Sizlere bayilik sistemimiz  ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki bayilik bilgilendirme formunu doldurunuz.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | BAYİSİ OLUN !

Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Tüm Başvurularınız İçin Önce Form Doldurmanız Gerekmektedir.

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, sizlere maliyetler, içerikler, bölgenin yatırıma müsaitliği, düşündüğünüz paket ve konseptler ile ilgili karlılık bilgileri, amortisman süresi dahil bir çok detaylı bilgiyi doğru olarak sunabileceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Kişisel Bilgiler

  • Geçmiş iş deneyimleriniz..
  • Franchise / Bayilik Bilgileri

    Bayilik Talebiniz ile ilgili detayların bulunduğu bölüm.
  • Lütfen Belirtiniz..
  • Lütfen Belirtiniz..
  • Hediye Seçimleri Sadece GO-GARAJ , GO-ISTASYON ve GO-HANGAR paketleri için geçerlidir.

Bayilik Başvurusu

 

 

Zaman Kaybetmeden, ” Bayilik Hakkında Hızlı Geri Bilgilendirme” Alabilmek İçin Lütfen Bayilik Bilgilendirme Formunu Doldurduktan Sonra Telefonla Bize Ulaşınız, Formumuz Bilgilendirme Amaçlıdır,

 Bayilik / Franchising Bilgi Hattı : (0212) 450 0009 | Müşteri Hizmetleri : (0530) 441 61 20

oto yıkama bayilik başvurusu en iyi oto yıkama GLOBOWAX  yeni nesil oto yıkama dry car care “oto kuru temizleme” konseptidir.

Yeni Nesil Oto Yıkama Bayiliği Oto Koruma Detaylı Temizlik Leke Çıkarma Seramik Kaplama Coatings ve Bakımı Hizmetleri Paket Yatırımları ile Tanışın.

Bölgenizde İlk Olun, Fırsatı ve Gelecek Vizyonunu Yakalayın, Kazanın !

Yeni Nesil Oto Yıkama Sistemleri – Detaylı Temizlik – Pasta Cila Boya Koruma – Seramik Kaplama

Nasıl Bayi Olurum ?

2006 dan beri sektörde gerçekleştirdiği çalışmalarla adreste araç temizliği devrimi yaratan marka GLOBOWAX .

 

Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun

GLOBOWAX standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, GLOBOWAX’ın franchise almak ve bayii olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

GLOBOWAX | Dry Car Care Konsept Uygulama Noktası Tanıtımı

Amacımız başarılı franchiselarla büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmektir.

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan GLOBOWAX | Dry Car Care takip eden değil, takip edilen ve örnek alınan bir markadır. Sektör içerisindeki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla GLOBOWAX | Dry Car Care yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.


Dry Car Care konsepti Türkiyede 2006 yılından beri nano teknoloji alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ” Oto Yıkama Bayiliği / Franchising ” sektöründe yenilikçi yaklaşımları ile vizyoner bir marka olan GLOBOWAX hizmetidir.

Ülkemizde yaratıcısı olduğu yeni nesil susuz ve çevreci ” oto kuru temizleme konsepti ” ile dünya genelinde de öncülerden olan markamız, hem sabit istasyon yatırımları ile ‘ oto yıkama bayiliği ‘ sektöründe klasik düzende müşteri ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de yeni çağa uyum sağlayarak mobil olarak ‘ adreste araç temizliği ‘ hizmetlerini sunabilmekte. Ayrıca profesyonel bir ‘oto yıkama’ işletmesinde olan tüm kapsamlı detaylı temizlik , pasta – cila – boya koruma ve seramik kaplama hizmetlerini marka bünyesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Dünya genelinde +80 lokasyonu ile günümüzde Türkiye’de son 5 yılda sektörde en hızlı büyüyen franchise şirketlerindeniz. Sizleri de GLOBOWAX ailesinin bir parçası olarak görmek dileğiyle..

 

Oto Kuru Temizleme

Klasik Basınçlı Yıkama

Seramik Kaplama

Buharlı Detaylı Temizlik

TOP
Yardım ister misiniz? ------> WhatsApptan Bize Yazın !