bayi olma sureci ust banner globowax drycarcare 2022
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

GLOBOWAX | DRY CAR CARE Bayii Olma Süreci

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | BAYİ / FRANCHISE OLMA SÜRECİ

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(1) Bilgi Alma

Franchise talepleri, web sitesi, telefonla bilgi alma ve referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

info 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(2) Başvuru Formu

Franchise Adayı kişisel bilgileri, paket seçimi , bütçe aralığı , iş geçmişi ve hedef işletme lokasyonu bilgilerinin yer alacağı başvuru formu doldurulur.

talep formu 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(3) Ön Görüşme

Ön görüşmesi olumlu geçen adaylardan açmayı düşündüğü istasyon hakkında gerekli kriterlere göre ( Pazar araştırması, açılacak istasyonun metrekaresi, konum bilgisi ve hedef lokasyonda dükkan orneklerinin belirlenmesi gibi ) iş planı desteği verilir.

meeting 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(4) Yer Seçimi

Franchise adayı ile birlikte hazırlanan eylem / iş planına göre istasyonun doğru lokasyon olup olmadığı yönetim kadrosu tarafından belirlenir. Fiyat / Maliyet / Karlılık / Potansiyel Amortisman süreleri kanaatleri karar aşamasında dikkkate alınır.

Handshake
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(5) Franchise Anlaşması İmzası / Protokol

Bayi adayı ile birlikte yatırım içerikleri tercihi yapılır. Franchise anlaşma imzası ya da sürece göre bir ön protokol imzalanır. Teslim edilcek malzeme içeriği belirlenir. Sözleşme / Protokol metni imzalanır. Stoklu ürünlerimiz dışında kalan makine, ekipman ve reklam materyalleri ile ilgili projelendirme ve tedarik süreci başlar.

protocol 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(6) Ürün Teslimi, Kurulum ve Eğitim Süreci

Adayın yatırım tercihine göre uygulama noktası dekorasyonu ve resmi şirket işlemleri yapılır. Adayın ve personelinin yaklaşık 1 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere katılım zorunludur. Eğitim gerekli hallerde uzatılabilir. Aynı dönemde kurulum, mekanik ekipmanlar, dekorasyon vs. gibi faaliyetler başlar.

urunler 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(7) Uygulama ve Pazarlama Eğitimleri

İstasyonlarda pratik ve teorik eğitimler verilir. Franchise el kitabı / dökümanları yatırımcılara teslim edilir.

training 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

(7) Açılış ve Satış Destekleri

Lojistik sürecin tamamlanması, teorik ve pratik anlamda tüm uygulama eğitimlerinin gerçekleştirilmesi ile GLOBOWAX yeni franchise / bayii tüm gerekli bayi süreçlerini tamamlamış olur ve resmi olarak faaliyet başlar. GLOBOWAX arkaplanda tüm süreçler ile ilgili çözüme hazır olacaktır.

GLOBOWAX FOTOGRAF GALERISI 96

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | TÜRKİYE 'DE +60 BAYİ / FRANCHISE SAYISINA ULAŞTI ! SİZ DE BU KARLI YATIRIMA ORTAK OLABİLİR , BÖLGENİZDE "İLK" OLMANIN AYRICALIKLARINI YAŞAYABİLİRSİNİZ..

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+