GLOBOWAX | DRY CAR CARE Bayii Olma Süreci

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | BAYİ / FRANCHISE OLMA SÜRECİ

(1) Bilgi Alma

Franchise talepleri, web sitesi, telefonla bilgi alma ve referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

bilgi edinme formu

(2) Başvuru Formu

Franchise Adayı kişisel bilgileri, paket seçimi , bütçe aralığı , iş geçmişi ve hedef işletme lokasyonu bilgilerinin yer alacağı başvuru formu doldurulur.

(3) Ön Görüşme

Ön görüşmesi olumlu geçen adaylardan açmayı düşündüğü istasyon hakkında gerekli kriterlere göre ( Pazar araştırması, açılacak istasyonun metrekaresi, konum bilgisi ve hedef lokasyonda dükkan orneklerinin belirlenmesi gibi ) iş planı desteği verilir.

(4) Yer Seçimi

Franchise adayı ile birlikte hazırlanan eylem / iş planına göre istasyonun doğru lokasyon olup olmadığı yönetim kadrosu tarafından belirlenir. Fiyat / Maliyet / Karlılık / Potansiyel Amortisman süreleri kanaatleri karar aşamasında dikkkate alınır.

(5) Franchise Anlaşması İmzası / Protokol

Bayi adayı ile birlikte yatırım içerikleri tercihi yapılır. Franchise anlaşma imzası ya da sürece göre bir ön protokol imzalanır. Teslim edilcek malzeme içeriği belirlenir. Sözleşme / Protokol metni imzalanır. Stoklu ürünlerimiz dışında kalan makine, ekipman ve reklam materyalleri ile ilgili projelendirme ve tedarik süreci başlar.

(6) Ürün Teslimi, Kurulum ve Eğitim Süreci

Adayın yatırım tercihine göre uygulama noktası dekorasyonu ve resmi şirket işlemleri yapılır. Adayın ve personelinin yaklaşık 1 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere katılım zorunludur. Eğitim gerekli hallerde uzatılabilir. Aynı dönemde kurulum, mekanik ekipmanlar, dekorasyon vs. gibi faaliyetler başlar.

(7) Uygulama ve Pazarlama Eğitimleri

İstasyonlarda pratik ve teorik eğitimler verilir. Franchise el kitabı / dökümanları yatırımcılara teslim edilir.

(7) Açılış ve Satış Destekleri

Lojistik sürecin tamamlanması, teorik ve pratik anlamda tüm uygulama eğitimlerinin gerçekleştirilmesi ile GLOBOWAX yeni franchise / bayii tüm gerekli bayi süreçlerini tamamlamış olur ve resmi olarak faaliyet başlar. GLOBOWAX arkaplanda tüm süreçler ile ilgili çözüme hazır olacaktır.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | TÜRKİYE 'DE +60 BAYİ / FRANCHISE SAYISINA ULAŞTI ! SİZ DE BU KARLI YATIRIMA ORTAK OLABİLİR , BÖLGENİZDE "İLK" OLMANIN AYRICALIKLARINI YAŞAYABİLİRSİNİZ..

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP