GO-GARAJ YATIRIM MODELİ İLE TANIŞIN ! VE GO-GARAJ 10.000 $ (*KDV Dahil) PAKETİNİ İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYIN..

Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme GO-GARAJ Yatırım Paketi GLOBOWAX – Dry Car Care 2023

GO-GARAJ Oto Kuru Temizleme İstasyonu Yeni Girişimci Başlangıç Paketi 10.000 $
dry car care go-garaj globowax
GO-GARAJ 10.000 $

(Mayıs 2023)


001 NISAN 2023 GO GARAJ NASIL BAYI OLURUM GLOBOWAX DRYCARCARE oto kuru temizleme 1
Yeni Nesil Kuru Temizleme Yatırım Başlangıç Paketi , Kurumsal Otomobil Yıkama.

DRY CAR CARE KONSEPT

‘Oto Kuru Temizleme İstasyonu’ Yeni Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi Burayın Tıklayın.
dry car care go-istasyon globowax
GO-İSTASYON 12.000 $

(Mayıs 2023)


002 NISAN 2023 GO ISTASYON NASIL BAYI OLURUM GLOBOWAX DRYCARCARE PROFESYONEL OTO YIKAMA oto kuru temizleme 2
Profesyonel Araba Yıkama Ve Detaylı Bakım Istasyonu Yeni Girişimci Başlangıç Paketi. Klasik Sulu Basınçlı Köpüklü Araç Yıkama.

CAR WASH KONSEPT

‘Profesyonel Araç Yıkama İstasyonu Yeni Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi Burayı Tıklayın.
dry car care go-hangar globowax
GO-HANGAR 15.000 $

(Mayıs 2023)


003 NISAN 2023 GO HANGAR NASIL BAYI OLURUM GLOBOWAX DRYCARCARE BUHARLI OTO YIKAMA oto kuru temizleme 3
Buharlı Araba Temizliği Paketi

STEAM WASH KONSEPT

Buharlı Araç Yıkama İstasyonu’ Yeni Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi Burayı Tıklayın.

Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme GO-GARAJ Yeni Girişimci Paketi 12.000 $ ( *KDV Dahil )


Araç Yıkama sektörü lider markası GLOBOWAX Dry Car Care ailesine katılarak yeni nesil mobil hizmetler ve yerinde araç yıkama istasyonu ; profesyonel araba yıkama & detaylı temizlik ( car care ) istasyonu açmak istiyorsanız yatırım paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

GLOBOWAX DRY CAR CARE | GO-GARAJ | OTO KURU TEMİZLEME İŞLETME KONSEPTİ NEDİR ?

VE ARAÇ YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

Araba Yıkama İstasyonları Konseptleri GLOBOWAX Dry Car Care ,

GO-GARAJ Yeni Nesil Yerinde Araç Yıkama ve Oto Kuru Temizleme İstasyonu Paketi :


Mobil Konseptimizi anlatırken daha önce de değindiğimiz üzere dünyada artan nüfus ve yoğunlaşan şehirleşme faaliyetleri ile insanlar için hayat her geçen gün daha fazla ilgilenmesi gereken meşguliyetler getiriyor. İnsanlar için zamanı yönetmek deyiminin her geçen gün önem kazandığı bir ortamda , iş imkanlarının potansiyel anlamda daha fazla olarak görüldüğü şehir yerleşimlerinde insanların bir arada yaşamlarını ahenk ile sürdürebilmeleri noktasında kamu ve şehircilik faaliyetlerinin önemi de iyiden iyiye ortaya çıkmakta.

Mevcuttaki tüm sektörlere devlet tarafından belirli standartlar getirilmesi ile denetimlerin kolaylaştırılması hedeflenmekte ve insanların sorunsuz bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri açısından bu kurallar düzeni getirmektedir.

Yine mobil hizmet konseptimizde bahsettiğimiz üzere teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişirken söz konusu şehir yerleşimlerinde mevcut denetim ihtiyaçlarını minimize eden ve problemlere çözüm üreten bir sistem olarak GLOBOWAX Dry Car Care , en son nano-teknoloji ürün grupları ve GO-GARAJ araç yıkama istasyon konsepti ile sabit bir işletme olarak faaliyet göstermenize olanak tanıyor. ortalama 100m² ve üzeri büyüklükteki her lokasyona konuşlanabilmenizi ve mevcut araba yıkama işletmesi ruhsat denetimlerine tabi olmadan* oto kuru temizleme konsepti ile ticari faaliyetlerinizi başlatma imkanı sağlıyor. Sistem içerisinde herhangi bir şekilde basınçlı yıkama makinası , köpük tankı kullanılmadığından , işletmeye su gideri altyapısı kurulması ihtiyacı ortadan kalkmış oluyor.

Böylelikle hem işletme tadilat maliyetlerinden tasarruf ediliyor, hem de oto temizleme faaliyetini 100m² ve üzeri her türlü ticari kirlanabilir alanda ( dükkanlar, arsalar, plazalar, otoparklar ve hatta mobil olarak ) başlatabilme avantajına kavuşuyorsunuz. İşletme kiralama maliyetleriniz düşük metrekare ihtiyaçları ile çok daha ekonomik hala geliyor ve belirli başlı araç yıkama faaliyetlerine uygun alanları devralmak adına gerçek üstü hava parası! maliyetleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Araç Yıkama yatırımı paketi GO-GARAJ.

GO-GARAJ Oto Kuru Temizleme Konsepti
globowax , dry car care , yerinde araç yıkama , detailing , franchising , oto kuaför , drycarcare , dry care

GO-GARAJ | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Mobil Hizmetler ile 2 katı iş potansiyeli )

GLOBOWAX GO-GARAJ Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme Hizmetleri Girişimci Başlangıç Paketi – Yenilikçi Uygulama Metodları ,Nano teknoloji uygulamaları ile ortalama 100m² ve üzeri büyüklükteki her lokasyona konuşlanabilmenizi sağlıyor. İşletmelerimiz GO-GARAJ konseptinde klasik sulu yıkama ekipmanları kullanımına tabi olmadığından , ses ve görüntü kirliliği yaratmadığından mevcut araba yıkama ruhsat denetimlerine tabi olmadan* GLOBOWAX ‘ın yaratıcısı olduğu “Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme Konsepti” ile ticari faaliyetlerinizi başlatma imkanı sağlıyor. Sistem içerisinde herhangi bir şekilde basınçlı yıkama makinası , köpük tankı kullanılmadığından , işletmeye su gideri altyapısı kurulması ihtiyacı ortadan kalkmış oluyor.


Böylelikle hem  işletme tadilat maliyetlerinden tasarruf ediliyor, hem de oto temizleme faaliyetini 100m² ve üzeri araç girişine müsait olan her türlü ticari kiralanabilir alanda ( dükkanlar, arsalar, plazalar, otoparklar ve hatta mobil olarak ) başlatabilme avantajına kavuşuyorsunuz. İşletme kiralama maliyetleriniz düşük metrekare ihtiyaçları ile çok daha ekonomik hale geliyor ve belirli başlı araba yıkama faaliyetlerine uygun alanları devralmak adına gerçek üstü hava parası! işletme açma maliyetleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz.


Su ve Basınçlı Yıkama ekipmanı kullanma ihtiyaçları gelişen nano teknolojiler ile ortadan kalkıyor ve müşterileriniz araçlarında klasik bir köpüklü yıkama işleminden çok daha güvenli bir şekilde çizilme ve deformasyonların minimize edildiği , aracın çok daha uzun süre temiz kaldığı bir deneyim yaşıyor. GLOBOWAX Dry Car Care yeni nesil ürünleri ile ilk uygulamada dahi müşteri memnuniyeti yakalanıyor ve ana maliyet kalemleri eksildiğinden uygulamalarımız klasik bir yıkamadan çok daha yüksek kar marjı vaat ediyor.


Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme , go-garaj , oto kuru temizleme istasyonu kurulumu , globowax , dry car care , araba yıkama yatırımı , elysium park avm açılış etkinliği 2022-2023 , adreste oto kuru temizleme istasyonu işletmesi , yerinde oto kuru temizleme.

2022 GO-GARAJ YENİ NESİL OTO KURU TEMİZLEME KONSEPTİ AVANTAJLARI NELER ?


Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme içinde,

Ticari potansiyel anlamında değerlendirdiğinizde GO-GARAJ konsepti hem merkezi lokasyon avantajlı sabit işletmeler kurabilmenize hem de gerektiğinde sınırsız hareket kabiliyeti ile mobil olarak hizmet verebilmenize olanak sağlayan bir sistem. Çalışan-patron hiyerarşisi arasında sıkışan ve kendi ticari özgürlüğünü kazanmak isteyen tüm girişimcilere, kabul edilebilir maliyetler ile aylık bazda fazlası ile tatmin edici cirolar kazandırabilme potansiyeli vaat ediyor.

Yıllar içerisinde bizzat tecrübe edilen ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz ve yenilikçi araç yıkama paketleri seçeneklerimiz ile sizler de GLOBOWAX Dry Car Care markasının kaliteli ve alternatifsiz ürün grupları altyapısını kullanabilir; Her geçen gün gelişen ekosistemimiz içerisinde sabit işlerinizde kazandığınız potansiyelden çok daha fazla kar elde edebilecek gelirleri kazanabilirsiniz. Tecrübe kazandıkça kendinize büyüme hedefleri koyabilir ve ikinci aşamada birikimleriniz ile sizlere çok daha fazla potansiyel gelirler vaat eden GO-İSTASYON ve GO-HANGAR modellerimize geçiş yapacak ticari birikimler sahibi olabilirsiniz.

Sabit işletmenize dahil edeceğiniz mobil hizmetler genişlemesi ile ulaşabileceğiniz kitleleri hayal edin; Araba yıkama istasyonuna gitmeye zaman bulamayan bireysel müşteriler, şirket çalışanları, araç yoğunluğu olan her türlü özel şirketler, restaurantlar, vale hizmetleri, araç kiralama şirketleri ve bayan şoförler…

Otomobiller devamlı temiz kalma ihtiyaçları ile hayatımızın her alanında sonu olmayan bir iş potansiyeli vaat ediyor. Sizce de artık Türklerin gerçek ticari potansiyellerini ortaya çıkarma vakti gelmedi miPeki sizler hayatınızda en son neyi hedefledinizŞu an düşlediğiniz hayatın ne kadarını gerçeğe çevirebildinizMevcut işinizde emekleriniz karşılığını aldığınızı düşünüyor musunuzTicari özgürleşme ve düşlediğiniz hayata ulaşmak hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya ve yeni riskler almaya ne kadar cesaretiniz varGLOBOWAX Otomobil Yıkama Yeni Girişimci Paketleri ile Tanışın!

oto kuru temizleme 4
Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme

GO-GARAJ YENİ NESİL OTO KURU TEMİZLEME KONSEPTİ AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM, NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Otomobil Yıkama Paketleri Alternatiflerimizi içinceleyin ve hedeflerinize uyan doğru paketi seçin !


Hemen şimdi sayfanın sonundaki Yeni Girişimci Yatırım Seçenekleri Bilgilendirme Formu‘nu” doldurarak bizlere ulaşın; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX | Dry Car Care ailemize katılın… Araç yıkama istasyonu kurulum paketlerimiz ile tanışın..www.drycarcare.com

Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme 2022

GLOBOWAX Dry Car Care Oto Kuru Temizleme Konsepti

GO-GARAJ Paketi Bedeli 10.000 $

Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Pakete Dahildir. (Süresiz Kullanım)

yerinde araç yıkama

yerinde oto kuru temizleme

mobil oto kuru temizleme ve detaylı temizlik istasyonu

www.otoyikamabayiligi.com

www.globowax.com.tr

Makale Anahtar Kelimeler : oto kuru temizleme, araba temizleme işletmesi, araba temizleme istasyonu açmak, araba temizleme franchising, yeni iş fikirleri, franchise, drycarcare açmak, drycarcare, oto kuru temizleme , dry car care , franchising , detailing, oto kuaför açmak, oto kuaför işi, araba yıkama işi , yerinde araç yıkama , yerinde oto kuru temizleme , mobil oto kuru temizleme , adreste araç yıkama , adreste oto kuru temizleme , nano teknoloji oto kuru temizleme.

Yeni Nesil Araç Yıkama Sistemi

Oto Kuru Temizleme İşletmesi Açmak

YASAL UYARI

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

10.000 $

*Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Pakete Dahildir. (Süresiz Kullanım)

Sınırsız Lisans Yenileme ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Yatırıma Dahildir.

Dahilinde Sahip Olacağınız Avantajlar.

1

Bedelsiz Lisans Yenileme

2

Şehrinizde Anlaşma İmzası ve Keşif Hizmetleri

3

İşletme 3D Mimari Modelleme Desteği

4

Ürün Teslimleri Sonrasında 2. Şehir Ziyareti ve Eğitimler ve Sertifikasyon

5

G-WAX Teknoloji İşletme Takip Yazılımı Kullanım Lisansı

GO-GARAJ YATIRIMINIZDA KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınızı ve 65.000 TL "Geleneksel Girişimci Programı" Hibe Desteğini Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

KOSGEB SERTİFİKA SAHİPLERİNE ÜCRETSİZ İŞ PLANI DESTEĞİ

globowax dry car care , drycarcare , 2022

GLOBOWAX | Yeni Girişimci ' Sıkça Sorulan Sorular '

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

GO-GARAJ Paketi Merak Edilenler

"GLOBOWAX | GO-GARAJ Yatırım Başlangıç Paketi Hakkında Merak Edilenler."

globowax dry car care , drycarcare , 2022

1) GO-GARAJ Paketi İçin Kaç m2 İşletme Alanına Sahip Olmalıyım ?

-minimum 90m2 ve üzeri önüne ve içine en az iki araç ve üzeri (1 standart temizlikler için peron + 1 detaylı temizlik peronu ) alabilecek apartman altı dükkanlar dahil her alanda işletme açabilirsiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

2) GO-GARAJ Paketi İşletmesi İçin Kaç Personel Çalıştırmalıyım ?

- Genellikle franchise yatırımcılarımız da iş gücüne katılırlar bu nedenle 1+Detaylı Temizlik + 2 Standart Temizlik Personeli istihdamı ile başlangıç öneriyoruz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

3) Eğitim Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, Eğitimler entegrasyon hizmetlerine dahildir. GLOBOWAX yatırımcılarımızda tecrübe şartı aramıyoruz. Tüm eğitim ve sertifikasyonları işletme kurulum sürecinde yerinde hizmet desteği ile kendi işletmenizde sağlıyoruz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

4) Teknoloji Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, GLOBOWAX sektörde kendi bilişimcilerini istihdam etmiş olan belki de ilk markalardan biridir. Masaüstü , Tablet ve Akıllı Telefonlarda ortak çalışabilen devamlı gelişen , web tabanlı dinamik bir yazılım alt yapısına sahibiz. Tüm müşteri kabul ve işletme sipariş diyalogları yazılımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sistem işletmeciye ciro takibi ve hizmet pazarlamasında ciddi avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmalara raporlama avantajı sayesinde filo temizlik süreçlerinde koordinasyon ve mutabakatlar daha kolay sağlanabilmektedir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

5) Mimari Desteğiniz Var mı ?

- GLOBOWAX her zaman minimum maliyet, maksimum fayda prensibi ile hareket eden bir markadır. Tüm mimari tasarım ve anahtar teslim kurulum hizmetler marka özelinde verilebilmekle birlikte , özellikle şehir dışı çalışmalarda daha çok tasarım ve 3D mimari modelleme ile bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun 3D referans projeler yaratıpyerel desteklerle GLOBOWAX yatırım paketi standartlarınız haricinde kalan maliyetleri en ekonomik seviyede tutmak için tecrübesini kullanır ve sizi yönlendirir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

6) GLOBOWAX franchise olmaya karar verdim, nereden başlamalıyım ?

- GLOBOWAX olarak sizden ilk ricamız  https://www.drycarcare.com/basvuru-formu/ linkinden ya da bu sayfanın aşağısından başvuru formunu doldurmanızdır. - Sonrasında dilerseniz sizinle iletişime geçmemizi bekleyebilir ; ya da tercihen (0212) 450 0009 - (0530) 441 6120 numaralı hatlarınızdan bizlere ulaşabilir , görsel ve döküman desteği de alarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

GO-GARAJ (10.000 $ *KDV Dahil) YENİ NESİL OTO KURU TEMİZLEME SİSTEMİ GİRİŞİMCİ PAKETİNDE NELER VAR ?

GLOBOWAX | GO-GARAJ Oto Kuru Temizleme Yeni Girişimci Başlangıç Paketi İçeriklerini İncelemek İçin Sayfayı Aşağı Kaydırın ve Tanııtım Videosunun Altında Ürün Listesi Kapak Görselinin Altında Liste Grafiklerinin Yüklenmesini Bekleyin.

Yukarıdaki Bağlantıya Tıklayarak Açılan Sayfada Tüm GLOBOWAX Yatırım İçeriklerini Seçeneklerini İnceleyebilirsiniz.

GLOBOWAX | Dry Car Care GO-GARAJ Yatırım Paketini .PDF Formatında Cihazınıza Kaydetmek İçin Buraya Tıklayın.

Ön Bilgilendirme Formunuzu Doldurun Marka Profesyonellerimiz ile Sizlere Ulaşalım. Tüm Sorularınızı Birlikte Yanıtlayalım.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki Oto Kuru Temizleme Mobil Franchising Konsepti Formunu doldurunuz.

GO-GARAJ PAKETİ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Yatırımcı Olma Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP