01

Soru

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | "Oto Kuru Temizleme" Ürünleri Aracımı Çizer mi ?

Kesinlikle hayır. GLOBOWAX | DRY CAR CARE Susuz Temizleme Solüsyonu, içerisinde bulunan bitkisel yağlar ve polimerlerle kiri yüzeyden ayırır, mikro fiber bezde (+) yüklü olup (-) yüklü kiri mıknatıs gibi çekerek çizmeden hem temizler hem de kılcal çiziklerinize içerisindeki cila ile bakım yapar.

02

Soru

Neden "Susuz Yıkama" deniyor ?

Ürünlerimiz su bazlıdır fakat tatbik edilişinde su kullanılmadığı için, bütün dünyada bu tip işlem "susuz yıkama" olarak adlandırılmaktadır. Uzman kimya laboratuvarlarında - Nano teknolojik AR-GE çalışmaları ile en fazla su tasarrufu düşünülerek keşfedilmiş ve üretilmişlerdir.

03

Soru

Ürünlerinizde herhangi bir kimyasal veya zehirli bir madde var mı ?

Ürünlerimiz alışıla gelmiş klasik yıkama çözümlerine oranla genel tüketimler anlamında önemli oranda çevreci olup, içinde hiçbir inorganik, zehirli madde, teflon, karbon, akrilik yoktur. Alerjik değildir. Özellikle Dış Yüzey Temizliğinde kullanılan Nano Teknoloji Ürünümüz DRY1 - %95 oranında doğada kendiliğinden çözünebilmektedir. Ayrıca ; Ürün gruplarımız su tasarruflu olması ve atık kir oranını minimuma indirgemesi ile çevreci marka kimliğini de başarı ile geliştirmektedir.

04

Soru

Ürünleriniz alkol içeriyor mu ?

Kesinlikle hayır.

05

Soru

Ürünleriniz arabamın cilasına zarar verir mi ?

Arabanın üzerindeki mevcut cilanızı bozmadığı gibi her uygulamada ürünlerimizin içeriğinde bulunan carnauba wax ve polimerler sayesinde aracınızın boyasının bakımını yaparak ekstra bir parlaklık kazandırır.

06

Soru

Araç boyasının metalik veya opak olması fark eder mi ?

Fark etmez. Bilhassa koyu ve siyah renkli araçlarda daha parlak gözükür ve rakipleriyle kıyaslanamayacak şekilde farkını gösterir. Diğer susuz ürünlerde araçta kalan izlerin aksine  GLOBOWAX | DRY CAR CARE  uygulamalarında güneşin kavurucu sıcağında, simsiyah bir arabaya dahi uygulansa iz bırakmaz.

07

Soru

Aracımı ürünlerinizle yıkattıktan sonra, cila yapabilir miyim ?

Cilanın boyanıza tatbikini önleyecek hiçbir tabaka bırakmaz. Bilakis yüzeyi tertemiz yaparak, üstelik kendi içindeki cila hammaddesi sayesinde yapacağınız cilayı kolaylaştırır. 

08

Soru

GLOBOWAX ürünleri ile güneş altında uygulama yapılabilir mi ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE markasının rakiplerine karşı en iddialı özelliklerinden biri de güneş altında bile uygulanabilmesidir. Ürünümüz istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, hiçbir yeri kirletmeden kullanılabilir.

09

Soru

Sinek, böcek, kuş ve çamur pisliklerini de çıkartabiliyor musunuz ?

Sinek, böcek, kuş ve çamur pislikleri aracınızın en çok ön cam, kaput, farlar ve yan aynalar gibi noktalarında bulunmaktadır, özellikle kuruduklarında temizlenmesi zordur. Hatta basınçlı uygulamalarda bile çok zor çıkan bu kirleri GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in çizmeden ne kadar kolay çıkardığını göreceksiniz.

10

Soru

Peki boyadaki yuvarlak lekelerde durum nedir? Onları da temizleyebilir misiniz ?

Bunlar genellikle kireçli sudan, asitli yağmurlardan meydana gelir. Aracınız sürekli GLOBOWAX | DRY CAR CARE Yeni Nesil Araç Temizliği Hizmeti ile temizlenirse, böyle lekelerin oluşmasına mani olunur.

11

Soru

GLOBOWAX | DRY CAR CARE ile aracımı temizlettiğimde çevreye ne gibi bir faydam olur ?

En başta; alternatifi olmayan tek madde olan suyun tasarrufunu sağlarsınız. Otomatik yıkama makinelerinde ortalama 70 litre, hortumla yıkamada ise 150 litre su israf edilirken, GLOBOWAX | DRY CAR CARE temizliğinde su kullanılmaz. Bu nedenle dünyanın pek çok ülkesinde hortumla araba yıkamak kendi evinizde dahi olsa yasaklanmıştır. Sözde değil özde de organik olduğu için çevre kirliliğine neden olmaz.

12

Soru

Dükkanın iç dizaynını, tabelasını siz mi yapıyorsunuz?

Yatırım seçeneklerine göre konsept ve inşaat süreçleri noktasında çözümler sunabilmekle birlikte , bizler öncelikle minimum maliyet - maksimum fayda prensibi ile hareket ediyoruz. Sadece ürün ve ekipman bazlı yatırımlarımızda ekstra bir isimhakkı bedeli, francihising ücreti ya da cirodan pay talep etmediğimizden, "Tabela ve İç Mekan" konseptlerinin uygulama maliyetlerini genelde bayiler kendileri üstleniyorlar. Bizler sadece proje ve tasarım desteğini sizlere ücretsiz olarak sağlıyoruz.. ( Örneğin ; Tabela görseli, duvarları süslemeniz için kaliteli araç görselleri, ugulamalarımızı anlatan duvar askı görselleri gibi. Tadilat giderlerini siz karşılıyorsunuz. Biz dükkan tasarımı için fikirler ve proje desteği veriyoruz.  GLOBOWAX markasını en az bir tabela ve görsellerle temsil etmenizi istiyoruz.

13

Soru

İstasyon konsepti bayiniz olmaya karar verdim. Mobil araç ile " Arayın gelelim " yada " Yerinde temizlik " hizmeti vermek zorunda mıyım?

Zorunda değilsiniz ama dükkânınızı açıp talebi gördükten sonra ister istemez mobil bayilik hizmeti vermek isteyeceksiniz. Bir araç giydirip yerinde temizlik hizmeti vererek, belirlediğiniz hizmet bedellerine 5 lira yakıt masrafı ekleyebilir, müşteri memnuniyetini zirvelere çıkartabilirsiniz.

14

Soru

KOSGEB desteği bize ne gibi yararlar sağlıyor?

Bizim konseptimiz çevreci ve yenilikçi olduğu için KOSGEB makine ve ekipman desteğini alabilirsiniz. Bunun için KOSGEB girişimcilik sertifikası alınması gerekmektedir. GLOBOWAX adı ile başvurduğunuzda sertifika onayını daha çabuk alırsınız. KOSGEB' in destek vermesi için başlangıç sermayenizin olması gerekir. KOSGEB sıvı ürünlere destek sağlamaz ancak, demirbaşlarınızı ve kira yardımınızı takip ederek yardım ederler. KOSGEB demirbaş ve ekipman desteğini alabilmeniz için, makine ve ekipmanlarınızın faturasını ayrı kesebiliriz.

15

Soru

İsim hakkı bedeli talep ediyor musunuz?

Konseptlerimizi isim hakkı talep etmeden ve cirolarınızdan pay talep etmeden / kazanç sağlamadan kullanımınıza tahsis ediyoruz. Mobil bayilik konseptinde 10.000 TL ve üzeri, Sabit İstasyon bayilik konseptimizde ise 20.000 TL ve üzeri ürün ve ekipman yatırımı ile franchise süreçlerini başlatıyoruz. Bu rakamları sizinle beraber anlaştığımız sıvı ürünlerinizi, makine ve ekipmanlarınızın maaliyetlerini gözeterek hesaplıyoruz ve yalnızca size sağladığımız ürünlerimizden kâr elde ediyoruz. Böylelikle birinci hedefimiz size kazandırmak ve sizler iş yaptıkça tüketimini sağlayacağınız ürünler üzerinden onlarca bayi oluşumumuz ile birlikte marka konseptini sağlam temellerde büyütme hedefi ile kararlı bir gelişim sağlıyoruz.

ANA KONSEPTLER YATIRIM PAKETLERİMİZ : ( *2020 Eylül Fiyat Güncellemeleri Sonrası Geçerlidir. )

GLOBOWAX 'ın sizler için hazırlamış olduğu her bütçe ve hizmet çeşitliliğine göre sınıflandırılmış ana paketlerimiz.

Bayilik Başvurusu 2021

  • Ön Bilgilendirme Formu

  • Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri

  • Lütfen Belirtiniz..
  • Lütfen Belirtiniz..

2021 BAHAR SEZONUNDA RÜZGARI YAKALA, HAREKETE GEÇ ! ( COVID-19 ) SÜRECİ SONRASINDA ÖNEMİ ARTAN TEMİZLİK İHTİYAÇLARI İLE KRİZ DÖNEMLERİNİ YATIRIMIN İLE FIRSATA ÇEVİR !

GLOBOWAX 2021 BAHAR SEZONUNDA YEPYENİ PAKET SEÇENEKLERİ İLE YATIRIMCISINA YENİ FIRSATLAR SUNUYOR !
HER BÜTÇEYE HİTAP EDEN FARKLI YATIRIMCI TİPLERİNE GÖRE PLANLADIĞIMIZ , YATIRIMINIZ ARTTIKÇA DAHA FAZLA YETKİ VE SORUMLULUK ALABİLECEĞİNİZ HAZIR YATIRIM PAKETLERİMİZ..

Özel Çözüm Paketleri

GLOBOWAX ailesine dahil olmak adına yatırımcı özelinde farklı avantajlar barındıran ara hizmet paketlerimiz..

ANA YATIRIM PAKETLERİNDE GEÇERLİ EK HEDİYE PAKETLERİMİZ

(G2) GO-GARAJ - (G3) GO-İSTASYON - (G4) GO-HANGAR YATIRIMLARINDA GEÇERLİ HEDİYE PAKETLERİMİZ

(* Her Paket Yatırımına Seçeceğiniz 1 Hediye Paketi Dahildir. ** Hediye Paket Seçimlerinde Gerekli Güncel Koşulların Uygunluğuna Göre Marka Yönlendirici Olarak İnisiyatif Kullanabilir.. *** Dövizdeki Sürekli Artışlar Nedeniyle Marka Farklı Destek Çözümleri Önerebilir.. Hediye Seçimlerini İptal Edebilir/Erteleyebilir.. )

Bölge Ana Bayiliği / Distribütörlük ve Mimari Paketler

GLOBOWAX 'da bölgenizde bayilikler verme, ürün dağıtımı, koordinasyon yetkileri dahilinde hareket edebileceğiniz yetki ve mimari paketlerimiz..

GLOBOWAX Franchise / Bayi Olmanın Avantajları

Her Bütçeye Hitap Eden 10 Farklı Yatırım Paketi

Düşük Yatırım Maliyeti

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Mobil Konseptte Sabit Dukkan Giderleri Yok

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratın !

Oto Yıkama Ruhsatına İhtiyaç Yok !

Seramik Kaplama Uygulamaları

Buharlı Temizlik Uygulamaları

Uygun Altyapı İle Köpüklü Yıkama

TOP