S.S.S

WEB-GLOBOWAX-logo-400px

 

01

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | "Oto Kuru Temizleme" Ürünleri Aracımı Çizer mi ?

Kesinlikle hayır. GLOBOWAX | DRY CAR CARE Susuz Temizleme Solüsyonu, içerisinde bulunan bitkisel yağlar ve polimerlerle kiri yüzeyden ayırır, mikro fiber bezde (+) yüklü olup (-) yüklü kiri mıknatıs gibi çekerek çizmeden hem temizler hem de kılcal çiziklerinize içerisindeki cila ile bakım yapar.

02

Neden "Susuz Yıkama" deniyor ?

Ürünlerimiz su bazlıdır fakat tatbik edilişinde su kullanılmadığı için, bütün dünyada bu tip işlem "susuz yıkama" olarak adlandırılmaktadır.

03

DRY1 - Nano Dış Yüzey Temizleyici - Ürününüzde herhangi bir kimyasal veya zehirli bir madde var mı ?

Ürünlerimiz tamamen bitkisel olup, içinde hiçbir anorganik, zehirli madde, teflon, karbon, akrilik yoktur. Alerjik değildir. İsterseniz bitkilerinizi bile sulayabilirsiniz...Ürünümüz %95 Oranında doğada kendiliğinden çözünebilmektedir.

04

Alkol içeriyor mu ?

Kesinlikle hayır.

05

Arabamın cilasına zarar verir mi ?

Arabanın üzerindeki mevcut cilanızı bozmadığı gibi her uygulamada ürünlerimizin içeriğinde bulunan carnauba wax ve polimerler sayesinde aracınızın boyasının bakımını yaparak ekstra bir parlaklık kazandırır.

06

Araç boyasının metalik veya opak olması fark eder mi ?

Fark etmez. Bilhassa koyu ve siyah renkli araçlarda daha parlak gözükür ve rakipleriyle kıyaslanamayacak şekilde farkını gösterir. Diğer susuz ürünlerde araçta kalan izlerin aksine  GLOBOWAX | DRY CAR CARE  uygulamalarında güneşin kavurucu sıcağında, simsiyah bir arabaya dahi uygulansa İZ BIRAKMAZ.

07

Aracımı yıkattıktan sonra cila yapabilir miyim ?

Cilanın boyanıza tatbikini önleyecek hiçbir tabaka bırakmaz. Bilakis yüzeyi tertemiz yaparak, üstelik kendi içindeki cila hammaddesi sayesinde yapacağınız cilayı kolaylaştırır.

08

Güneş altında uygulama yapılabilir mi ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE markasının rakiplerine karşı en iddialı özelliklerinden biri de güneş altında bile uygulanabilinmesidir. Ürünümüz istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, hiçbir yeri kirletmeden kullanılabilir.

09

Sinek, böcek, kuş pisliklerini de çıkartabiliyor musunuz ?

Sinek, böcek ve kuş pislikleri aracınızın en çok ön cam, kaput, farlar ve yan aynalar gibi noktalarında bulunmaktadır, özellikle kuruduklarında temizlemesi zordur. Hatta basınçlı uygulamalarda bile çok zor çıkan bu kirleri GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in çizmeden ne kadar kolay çıkardığını göreceksiniz.

10

Peki boyadaki yuvarlak lekelerde durum nedir? Onları da temizleyebilir misiniz ?

 

Bunlar genellikle kireçli sudan, asitli yağmurlardan meydana gelir. Aracınız sürekli GLOBOWAX | DRY CAR CARE Yeni Nesil Araç Temizliği Hizmeti ile ile temizlenirse, böyle lekelerin oluşmasına mani olunur.

11

GLOBOWAX | DRY CAR CARE ile aracımı temizlettiğimde çevreye ne gibi bir faydam olur ?

 

En başta; alternatifi olmayan tek madde olan suyun tasarrufunu sağlarsınız. Otomatik yıkama makinelerinde ortalama 70 litre, hortumla yıkamada ise 150 litre su israf edilirken, GLOBOWAX | DRY CAR CARE temizliğinde su kullanılmaz. Bu nedenle dünyanın pek çok ülkesinde hortumla araba yıkamak kendi evinizde dahi olsa yasaklanmıştır. Sözde değil özde de organik olduğu için çevre kirliliğine neden olmaz.

 

globowax-konsept

TOP