Buharlı Araç Yıkama

Buharlı araç temizliği hizmetimiz aracın iç ve dış temizliği için buhar kullanılarak yapılan uygulamalardır. Buhar etkinliği ve temizleme gücü sayesinde araç temizlik sektörünün önemli 'alternatif' bir bileşeni olmuştur. Bugün, buharlı oto yıkama doğru kullanım alanlarında tercih edildiğinde yüksek verim ve düşük maliyetler vaad etmektedir.

GLOBOWAX | Dry Car Care | Buharlı oto yıkama makinesi araç yüzeyine herhangi bir zarar vermeden yüzeyde yeterli bir basınç uygulayarak tüm kir, toz, çamur ve kuş pisliği gibi etmenleri nazikçe temizler. Klasik sulu oto yıkama sistemlerine kıyasla su tüketimini %90 oranında azaltır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak daha verimli bir iş potansiyeli sağlar. GLOBOWAX Buharlı Araç Temizliği aracınızın içini kaba kirlerden temizlediği gibi aynı zamanda buharın ektin gücü sayesinde sterilizasyon da sağlamaktadır. Aracınızda erişimi zor olan bölgelere de ulaşarak bu noktalarında zahmetsizce temizliğini sağlar. Oto Kuru Temizleme hizmetimizin detaylı temizlik hizmetlerinde tamamlayıcı uygulaması olarak kullanılması verimi arttırır.

Buharlı Araç Temizliği ve Sterilizasyon Uygulaması

  • Aracın dış yüzey kaporta, motor bloğu, kapı araları, paspaslar, lastik ve plastik aksamlar, jant ve cam kısımlarının temizliğini sağlar.
  • Daha kısa sürede daha az su kullanarak temizlik uygulaması gerçekleştirilir. Araç başına 3,5 – 4 litre su tüketimiyle yıkama işlemi tamamlanır.
  • Ekstra kimyasal madde kullanılmadan doğa dostu GLOBOWAX solusyonları ile etkili ve zahmetsizce temizlik işlemi tamamlanır.
  • Yüzeyde yaratmış olduğu temizlikle birlikte aracın içinde de sterilizasyon sağlar.
istasyon temsilciligi part 3

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+