lamborghini huracan 600x300

GLOBOWAX | Hizmet Alanlarımız

Sektörde talep gören en zengin içerikli uygulamaların tamamı GLOBOWAX 'da bir bütün olarak tercihlerinize sunulmaktadır.

NANO TEKNOLOJİ "DRY CAR CARE" - "OTO KURU TEMİZLEME" İŞLEMİ KISACA NEDİR ?

DRY

GLOBOWAX | AVANTAJLARI VE FARKI NELERDİR ?

Araçlarınızın boya çiziklerinin oluşmaması için, Nano Teknoloji destekli araştırmalar sonucu elde edilen ve İstanbul Teknik Üniversitesi çizilmezlik raporu ile belgelenen ürünlerimiz, klasik oto yıkamalarda israf edilen su miktarını azaltmak, doğaya saygınlığını her seferinde vurguladığımız GLOBOWAX markamız ile sizlere sunulmaktadır. Oto kuru temizleme işlemi, birbirinden değerli ve özel olarak üretilen DRY serisi ürünlerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Püskürtmeli şişelerle uygulanan sıvı ürünlerimiz, araç temizliği için özel geliştirilmiş mikrofiber bezler kullanılarak  temizleme, parlatma, kurulama ve devamlı kullanımlarda koruma işlemlerini tek seferde yapmaktadırlar. Bu yüzdendir ki; bu işlemlerin tamamına "Oto Kuru Temizleme" yani genel adıyla kurucusu olduğumuzu "Dry Car Care / Oto Kuru Bakımı" işlemi denilmektedir. 

Oto kuru temizlemenin en önemli özelliği doğaya saygısıdır. Tavsiye etmediğimiz klasik oto yıkama yöntemleri, uygulanış biçimi itibariyle çok değerli olan kullanma suyumuzu - deyim yerindeyse - israf etmektedirler. Çünkü bir aracı temizleyebilmek için üzerine yapışan toz, kir, çamur veya kuş pisliği gibi materyalleri yumuşatmak gerekir. Bunun için ilk önce duru suyla ıslatılır. Sonra köpük deterjan aracın üzerine basınçla beraber fışkırtılır yada su ve deterjan koyulan kovaya batırılan oto yıkama fırçalarıyla basınç uygulanarak lekeler çıkartılmaya çalışılır. Tüm bu işlemler yapılırken, aracınızın kaportasındaki boyaya yapışan yabancı materyaller, aracınıza zararlar verir. Aynı zamanlarda klasik yıkama da kullanılan köpüklerin neredeyse tamamında çözücü materyal olarak "Kostik Asit" bulunur. Bu yüzden başta lastik ve plastik alanlar olmak üzere , boyanız her kullanımda ciddi anlamda yıpranır , araçlarınız yüksek basınçlı su makinelerinin kısa mesafeden müdehalesi ile kalıcı çiziklere maruz kalır ve giderilmesi için gereksizce "çizik giderme - yeniden pasta cila - boya koruma - teflon cila " masrafı çıkartırlar. İşlem sırasında durulama var ki, su kullanımını en yükseğe çıkartmanıza neden olur. Hem oto yıkama maliyetinizi kabartırlar, hem de doğadaki su miktarımızı boşa kanalizasyon borularına karıştırmış olurlar.

İşte bu sebeplerdendir ki, bir sosyal sorumluluk projesi olarak yola çıktığımız oto kuru temizleme uygulamalarımızı siz yatırımcılarımız sayesinde, dünyanın her köşesine yaymak için elele ilk günkü heyecanımızı koruyarak mücadele vermekteyiz.. Maliyet demişken, oto kuru temizleme ürünlerimiz ile temizlenen her bir araç üzerinden araç başına herhangi bir şekilde "sanayi tipi basınçlı yıkama makinesinin elektirik tüketimi ve su gideri ana masrafları" olmadığından " sadece ürün tüketimi ve işçilik maliyeti ile " teorik anlamda en az (2) iki katı az maliyet ile her uygulamada daha fazla kâr elde etmenize de olanak sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, hemen yazımızın altında bulunan form bağlantısına tıklayarak ve karşınıza gelen bayilik bilgilendirme formunu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

dry gorsel acarkent1
resim anasayfa 1 2016 2

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+