globowax drycarcare 2022 , dry car care.
globowax dry car care , drycarcare , 2022
01

Soru

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | "Oto Kuru Temizleme" Ürünleri Aracımı Çizer mi ?

Kesinlikle hayır. GLOBOWAX | DRY CAR CARE Susuz Temizleme Solüsyonu, içerisinde bulunan bitkisel yağlar ve polimerlerle kiri yüzeyden ayırır, mikro fiber bezde (+) yüklü olup (-) yüklü kiri mıknatıs gibi çekerek çizmeden hem temizler hem de kılcal çiziklerinize içerisindeki cila ile bakım yapar.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
02

Soru

Neden "Susuz Yıkama" deniyor ?

Ürünlerimiz su bazlıdır fakat tatbik edilişinde su kullanılmadığı için, bütün dünyada bu tip işlem "susuz yıkama" olarak adlandırılmaktadır. Uzman kimya laboratuvarlarında - Nano teknolojik AR-GE çalışmaları ile en fazla su tasarrufu düşünülerek keşfedilmiş ve üretilmişlerdir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
03

Soru

Ürünlerinizde herhangi bir kimyasal veya zehirli bir madde var mı ?

Ürünlerimiz alışıla gelmiş klasik yıkama çözümlerine oranla genel tüketimler anlamında önemli oranda çevreci olup, içinde hiçbir inorganik, zehirli madde, teflon, karbon, akrilik yoktur. Alerjik değildir. Özellikle Dış Yüzey Temizliğinde kullanılan Nano Teknoloji Ürünümüz DRY1 - %95 oranında doğada kendiliğinden çözünebilmektedir. Ayrıca ; Ürün gruplarımız su tasarruflu olması ve atık kir oranını minimuma indirgemesi ile çevreci marka kimliğini de başarı ile geliştirmektedir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
04

Soru

Ürünleriniz alkol içeriyor mu ?

300 kaleme yakın ürün tedarik gruplarımızda alkol bazlı ürünlerimiz de bulunmaktadır. Zira söz konu araç yıkama ve mobil hizmet - nano teknoloji uygulamalarında kullanılan ürünlerimiz alkol içermemektedir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
05

Soru

Ürünleriniz arabamın cilasına zarar verir mi ?

Arabanın üzerindeki mevcut cilanızı bozmadığı gibi her uygulamada ürünlerimizin içeriğinde bulunan carnauba wax ve polimerler sayesinde aracınızın boyasının bakımını yaparak ekstra bir parlaklık kazandırır.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
06

Soru

Araç boyasının metalik veya opak olması fark eder mi ?

Fark etmez. Bilhassa koyu ve siyah renkli araçlarda daha parlak gözükür ve rakipleriyle kıyaslanamayacak şekilde farkını gösterir. Diğer susuz ürünlerde araçta kalan izlerin aksine  GLOBOWAX | DRY CAR CARE  uygulamalarında güneşin kavurucu sıcağında, simsiyah bir arabaya dahi uygulansa iz bırakmaz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
07

Soru

Aracımı ürünlerinizle yıkattıktan sonra, cila yapabilir miyim ?

Cilanın boyanıza tatbikini önleyecek hiçbir tabaka bırakmaz. Bilakis yüzeyi tertemiz yaparak, üstelik kendi içindeki cila hammaddesi sayesinde yapacağınız cilayı kolaylaştırır. 

globowax dry car care , drycarcare , 2022
08

Soru

GLOBOWAX ürünleri ile güneş altında uygulama yapılabilir mi ?

GLOBOWAX | DRY CAR CARE markasının rakiplerine karşı en iddialı özelliklerinden biri de güneş altında bile uygulanabilmesidir. Ürünümüz istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, hiçbir yeri kirletmeden kullanılabilir.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
09

Soru

Sinek, böcek, kuş ve çamur pisliklerini de çıkartabiliyor musunuz ?

Sinek, böcek, kuş ve çamur pislikleri aracınızın en çok ön cam, kaput, farlar ve yan aynalar gibi noktalarında bulunmaktadır, özellikle kuruduklarında temizlenmesi zordur. Hatta basınçlı uygulamalarda bile çok zor çıkan bu kirleri GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in çizmeden ne kadar kolay çıkardığını göreceksiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
10

Soru

Peki boyadaki yuvarlak lekelerde durum nedir? Onları da temizleyebilir misiniz ?

Bunlar genellikle kireçli sudan, asitli yağmurlardan meydana gelir. Aracınız sürekli GLOBOWAX | DRY CAR CARE Yeni Nesil Araç Temizliği Hizmeti ile temizlenirse, böyle lekelerin oluşmasına mani olunur.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
11

Soru

GLOBOWAX | DRY CAR CARE ile aracımı temizlettiğimde çevreye ne gibi bir faydam olur ?

En başta; alternatifi olmayan tek madde olan suyun tasarrufunu sağlarsınız. Otomatik yıkama makinelerinde ortalama 70 litre, hortumla yıkamada ise 150 litre su israf edilirken, GLOBOWAX | DRY CAR CARE temizliğinde su kullanılmaz. Bu nedenle dünyanın pek çok ülkesinde hortumla araba yıkamak kendi evinizde dahi olsa yasaklanmıştır. Sözde değil özde de organik olduğu için çevre kirliliğine neden olmaz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
12

Soru

Dükkanın iç dizaynını, tabelasını siz mi yapıyorsunuz?

Yatırım seçeneklerine göre konsept ve inşaat süreçleri noktasında çözümler sunabilmekle birlikte , bizler öncelikle minimum maliyet - maksimum fayda prensibi ile hareket ediyoruz. Sadece ürün ve ekipman bazlı yatırımlarımızda ekstra bir isimhakkı bedeli, francihising ücreti ya da cirodan pay talep etmediğimizden, "Tabela ve İç Mekan" konseptlerinin uygulama maliyetlerini genelde bayiler kendileri üstleniyorlar. Bizler sadece proje ve tasarım desteğini sizlere ücretsiz olarak sağlıyoruz.. ( Örneğin ; Tabela görseli, duvarları süslemeniz için kaliteli araç görselleri, ugulamalarımızı anlatan duvar askı görselleri gibi. Tadilat giderlerini siz karşılıyorsunuz. Biz dükkan tasarımı için fikirler ve proje desteği veriyoruz.  GLOBOWAX markasını en az bir tabela ve görsellerle temsil etmenizi istiyoruz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
13

Soru

İstasyon konsepti bayiniz olmaya karar verdim. Mobil araç ile " Arayın gelelim " yada " Yerinde temizlik " hizmeti vermek zorunda mıyım?

Zorunda değilsiniz ama dükkânınızı açıp talebi gördükten sonra ister istemez mobil araç temizliği hizmeti vermek isteyeceksiniz. Bir araç giydirip yerinde temizlik hizmeti vererek, istasyonda belirlediğiniz hizmet bedellerine 20 lira ve üzeri ortalama rakamlar ekleyebilir, yerinde hizmet alma konforu ile müşteri memnuniyetini zirvelere çıkartabilirsiniz.

globowax dry car care , drycarcare , 2022
14

Soru

KOSGEB desteği bize ne gibi yararlar sağlıyor?

Bizim konseptimiz çevreci ve yenilikçi olduğu için KOSGEB makine ve ekipman desteğini alabilirsiniz. Bunun için KOSGEB girişimcilik sertifikası alınması gerekmektedir. GLOBOWAX adı ile başvurduğunuzda sertifika onayını daha çabuk alırsınız. KOSGEB' in destek vermesi için başlangıç sermayenizin olması gerekir. KOSGEB sıvı ürünlere destek sağlamaz ancak, demirbaşlarınızı ve kira yardımınızı takip ederek yardım ederler. KOSGEB demirbaş ve ekipman desteğini alabilmeniz için, makine ve ekipmanlarınızın faturasını ayrı kesebiliriz.

TOP