GLOBOWAX siyah 400px

ÜLKE TEMSİLCİLİĞİ

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | MASTER FRANCHISING | ULUSLARARASI TEMSİLCİLİKLER

GLOBOWAX | DRY CAR CARE - " Master Franchising " - “ Ülke Temsilciliği Modeli ” GLOBOWAX ailesinin fark yaratan uygulamalarının tümünü içinde barındıran, aynı zamanda “Ülke Temilciliği Franchise Sözleşmesi” ile yetki sağlanan ülke içerisindeki tüm hizmet, bayilik verme, ürün satışı ve ürün tedariği sorumluluklarını ve operasyonlarını yatırımcıya yükleyen karlı ve kapsamlı iş modelimizdir.

Yatırımcılar ülke içerisinde ilk etapta diğer potansiyel bayi adaylarına referans olacak bir merkez ofis açmakla ve sorumlulukları süresince noktalarını işletmekle, bayilerin tüm ihtiyaçları ile ilgilenmekle aynı zamanda GLOBOWAX markasını şehre tanıtmakla ve değerini bölge içerisinde arttırmakla yükümlüdürler.

GLOBOWAX ayrıca hizmet profesyonellik alanlarında kendi uluslararası lojistik ve nakliye "Cargo Forwarding" şirketine de sahip olma avantajını kullanmaktadır. Bu şekilde tüm gümrükleme , lojistik organizasyon ve ithalat / ihracat süreçleri üçüncü şahıs ve şirketlere muhattap kalmadan şirket içerisinde organize edilir. Zaman kazanılır ve müşteriye etkin takip ve raporlama altyapısı sunulur. GLOBOWAX | DRY CAR CARE bayisi olmak bir vizyondur ve bir ayrıcalıktır.

ÜLKE TEMSİLCİLİĞİ AVANTAJLARI

AVANTAJLAR :

(1) Ülke içerisinde sınırsızca il temsilcilikleri ve alt bayilikler verebilmek ( sabit, mobil, semt bazında ve kurumsal anlamda )
(2) Ülke temsilcilerine özel indirim oranları almak,
(3) Tüm bayilere ve satış noktalarına ürün satışı yaparak kazanç elde etmek,
(4) Kurumsal firmalar ile periyodik olarak toplu araç temizliği çalışmaları yapmak,

GLOBOTURK Logo 250px

[gravityform id="4" name="Uluslararasi Bayilik Bilgilendirme Formu"]

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+