız Oto Yıkama Bayiliği Yatırımı ‘na karar verdikten sonra ikinci aşamada vermeleri gerekn bir önemli kararda ticari potansiyellerini nasıl yaratacaklarıdır.

Birinci tercihde girişimciler ürün ve ekipmanların araştırılması ve tedariğini bireysel anlamda yaparak kendi oto yıkama işletmelerini açmakta ve bu tercihleriyle dahi doğru işletme mantığı ve işin başında durarak işletmecilik anlayışı ile hareket edilmesi dahilinde tatmin edici kar marjlarını bu haliyle da yakalayabilmektedirler.

İki tercihde ise bilgiye ulaşmanın dünyanın her sektörde kaçınılmaz bir şekilde kolaylaştığı dünyamızda insanların artık sorgulanabilir ve kalitesini sorgulayabilir bir şekilde hizmet aldıkları firmaların bir kurumsal kimlik standartında olmasına daha çok dikkat ettikleri ve güvendikleri gerçeğidir.

go-kadıngirişimci
kosgeb oto yıkama destekleri 2022

KOSGEB DEVLET DESTEKLERİ VE GO-KOBİ PAKETİ

Günümüzde devletimiz aynı zamanda kısıtlı sermaye sahibi ve oto yıkama işletmesi kurmak isteyen girişimcilere de diğer sektörlerde olduğu gibi KOSGEB girişimci sertifika programı ile destek vermektedir.

Devlet işte tam da bu noktada özellikle bir sistem olarak işletme kuracağınızı ve devamlılığınızı kontrol altında tutacağından, yatırımınızın da bir kurumsal firmaya olması, raporlama ve sistemli çalışma açısından ciddi avantajları beraberinde getirmektedir.

GLOBOWAX ailesi olarak bizler de KOSGEB Girişimci Sertifikası Alan girişimcilere özel bir yatırım içeriği hazırlayarak, özellikle ruhsat problemi olmadan uygun kira gideri olan her alana konuşlanma imkanı veren konsepti ile ülke istihdamına hali hazırda olduğu gibi ciddi katkılar sağlamayı misyon edinmiştir. Kişiler uygun ruhsat altyapısına sahip alanlara konuşlandıklarında ek olarak yıkama makine gruplarına da tercihlerine göre sahip olabileceklerdir.

Aynı zamanda GLOBOWAX, GO-KOBİ paketiyle yatırımcılarına partner çözüm ortakları sayesinde dış firmalarda girişmcilerin en az  5.000 TL ve üzeri güncel değerinde hizmet bedelleriyle sunulan profesyonel KOSGEB projesi hazırlama hizmeti ve 1 senelik profesyonel danışmanlık hizmetini de çözüm ortakları üzerinden yatırımcısına hediye edecektir.

EK OLARAK : GO-KOBİ Paketimiz maliyet tasarrufu açısından sınırlı içerikler ihtiva etmektedir.

**GLOBOWAX BAYİLERİNE KOSGEB GELENEKSEL GİRİŞİMCİ PROGRAMI İŞ PLANI DESTEĞİ ÜCRETSİZ OLARAK SUNULMAKTADIR. KOSGEB PROJE DESTEKLERİNDEN ( GO-GARAJ , GO-İSTASYON , GO-HANGAR ve GO-VİZYON’360 PAKETLERİ DAHİL ) TÜM ANA YATIRIM MODELLERİMİZDE FAYDALANABİLİRSİNİZ. GLOBOWAX GENEL HİZMETLERİ ÖZELİNDE KOSGEB DESTEKLERİNE KONU OLABİLEN BİR MARKADIR. TÜRKİYE’DE GÜNÜMÜZDE VE GEÇMİŞTE 40’A YAKIN PROJE ONAY REFERANSI OLAN BİR TÜRK MARKA DEĞERİDİR..

GLOBOWAX ile çalışmaya karar vermeniz, işletme lokasyonunu belirlemeniz, yatırım bütçesini hazırlamanız ve KOSGEB girişimci sertifikanızın hazır olması yeterli olacaktır. Siz de vakit kaybetmeden aşağıdaki “Bayilik Paketleri Başvuru Formunu” doldurabilir, ailemize katılmak adına ilk adımı atabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TEKNOLOJİ şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

KOSGEB
KOSGEB Oto Yıkama Bayiliği Süreci

OTO YIKAMA SEKTÖRÜ KOSGEB DESTEKLERİ VE GLOBOWAX

KOSGEB GELENEKSEL GİRİŞİMCİ PROGRAMI DESTEKLERİ 2022

GLOBOWAX | Dry Car Care yapmış olduğu özel anlaşmalar ile yatırmcılarına KOSGEB’ ten 65 bin TL değerinde hibe, ilk 6 aylık bilanço döneminden sonra 150 bin TL’ye kadar ek faizsiz kredi desteği sunmaktadır. KOSGEB‘ in sunmuş olduğu geleneksel girişimcilik eğtimini tamamlayan yatırımcılarımız ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetimiz ile yatırım maliyetlerinin büyük bir kısmını geri almaktadır. Kobi destek paketinden yararlanmak için gerekli olan tüm iş planı ve tecrübe desteği GLOBOWAX | Dry Car Care yatırımcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

KOSGEB Oto Yıkama Desteği Başvurusu için Gerekli Şartlar Nelerdir?

  •     22 saatlik eğitime katılmak ve bu eğitimden sertifikası alınması zorunludur.
  •     Sertifika sahibinin son 3 yıl içinde bir işletme sahipliği veya ortaklığının olmaması gerekmektedir.
  •     Uygulanması mümkün iş planı olması,
  •     İş Planı başvurusu yapılarak başvurudan onay alınmış olması zorunludur.
  •     İşletmenin açık ve hazır halde olması,
  •     Onaylanan harcamaların faturalandırılmış olarak KOSGEB’e gösterilmesi gerekmektedir.

KOSGEB’e Kendiniz Kayıt Olmak İsterseniz ;

“Kontrol Etmek İçin Lütfen Aşağıdaki Linki Takip Ediniz.”

https://edevlet.kosgeb.gov.tr/EHizmetler/KOSGEBRegistration

** KOSGEB Geleneksel Girişimci Programı Eğitimleri E-Devlet Üzerinden Online Program Olarak da Alınabilmektedir.

KOSGEB
KOSGEB Destekleri
GO KOBI WIDE KOSGEB 1

KOSGEB

Yen Nesil Çevreci Oto Yıkama Kuru Temizleme Konsepti

“Geleneksel Girişimci Hibe Destek Programı”

“Ücretsiz KOSGEB İş Planı Desteği

GO-KOBİ Proje Destekleri

GLOBOWAX | Dry Car Care

GLOBOWAX ailesi olarak bizler KOSGEB Girişimci Sertifikası Alan girişimcilere özel bir yatırım içeriği hazırlayarak , özellikle ruhsat problemi olmadan uygun kira gideri olan her alana konuşlanma imkanı veren konsepti ile ülke istihdamına halihazırda olduğu gibi ciddi katkılar sağlamayı misyon edinmiştir. Kişiler uygun ruhsat altyapısına sahip alanlara konuşlandıklarında ek olarak yıkama makine gruplarına da tercihlerine göre sahip olabileceklerdir.

Etiketler: #otoyıkama #otoyıkamabayilik #yıkamabayilik #gowax #go-wax #go-globowax #go-hangar #go-istasyon #karlıişler #kobi #girişimci #go-kobi #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2022 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme #KOSGEB #KOSGEBhibedestekleri #girişimciprogramı #KOSGEB_2022 #2023

İletişim : (0212) 450 0009

GLOBOWAX 3 COLOR AMBLEM 2024 HD GLOW scaled

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. Markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Lokasyonu Belirleyin!

GLOBOWAX bayi olma avantajlarını benimsedikten sonra hizmet vereceğiniz konsept hedefine göre minimum 100m2 ve üzeri kapalı alanı olan işletme lokasyonunuzu belirleyin ve bize ulaşın. Tüm süreci birlikte planlayacağız.

Sizlere paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve sunum aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki

"Bayilik Paketleri Başvuru Formu" nu doldurunuz. İlginize Teşekkürler.

ILETISIM BIG BANNER

GO-KOBİ KOSGEB PAKETİ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

whatsapp oto yikama bayilik dukkan globowax drycarcare
TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+