globowax dry car care , drycarcare , 2022

GO-HANGAR (15.000 $ *KDV Dahil) PAKETİNDE NELER VAR ?

GLOBOWAX | GO-HANGAR Oto Yıkama Bayiliği Paketi İçeriklerini İncelemek İçin Sayfayı Aşağı Kaydırın ve Tanııtım Videosunun Altında Ürün Listesi Kapak Görselinin Altında Liste Grafiklerinin Yüklenmesini Bekleyin.

Yukarıdaki Bağlantıya Tıklayarak Açılan Sayfada Tüm GLOBOWAX Yatırım İçeriklerini Seçeneklerini İnceleyebilirsiniz.

GLOBOWAX | Dry Car Care GO-HANGAR Yatırım Paketini .PDF Formatında Cihazınıza Kaydetmek İçin Buraya Tıklayın.

Ön Bilgilendirme Formunuzu Doldurun Marka Profesyonellerimiz ile Sizlere Ulaşalım. Tüm Sorularınızı Birlikte Yanıtlayalım.

GO-HANGAR YATIRIM KONSEPTİ İLE TANIŞIN ! VE GO-HANGAR 15.000 $ (*KDV Dahil) PAKET İÇERİĞİNİ İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYIN.. ( .pdf 2 MB )

Oto Buharlı Araç Yıkama GLOBOWAX GO-HANGAR Yatırım Paketi – GLOBOWAX – Dry Car Care

dry car care go-garaj globowax
GO-GARAJ 10.000 $

(Mayıs 2023)


001 NISAN 2023 GO GARAJ NASIL BAYI OLURUM GLOBOWAX DRYCARCARE oto buharlı araç yıkama 1
Yeni Nesil Kuru Temizleme Yatırım Başlangıç Paketi , Kurumsal Otomobil Yıkama.

DRY CAR CARE KONSEPT

‘Oto Kuru Temizleme İstasyonu’ Yeni Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi Burayın Tıklayın.
dry car care go-istasyon globowax
GO-İSTASYON 12.000 $

(Mayıs 2023)


002 NISAN 2023 GO ISTASYON NASIL BAYI OLURUM GLOBOWAX DRYCARCARE PROFESYONEL OTO YIKAMA oto buharlı araç yıkama 2
Profesyonel Araba Yıkama Ve Detaylı Bakım Istasyonu Yeni Girişimci Başlangıç Paketi. Klasik Sulu Basınçlı Köpüklü Araç Yıkama.

CAR WASH KONSEPT

‘Profesyonel Araç Yıkama İstasyonu Yeni Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi Burayı Tıklayın.
dry car care go-hangar globowax
GO-HANGAR 15.000 $

(Mayıs 2023)


003 NISAN 2023 GO HANGAR NASIL BAYI OLURUM GLOBOWAX DRYCARCARE BUHARLI OTO YIKAMA oto buharlı araç yıkama 3
Buharlı Araba Temizliği Paketi

STEAM WASH KONSEPT

Buharlı Araç Yıkama İstasyonu’ Yeni Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi Burayı Tıklayın.

Buharlı Oto Yıkama GLOBOWAX GO-HANGAR Yatırım Paketi 15.000 $ (*KDV Dahil)

Oto Buharlı Araç Yıkama İstasyonu kurulum maliyeti ne kadar ?

GO-HANGAR Demirbaş yatırım paketi maliyeti 15.000 $ ‘dır. Bedele KDV dahildir.

GLOBOWAX – Dry Car Care

BUHARLI OTO YIKAMA 2022

GLOBOWAX | GO-HANGAR

YATIRIM BAŞLANGIÇ KONSEPTİ NEDİR ?

Ve Oto Yıkama Sektöründe Girişimcilere Farklı Ne Vaad Ediyor ?

GO-GARAJ ve GO-İSTASYON sabit yatırım paketlerinin bir üst yatırım tercihi olan GO-HANGAR paketimiz klasik sulu yıkama, yeni nesil oto kuru temizleme faaliyetleri ve mobil hizmet avantajlarının haricinde işletmenizi buharlı temizlik ekipmanları entegrasyonu ile genişleterek mevcut düzende sizlere her kitleye hitap etmenizi sağlayacak en kapsamlı işletme yapısını vaat ediyor.

Eğer işletme açacağınız lokasyon yeterli büyüklükte ise ( tercihen 200m² ve üzeri ) ve Oto Yıkama Ruhsatı alabilecek bir yeterliliğiniz var ise; (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme + (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği ve (4) Buharlı Detaylı Araç Temizlik Hizmetleri ( Buharlı Oto Yıkama ) konseptlerini birleştirerek hem klasik alışkanlıkları olan müşteri kitlesine ulaşmanızı, hem nano teknoloji oto kuru temizleme sisteminin avantajını klasik düzen tercihli müşterilerinize gösterebileceğiniz bir işletme ortamı yaratmanızı ve mobil sistemi kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabileceğiniz hibrit ( klasik ve yeni düzeni birleştiren ) işletme modelini ve daha buhar makineleri ekipmanları entegrasyonu ile detaylı temizlik ve sterilizasyon kapasitelerinizi geliştirecek hizmet istasyonuna kavuşabilirsiniz.

Bölgenizde ilk ve mevcut tüm standartların üzerinde kapsamlı olmanın vereceği avantajı kullanarak eski haliyle dahi ( klasik sulu yıkama uygulamaları ) nakit para döngüsünün olduğu ve riskin minimum olduğu sektörümüzde GLOBOWAX marka değeri ile ayrıcalıklı bir işletme sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX | GO-HANGAR | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Klasik Oto Yıkama Faaliyetleri + Mobil Hizmetler + İşletmenize Buharlı Detaylı Sterilizasyon Makineleri Entegrasyonu ile 4 katı iş potansiyeli )

GO-HANGAR ‘da nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti için ortalama 200m² ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR paketinde müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri ( buharlı oto temizleme faaliyeti ) konseptleri arasında seçim yapabiliyor. Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-HANGAR bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor!

GO-HANGAR‘ da GLOBOWAX ürünleri ile ilk uygulamada dahi müşteri memnuniyeti yakalanıyor ve ana maliyet kalemleri oto kuru temizleme hizmeti tercihi istasyonunuza yerleştikçe düşüyor böylelikle klasik bir yıkama istasyonu işletmesinden çok daha yüksek kar marjı vaat ediyor. Buharlı Detaylı Temizlik Makineleri ( Buharlı Oto Yıkama ) Entegrasyonu ile özellikle emek yoğun detay uygulamalarında performans artıyor ve ürün maliyetlerinden tasarruf sağlanıyor, verim artıyor.

GO-HANGAR | TÜM KONSEPTLER | AVANTAJLARI NELER ?

Ticari potansiyel anlamında değerlendirdiğinizde GO-HANGAR konsepti (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Oto Kuru Temizleme + (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği + (4) Buharlı Detaylı Temizlik Makineleri Entegrasyonu ( Buharlı Oto Yıkama hizmeti dahil ) ile hizmetlerini birleştirerek Türkiye’de bir ilk olarak sizlere hiç bir oto yıkama istasyonun sağlayamayacağı potansiyel ciroları kazanma imkanı veriyor. Çalışan-patron hiyerarşisi arasında sıkışan ve kendi ticari özgürlüğünü kazanmak isteyen tüm girişimcilere, yatırımınızı arttırabildiğiniz ölçüde genişleyerek ve ekstra kazanç alanları yaratarak aylık bazda fazlası ile tatmin edici cirolar kazandırabilme potansiyeli vaat ediyor.

Yıllar içerisinde bizzat tecrübe edilen ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz ile sizler de GLOBOWAX markasının kaliteli ve alternatifsiz ürün grupları altyapısını kullanabilir ; Her geçen gün gelişen ekosistemimiz içerisinde sabit işlerinizde kazandığınız potansiyelden çok daha fazla kar elde edebilecek gelirleri kazanabilirsiniz. Tecrübe kazandıkça kendinize büyüme hedefleri koyabilir ve ikinci aşamada birikimleriniz ile sizlere çok daha fazla potansiyel gelirler vaat eden GO-HANGAR modelimize geçiş yapacak ticari birikimler sahibi olabilirsiniz.

Sabit işletmenize dahil edeceğiniz mobil hizmetler genişlemesi ile ulaşabileceğiniz kitleleri hayal edin ; Yıkama istasyonuna gitmeye zaman bulamayan bireysel müşteriler, şirket çalışanları, araç yoğunluğu olan her türlü özel şirketler, restaurantlar, vale hizmetleri, araç kiralama şirketleri ve bayan şoförler.. Otomobiller devamlı temiz kalma ihtiyaçları ile hayatımızın her alanında sonu olmayan bir iş potansiyeli vaat ediyor.

Sizce de artık Türklerin gerçek ticari potansiyellerini ortaya çıkarma vakti gelmedi miPeki sizler hayatınızda en son neyi hedefledinizŞu an düşlediğiniz hayatın ne kadarını gerçeğe çevirebildinizMevcut işinizde emekleriniz karşılığını aldığınızı düşünüyor musunuzTicari özgürleşme ve düşlediğiniz hayata ulaşmak hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya ve yeni riskler almaya ne kadar cesaretiniz var..


oto buharlı araç yıkama , go-hangar , buharlı oto yıkama kurulumu , globowax , dry car care , oto yıkama bayiliği , elysium park avm açılış etkinliği 2022-2022

GO-HANGAR OTO BUHARLI ARAÇ YIKAMA İSTASYONU – BUHARLI ARAÇ YIKAMA İSTASYONU AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM, NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki “Yeni Girişimci Başvuru Formu’nu” doldurarak bizlere ulaşın ; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın..

FAYDALI EK BİLGİLER :

Buharlı Yıkama arabaya zarar verir mi ?

Buharlı araç temizliği makineleri kullanımda ana bir ekipman olarak değil aksine tamamlayıcı / yardımcı bir ekipman olarak görülmelidir. Uygulama amacı ürün sarfiyatını azaltmak ve uygulama sürecini kısaltmak adına yardımcı olmak olmalıdır. Günümüzde iç mekanlarda araçlar elektronik ağırlıklı olduğundan buharlı araç yıkama makineleri iç mekanlarda özellikle çok kontrollü kullanılmalı , dış alanlarda ise elin ulaşamadığı alanlarda etkili sonuçlar alabilmek adına kullanılmalıdır.

Buharlı oto yıkama ne işe yarar ?

Sonuç olarak ; amacına uygun ve bilinçli kullanıldığında zarar vermekten ziyade süreci kısaltan ve işlem sonunda müşteri memnuniyetini arttıran bir uygulama ve ekipmandır.

Buharlı koltuk yıkama nasıl yapılır ?

Buharlı koltuk temizliği üç aşamada gerçekleştirilir.

  1. Koltuk tekstil yüzeylere zarar vermeyecek uygun sıcaklıkta buhar makinesi ve ilk durulama ile kirler yumuşatılır.
  2. Tercihen tekstil yıkama / vakumlama makinesi veya kompresör ve tornador ekipmanları kullanılarak parçalanarak emilir.
  3. son aşamada ahtapot kurtucu sıcak hava üfleyen ekipman ile araç koltukları kurutularak işlem tamamlanır ; eğer dip alanlardan yüzeye çıkan tekrar kirli alanlar oluşursa süreç aşamaları sonuç alınana kadar tamamlanır.
buharlı oto yıkama bayiliği , buharlı araç yıkama bayilik , oto yıkama bayilik paketleri , oto yıkama bayilik sistemi , globowax , dry car care , detailing , franchising , oto kuaför , bayilik , drycarcare , dry care , oto yıkama bayiliği.
oto buharlı araç yıkama , buharlı oto yıkama , buharlı araç yıkama , araç yıkama buharli , buharlı araç temizliği , girişimci kosgeb destekleri , globowax , dry car care , detailing , franchising , oto kuaför , yatırım fırsatı , drycarcare , dry care , buharlı oto yıkama , 2022.
1 GO HANGAR Logo WIDE oto buharlı araç yıkama 4

15.000 $ (*KDV Dahil)

( Marka Lisans , Keşif , Yerinde İmza , 3D Mimari Tasarım ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Dahil. )GO-HANGAR Paketi Dahilinde Sahip Olacağınız Avantajlar.


  • 1 ) Sınırsız Marka Kullanım Hakkı
  • 2 ) Şehrinizde Anlaşma İmzası ve Keşif Hizmetleri
  • 3 ) İşletme 3D Mimari Modelleme Desteği
  • 4 ) Ürün Teslimleri Sonrasında 2. Şehir Ziyareti ve Eğitimler ve Sertifikasyon
  • 5 ) G-WAX Teknoloji İşletme Takip Yazılımı Kullanım Lisansı

Buharlı Oto Yıkama Konseptleri 2022

Buharlı Araç Yıkama Nasıl Açılır ?

Buharlı Araç Temizliği

Oto Buharlı Araç Yıkama

Etiketler: #otoyıkama #yıkamabayilik #gowax #go-wax #go-hangar #go-istasyon #go-garaj #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2022 #yeninesilaraçtemizliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme #otobuharliaracyikama #otobuharlıaraçyıkama

oto buharlı araç yıkama hizmetleri

buharlı araç temizliği

yeni nesil oto buharlı yıkama

globowax bayilik paketleri

oto kuaför bayiliği

oto kuaför açmak

Buharlı oto yıkama video

Buharlı Araç Yıkama fiyatları

Buharlı araç yıkama hizmetleri.

Buharlı Oto Yıkama Makineleri :

Buharlı Yıkama Makinesi çeşitleri ; mazot ile çalışan ve elektirikli çalışan olmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır.

2022

İletişim : (0212) 450 0009


www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

15.000 $ (*KDV Dahil)

( Marka Lisans , Keşif , Yerinde İmza , 3D Mimari Tasarım ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Dahil. )

30.000 TL Değerinde Lisans ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Yatırıma Dahildir.

Dahilinde Sahip Olacağınız Avantajlar.

1

Sınırsız Marka Kullanım Hakkı

2

Şehrinizde Anlaşma İmzası ve Keşif Hizmetleri

3

İşletme 3D Mimari Modelleme Desteği

4

Ürün Teslimleri Sonrasında 2. Şehir Ziyareti ve Eğitimler ve Sertifikasyon

5

G-WAX Teknoloji İşletme Takip Yazılımı Kullanım Lisansı

GO-HANGAR YATIRIMINIZDA KOSGEB GİRİŞİMCİ PRGORAMI DESTEĞİ

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınızı ve 65.000 TL "Geleneksel Girişimci Programı" Hibe Desteğini Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

KOSGEB SERTİFİKA SAHİPLERİNE ÜCRETSİZ İŞ PLANI DESTEĞİ
Su, Geleceğimizdir..
globowax dry car care , drycarcare , 2022

GLOBOWAX | Bayilik Sistemi

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

GO-HANGAR Paketi Merak Edilenler

"GLOBOWAX | GO-HANGAR Yatırım Başlangıç Paketi Hakkında Merak Edilenler."

globowax dry car care , drycarcare , 2022

1) GO-HANGAR Paketi İçin Kaç m2 İşletme Alanına Sahip Olmalıyım ?

-minimum 150m2 tercihen 200m2 ve üzeri önüne ve içine en az üç araç ve üzeri (1 standart temizlikler için peron + 1 detaylı temizlik peronu + 1 buharlı uygulamalar peronu ) alabilecek oto yıkama ruhsatı alma standartlarına sahip her müstakil alanda ve uygun site altı dükkanlarda işletme açabilirsiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

2) GO-HANGAR Paketi İşletmesi İçin Kaç Personel Çalıştırmalıyım ?

- Genellikle bayi yatırımcılarımız da iş gücüne katılırlar bu nedenle 1+Detaylı Temizlik Uzmanı ( tercihen eğitim alan iş yeri sahibi de olabilir ) + 3 Standart Temizlik Personeli istihdamı ile başlangıç öneriyoruz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

3) Eğitim Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, Eğitimler entegrasyon hizmetlerine dahildir. GLOBOWAX yatırımcılarımızda tecrübe şartı aramıyoruz. Tüm eğitim ve sertifikasyonları bayilik kurulum sürecinde yerinde hizmet desteği ile kendi işletmenizde sağlıyoruz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

4) Teknoloji Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, GLOBOWAX sektörde kendi bilişimcilerini istihdam etmiş olan belki de ilk markalardan biridir. Masaüstü , Tablet ve Akıllı Telefonlarda ortak çalışabilen devamlı gelişen , web tabanlı dinamik bir yazılım alt yapısına sahibiz. Tüm müşteri kabul ve bayi sipariş diyalogları yazılımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sistem işletmeciye ciro takibi ve hizmet pazarlamasında ciddi avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmalara raporlama avantajı sayesinde filo temizlik süreçlerinde koordinasyon ve mutabakatlar daha kolay sağlanabilmektedir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

5) Mimari Desteğiniz Var mı ?

- GLOBOWAX her zaman minimum maliyet, maksimum fayda prensibi ile hareket eden bir markadır. Tüm mimari tasarım ve anahtar teslim kurulum hizmetler marka özelinde verilebilmekle birlikte , özellikle şehir dışı çalışmalarda daha çok tasarım ve 3D mimari modelleme ile bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun 3D referans projeler yaratıpyerel desteklerle GLOBOWAX yatırım paketi standartlarınız haricinde kalan maliyetleri en ekonomik seviyede tutmak için tecrübesini kullanır ve sizi yönlendirir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022

6) GLOBOWAX bayii olmaya karar verdim, nereden başlamalıyım ?

- GLOBOWAX olarak sizden ilk ricamız  https://www.drycarcare.com/bayilik/ linkinden ya da bu sayfanın aşağısından başvuru formunu doldurmanızdır.

- Sonrasında dilerseniz sizinle iletişime geçmemizi bekleyebilir ; ya da tercihen (0212) 450 0009 - (0530) 441 6120 numaralı hatlarınızdan bizlere ulaşabilir , görsel ve döküman desteği de alarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Sizlere paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve sunum aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki

"Bayilik Paketleri Başvuru Formu" nu doldurunuz. İlginize Teşekkürler.

GO-HANGAR PAKETİ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailesi olarak markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Lokasyonu Belirleyin!

GLOBOWAX bayi olma avantajlarını benimsedikten sonra hizmet vereceğiniz konsept hedefine göre minimum 100m2 ve üzeri kapalı alanı olan işletme lokasyonunuzu belirleyin ve bize ulaşın. Tüm süreci birlikte planlayacağız.

TOP