-
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Detaylı Temizlik ve Sterilizasyon Ürün Grubu

Aracınızın iç ve dış detaylı temizliği için üstün performanslı derinlemesine temizlik sağlayan ürünlerdir. Aracın her bir noktası için farklı farklı kullanılan ürünler ile yoğun kirlenmiş yüzeylerde derinlemesine bir temizlik sağlanarak temizlik ve hijyen bir arada sunmaktadır. Özel koruyucu ürünler sayesinde de aracınızın iç yüzeyinde üstün bir koruma sağlanmaktadır.

blank

DRY 6 | NANO MOTOR TEMİZLEYİCİ

Aracın motor aksamında bulunan ağır kir ve yağları kolay ve hızlı bir şekilde çözerek temizler. Durulama gerektirmeden motoru lekesiz olarak kullanıma hazır hale getirir. Asit bazlı olmadığından kauçuk ve plastik aksama zarar vermez.

blank

DRY 7 | NANO KUMAŞ YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Aracın iç yüzeyinde bulunan ve her nevi kumaş yüzeylerinde oluşan kirlerin temizlenmesinde deri yüzeylerin bakımın yapılmasında ve korunmasında kullanılan çok amaçlı bir üründür. Aracın döşeme ve kumaş yüzeylerine zarar vermeden temizlik işlemi sağlar.

blank

DRY 8 | NANO DERİ YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Aracın iç yüzeyindeki deri aksamlarında oluşan kirlerin temizlenmesinde bakımın yapılmasında ve korunmasında kullanılan çok amaçlı bir üründür. Aracın deri yüzeylerine zarar vermeden temizliğini gerçekleştirir. Deri yüzeylerin bakımını gerçekleştirdiği gibi hoş bir koku sağlamaktır.

blank

DRY 9 | ZİFT YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Otomobilin dış yüzeyine yapışmış olan zift katran gibi kirlerin temizlenmesinde kullanılan çok amaçlı bir üründür. Kaporta boya ve cam yüzeylere yapışmış olan zift tabakasının kolayca ve zahmetsizce temizlenmesini sağlar.

blank

DRY 14 | TORPİDO BAKIM ÜRÜNÜ

Aracın torpido bölümünün iç aksesuarların ve plastik kısımların temizliği ve bakımı için geliştirilmiş ideal bir üründür. Torpido ve plastik aksamı ilk günkü temizliğine kavuşturur. Güneşin ve dış etmenlerin aşındırıcı etkisini minumuna indirgeyerek çatlamaları ve renk solmalarını engeller.

blank

DRY 15 | BÖCEK TEMİZLİĞİ

Otomobilin dış yüzeyine yapışmış olan böcek, kuş pislikleri temizlemek için kullanılan ideal bir üründür.

blank

DRY 16 | REÇİNE TEMİZLEYİCİ

Otomobilin dış yüzeyine yapışmış olan böcek, kuş pislikleri temizlemek için kullanılan ideal bir üründür.

blank

DRY 17 | YAĞMUR KAYDIRICI

Aracın camlarının yağmur suyu tutmaması için geliştirilmiş olan ideal bir üründür. Kullanıldıktan sonra net ve açık bir görüş sağlayarak sürüş konforunu arttırır, kazaları önler.

blank

DRY 18 | BUĞU ÖNLEYİCİ

Aracın camlarının buğulanmaması için geliştirilmiş olan ideal bir üründür. Kullanıldıktan sonra net ve açık bir görüş sağlayarak buğulanmayı önler.

blank

DRY 19 | ANTİFRİZLİ CAM SUYU

Özellikle kış aylarında araçların sürüş anında hayati önem taşıyan ön cam yüzeyinin seyir halinde donmadan temizlenmesini sağlayan sektör standartı ürünümüzdür.

TOP