franchise sistemi hakkinda ust banner globowax drycarcare 2022 1
DRYCARCARE GLOBOWAX Oto Yikama Bayilik

Kurumsal Oto Yıkama Konsepti 2024

Modern ve Kurumsal Oto Yıkama Konsepti Kimliği Nasıl Olmalıdır

2024 Vizyonu GLOBOWAX Oto Yıkama Bayilik Sistemi – Detaylar için Hemen Arayın (0212) 450-0009

GLOBOWAX ,Yaratıcısı olduğu “Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme” , ” modern kurumsal oto yıkama ” sistemi ile Türkiye’de bir dönüşüm başlatarak hem mevcuttaki tüm bilinen klasik yıkama uygulamalarını içinde barındır hem de AR-GE çalışmaları ile sektöre devamlı yenilikler katmayı hedefler.


Sektörün Öncüsü Lider Markanın Franchise’ı Olun


GLOBOWAX kurumsal oto yıkama istasyon paketleri ile standart hizmet anlayışı, kimyasal ürünlerinin performansındaki kalitesi ve çeşitliliği, kendini farklı kılan istasyon dekorasyonları, profesyonel işletme sistemleri, sektördeki yenilikleri, destek veren ekipleri ve kurumsal yapısıyla, müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, GLOBOWAX’ın franchise almak ve bayii olmak için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

GLOBOWAX MIMARI VIDEO 2018 kurumsal oto yıkama 1

GLOBOWAX | Dry Car Care Konsept Kurumsal Oto Yıkama Uygulama Noktası Tanıtımı


Amacımız başarılı Franchise’lar ile büyümek, sürekli gelişen sektördeki gelişmelerin yakın takipçisi olup, ürün ve hizmetlerle ilgili beklentinin üstünde fayda sağlayacak şekilde taleplerini %100 yerine getirmektir.

Bu ilkelerle hizmet verdiğimiz sektörümüzde rakiplerinin de yol göstericisi olan GLOBOWAX | Dry Car Care ; Takip eden değil, takip edilen ve örnek alınan bir marka olmayı her zaman hedef seçmiştir. Sektör içerisindeki niş pazarlama anlayışı, dikkat çeken tasarım ve uygulamaları, kurumsal firma yapısıyla GLOBOWAX | Dry Car Care yatırımcısının yüzünü güldüren ve her daim yüksek kazanç elde etmesini sağlayan sağlam temeller üzerine kurulmuş olan bir markadır.


Düşük Yatırım Maliyeti


Birçok sektörle karşılaştırdığımızda GLOBOWAX | DRY CAR CARE yeni nesil kurumsal yıkama konseptleri ile yatırımcısına yaratmış olduğu avantajlar sayesinde minimum yatırım maliyeti ile yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bir yatırıma sahip olmanızı sağlamaktadır.

Girişimcilerinden franchise ya da isim hakkı gibi bedeller talep etmeden bayii olabilme şansı sağlayan GLOBOWAX sadece uygulamalarda kullanılan ürünlere, ekipmanlara, makinelere ve sağlanan tamamlayıcı hizmetlere yönelik bir ödeme talep etmektedir. Bu sayede sektördeki franchise alabileceğiniz diğer markalara karşı yatırım maliyetleri konusunda çok daha avantajlı imkanlar sunmaktadır.


Keyifle Kazanç Elde Edebileceğiniz Kampanyalar


GLOBOWAX | DRY CAR CARE yeni nesil kurumsal oto yıkama çevreci kimliğimiz yatırımcısına her daim yüksek kazanç sağlatacak ar-ge ve yatırım çalışmaları gerçekleştirmektedir. Geniş araç filolarına sahip kurumsal firmalar ve markalarla yapılan anlaşmalar sayesinde bayiliğiniz nerede olursa olsun genel merkez tarafından yönlendirilen bireysel ve kurumsal hizmetler sayesinde kazancınız hep yüksek olacaktır. Dönemsel olarak değişen kampanyalı fiyatlar, uygulamalar ve organizasyonlarla işletmeniz gözde noktalardan biri haline gelecektir.


Sektörde Benzersiz Alt Yapı Avantajları


Küresel markaların Türkiye’de oluşturduğu pazar tekelini kırmak hedefiyle ve yarattığı sektörde LİDER ve LOKOMOTİF bir Türk markası olmak hedefi ile 2006’da yola çıkan marka, kendi mevcudiyetinde bulunan 45 yıllık uluslararası lojistik, kargo ve gümrükleme altyapısını kullanarak yurtdışında tek bir ülke ya da üreticiye bağlı kalmadan küresel pazarda işinin ehli olarak tespit edilen ürünleri ; müşteri ve girişimcilerine maksimum fayda/maliyet hesabında GLOBOWAX standartlarında kendi markasına özel olarak ürettirmektedir.


Doğa Dostu Araç Yıkama Sistemi


Yapılan araştırmalar sonucunda evde yapılan araç yıkama işlemleri esnasında 50 ile 70 litre arası, oto yıkama istasyonlarında yapılan işlemlerde ise 70 – 100 litre arasında su tüketiliyor. Oysa GLOBOWAX | Dry Car Care oto kuru temizleme konseptimizde özel üretilen solüsyonlar ile bir litre dahi su harcamadan aracın iç ve dış temizliği tamamlanabiliyor ve koruması sağlanabiliyor.


GLOBOWAX | DRY CAR CARE Franchising Yoluyla Büyümeye Devam Ediyor !


İstasyon bazlı klasik yıkama uygulamalarımız ile birlikte alternatif olarak kullanılan uygulama çözümlerimiz ile sektöre yeni kabiliyetler kazandırmış bir markayız.

Doğa dostu, çevreci araç temizleme uygulamalarımız sayesinde sektörde mobil devrim başlatmış GLOBOWAX markamız DRY CAR CARE yani ‘OTO KURU TEMİZLEME ‘çözümleri ile aracın bulunduğu noktaya gelerek temizleme hizmeti sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

GLOBOWAX markamız Car Wash (klasik yıkama) , Dry Car Care (mobil oto kuru temizleme) ve Steam Wash (buharlı temizlik) metodları ve yeni nesil oto yıkama bayiliği konseptleri ile başta Türkiye olmak üzere, tüm dünya genelinde franchise vermektedir.

Özellikle otoparklar, iş merkezleri, üniversiteler, alışveriş merkezleri, hastaneler, eğlence mekanları gibi araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda suya, elektriğe bağımlı olmadan, klasik araç yıkama şirketleri gibi, yüksek maliyetli kira bedeli ödenmesine gerek kalmadan, araçların temizlenmesine olanak sağlayan GLOBOWAX Dry Car Care mobil konseptimiz ile işletmelerimiz kârlı yatırımıyla kazancı katlıyor.


GLOBOWAX Dry Car Care ’in Avantajlı Bayilik Konseptlerinden Birini Seçin


Şimdi sizler de herhangi bir şekilde isim hakkı, bayilik ek bedeli, cirodan pay veya franchise bedeli olmadan da GLOBOWAX kurumsal oto yıkama markamız çatısı altına katılabilmeniz fırsatını değerlendirmek isterseniz , size özel hazırladığımız bayilik paketlerinden birini seçmeniz yeterli…


GLOBOWAX | Dry Car Care olarak 2006 yılından beri sektöre yön veren çalışmalarıyla siz değerli yatırımcılarına en iyi hizmeti en kolay yoldan sunabileceğiniz çözümleri sunmaktayız.

Minumum maliyetlerle yatırım yapabileceğiniz çok yönlü ve birbirinden farklı oto yıkama bayilik konseptleri bayilik / franchise imkanlarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Sizde hiç zaman kaybetmeden bu çok yönlü yatırım imkanlarından yararlanabilir ve kendi işinizin patronu olarak çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

2023 Oto Yıkama Bayilik Sistemi Konsept Açıklamaları

GLOBOWAX – Dry Car Care

Oto Yıkama Konseptleri 2023


GLOBOWAX | Girişimci Yol Haritası Ana Konseptleri


Oto Yıkama Bayiliği Konseptleri

  • Mobil Bayilik Konsepti
  • Sabit İstasyon Konsepti
  • Semt / Bölge Temsilciliği
  • İl Temsilciliği
  • AVM Temsilciliği
  • Ülke Temsilciliği

GLOBOWAX 2023 GO-TEMALI Oto Yıkama Bayiliği Paketleri ile Tanışın.


Kurumsal Oto Yıkama Açma Maliyeti Nedir ?

Kurumsal Oto Yıkama Nasıl Açılır Maliyeti Ne Kadardır ?

GO-GARAJ Oto Yıkama Bayilik Paketi 13.000 $ (*KDV Dahil)

GO-İSTASYON Oto Yıkama Bayilik Paketi 13.000 $ (*KDV Dahil)

GO-HANGAR Oto Yıkama Bayilik Paketi 20.000 $ (*KDV Dahil)

HASHTAGLER :

#2023 #bayilik2022 #otoyıkama #otoyıkamamaliyeti #nasılotoyıkamaaçarım #yeninesilotoyıkama#otoyıkamafranchising #carcare #otoyıkamanasılaçılır #otoyıkamasistemleri #karlıişler #azsermayeilekarlıişler #globowax #drycarcare #eniyiotoyikama #bayilikverenşirketler #bayilikverenfirmalar #kurumsalotoyıkama


GLOBOWAX yukarıda belirtilen kurumsal oto yıkama ana konseptlerinde yatırımcısına her bütçeye uyum sağlayan, yatırım arttırdıkça farklı yetki ve sorumluluklar alabileceğiniz hizmet paketleri ile fark yaratıyor.


Tüm oto yıkama bayiliği ana paketlerinde en az 20.000 TL değerinde tüm entegrasyon ek hizmetler bedelleri ve ilk yatırımdan sonra süresiz marka yenileme hakkı da ayrıca paket yatırımlarına dahil olmaktadır. | Detaylar için : (0212) 450-0009


oto yıkama bayilik , oto yıkama bayilik paketleri , oto yıkama bayilik sistemi , globowax , dry car care , detailing , franchising , oto kuaför , bayilik , drycarcare , dry care.
kurumsal oto yıkama , oto yıkama bayilik paketleri , globowax , dry car care , detailing , franchising , oto kuaför , bayilik , drycarcare , dry care.

www.otoyikamabayiligi.com

www.globowax.com.tr

GLOBOWAX MIMARI VIDEO 2018
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX

GLOBOWAX | Bayilik Sistemi

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

lamborghini huracan 600x300
slider5

GLOBOWAX | 2024 | ANA YATIRIM PAKETLERİ

GLOBOWAX 'ın sizler için hazırlamış olduğu her bütçe ve hizmet çeşitliliğine göre sınıflandırılmış ana paketlerimiz. ( Her Paket Yatırımına Seçeceğiniz 1 Hediye Paketi Dahildir. ) * Tüm ana paketlerde +10.000 TL Süresiz Kullanımlı Marka Lisans Bedeli alınmaktadır.

(1) GO-WAX Paketi

* 2020 yılından itibaren sadece diğer ana paketlerle birlikte ek maliyet olmadan sabit + mobil uygulamalar yapılabilmektedir.

(2) GO-GARAJ Paketi

Oto Kuru Temizleme | 13.000 $ (*KDV Dahil)

(3) GO-İSTASYON Paketi

Yıkama + Oto Kuru Temizleme | 15.000 $ (*KDV Dahil)

(4) GO-HANGAR Paketi

Yıkama + Kuru Temizleme + Buharlı Temizlik | 17.500 $ (*KDV Dahil)

GLOBOWAX | ÖZEL ÇÖZÜM PAKETLERİ

GLOBOWAX ailesine dahil olmak adına yatırımcı özelinde farklı avantajlar barındıran ara hizmet paketlerimiz..

(5) GO-GLOBOWAX Paketi

Oto Yıkama Dönüşüm Paketi | GO-GARAJ, GO-ISTASYON, GO-HANGAR paketleri seçimi yapılır sonrasında işletmenizde bulunan mevcutm akine ve ekipmanların maliyeti çıkartılarak yatırımdan tasarruf edilir.

(6) GO-KOBİ Proje Desteği

KOBİ KOSGEB Geleneksel Girişimci Programı GLOBOWAX Ücretsiz İş Planı Desteği!

(7) GO-KADINGİRİŞİMCİ Paketi

GO-GARAJ , GO-İSTASYON, GO-HANGAR, GO-VİZYON'360 Paket Yatırımlarında Geçerli , Kadın Girişimcilere Özel 5.000 TL Teşvik İndirimi !

Bölge Ana Bayiliği / Distribütörlük ve Mimari Paketler

GLOBOWAX 'da bölgenizde bayilikler verme, ürün dağıtımı, koordinasyon yetkileri dahilinde hareket edebileceğiniz yetki ve mimari paketlerimiz..

(8) GO-MASTER Paketi

GO-HANGAR + İl Lisansı | 40.000 $ ( KDV Dahil ) ve üzeri ( Şehir Statülerine Göre Rakamlar Değişkenlik Gösterebilir. (*Antalya,İzmir,Bursa,Ankara,İstanbul Bölgeleri Örnektir.)

(9) GO-PRESTİJ Paketi

GO-HANGAR + İnşaat + Mimari + Bölge Lisansı | +60.000 $ ve üzeri | Rakamlar Referans Değerlerdir , Proje Bazında Değişiklik Gösterebilir.

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+