GLOBOWAX | Bayilik Sistemi

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

GO-GARAJ YATIRIMINIZDA KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınızı ve 60.000 TL "Geleneksel Girişimci Programı" Hibe Desteğini Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

KOSGEB SERTİFİKA SAHİPLERİNE

ÜCRETSİZ İŞ PLANI DESTEĞİ

GLOBOWAX | GO-GARAJ | OTO KURU TEMİZLEME İŞLETME KONSEPTİ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

Mobil Konseptimizi anlatırken daha önce de değindiğimiz üzere dünyada artan nüfus ve yoğunlaşan şehirleşme faaliyetleri ile insanlar için hayat her geçen gün daha fazla ilgilenmesi gereken meşguliyetler getiriyor. İnsanlar için zamanı yönetmek deyiminin her geçen gün önem kazandığı bir ortamda , iş imkanlarının potansiyel anlamda daha fazla olarak görüldüğü şehir yerleşimlerinde insanların bir arada yaşamlarını ahenk ile sürdürebilmeleri noktasında kamu ve şehircilik faaliyetlerinin önemi de iyiden iyiye ortaya çıkmakta. Mevcuttaki tüm sektörlere devlet tarafından belirli standartlar getirilmesi ile denetimlerin kolaylaştırılması hedeflenmekte ve insanların sorunsuz bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri açısından bu kurallar düzeni getirmektedir.

Yine mobil konseptimizde bahsettiğimiz üzere teknoloji baş döndürücü bir hızla gelişirken söz konusu şehir yerleşimlerinde mevcut denetim ihtiyaçlarını minimize eden ve problemlere çözüm üreten bir sistem olarak GLOBOWAX , en son nano-teknoloji ürün grupları ve GO-GARAJ konsepti ile sabit bir işletme olarak faaliyet göstermenize olanak tanıyor. ortalama 100m² ve üzeri büyüklükteki her lokasyona konuşlanabilmenizi ve mevcut oto yıkama ruhsat denetimlerine tabi olmadan* oto kuru temizleme konsepti ile ticari faaliyetlerinizi başlatma imkanı sağlıyor. Sistem içerisinde herhangi bir şekilde basınçlı yıkama makinası , köpük tankı kullanılmadığından , işletmeye su gideri altyapısı kurulması ihtiyacı ortadan kalkmış oluyor.

Böylelikle hem  işletme tadilat maliyetlerinden tasarruf ediliyor, hem de oto temizleme faaliyetini 100m² ve üzeri her türlü ticari kirlanabilir alanda ( dükkanlar, arsalar, plazalar, otoparklar ve hatta mobil olarak ) başlatabilme avantajına kavuşuyorsunuz. İşletme kiralama maliyetleriniz düşük metrekare ihtiyaçları ile çok daha ekonomik hala geliyor ve belirli başlı oto yıkama faaliyetlerine uygun alanları devralmak adına gerçek üstü hava parası! maliyetleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

GLOBOWAX | GO-GARAJ | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Mobil Hizmetler ile 2 katı iş potansiyeli )

Nano teknoloji uygulamaları ortalama 100m² ve üzeri büyüklükteki her lokasyona konuşlanabilmenizi sağlıyor. İşletmelerimiz GO-GARAJ konseptinde klasik sulu yıkama ekipmanları kullanımına tabi olmadığından , ses ve görüntü kirliliği yaratmadığından mevcut oto yıkama ruhsat denetimlerine tabi olmadan* GLOBOWAX 'ın yaratıcısı olduğu "Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme Konsepti" ile ticari faaliyetlerinizi başlatma imkanı sağlıyor. Sistem içerisinde herhangi bir şekilde basınçlı yıkama makinası , köpük tankı kullanılmadığından , işletmeye su gideri altyapısı kurulması ihtiyacı ortadan kalkmış oluyor. Böylelikle hem  işletme tadilat maliyetlerinden tasarruf ediliyor, hem de oto temizleme faaliyetini 100m² ve üzeri araç girişine müsait olan her türlü ticari kiralanabilir alanda ( dükkanlar, arsalar, plazalar, otoparklar ve hatta mobil olarak ) başlatabilme avantajına kavuşuyorsunuz. İşletme kiralama maliyetleriniz düşük metrekare ihtiyaçları ile çok daha ekonomik hale geliyor ve belirli başlı oto yıkama faaliyetlerine uygun alanları devralmak adına gerçek üstü hava parası! maliyetleri ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Su ve Basınçlı Yıkama ekipmanı kullanma ihtiyaçları gelişen nano teknolojiler ile ortadan kalkıyor ve müşterileriniz araçlarında klasik bir köpüklü yıkama işleminden çok daha güvenli bir şekilde çizilme ve deformasyonların minimize edildiği , aracın çok daha uzun süre temiz kaldığı bir deneyim yaşıyor. GLOBOWAX ürünleri ile ilk uygulamada dahi müşteri memnuniyeti yakalanıyor ve ana maliyet kalemleri eksildiğinden uygulamalarımız klasik bir yıkamadan çok daha yüksek kar marjı vaat ediyor.

GO-GARAJ YENİ NESİL OTO KURU TEMİZLEME KONSEPTİ AVANTAJLARI NELER ?

Ticari potansiyel anlamında değerlendirdiğinizde GO-GARAJ konsepti hem merkezi lokasyon avantajlı sabit işletmeler kurabilmenize hem de gerektiğinde sınırsız hareket kabiliyeti ile mobil olarak hizmet verebilmenize olanak sağlayan sistem, çalışan-patron hiyerarşisi arasında sıkışan ve kendi ticari özgürlüğünü kazanmak isteyen tüm girişimcilere, kabul edilebilir maliyetler ile aylık bazda fazlası ile tatmin edici cirolar kazandırabilme potansiyeli vaat ediyor. Yıllar içerisinde bizzat tecrübe edilen ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz ile sizler de GLOBOWAX markasının kaliteli ve alternatifsiz ürün grupları altyapısını kullanabilir; Her geçen gün gelişen ekosistemimiz içerisinde sabit işlerinizde kazandığınız potansiyelden çok daha fazla kar elde edebilecek gelirleri kazanabilirsiniz. Tecrübe kazandıkça kendinize büyüme hedefleri koyabilir ve ikinci aşamada birikimleriniz ile sizlere çok daha fazla potansiyel gelirler vaat eden GO-İSTASYON ve GO-HANGAR modellerimize geçiş yapacak ticari birikimler sahibi olabilirsiniz.

Sabit işletmenize dahil edeceğiniz mobil hizmetler genişlemesi ile ulaşabileceğiniz kitleleri hayal edin; Oto Yıkama istasyonuna gitmeye zaman bulamayan bireysel müşteriler, şirket çalışanları, araç yoğunluğu olan her türlü özel şirketler, restaurantlar, vale hizmetleri, araç kiralama şirketleri ve bayan şoförler... Otomobiller devamlı temiz kalma ihtiyaçları ile hayatımızın her alanında sonu olmayan bir iş potansiyeli vaat ediyor. Sizce de artık Türklerin gerçek ticari potansiyellerini ortaya çıkarma vakti gelmedi mi? Peki sizler hayatınızda en son neyi hedeflediniz? Şu an düşlediğiniz hayatın ne kadarını gerçeğe çevirebildiniz? Mevcut işinizde emekleriniz karşılığını aldığınızı düşünüyor musunuz? Ticari özgürleşme ve düşlediğiniz hayata ulaşmak hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya ve yeni riskler almaya ne kadar cesaretiniz var?

GO-GARAJ AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM, NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki "Bayilik Konseptleri Başvuru Formu'nu" doldurarak bizlere ulaşın; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın...

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

55.000 ₺ (KDV Dahil)

Marka Lisans ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Pakete Dahildir. (Süresiz Kullanım)

10.000 TL Değerinde Lisans ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Yatırıma Dahildir.

Dahilinde Sahip Olacağınız Avantajlar.

1

Sınırsız Marka Kullanım Hakkı

2

Şehrinizde Anlaşma İmzası ve Keşif Hizmetleri

3

İşletme 3D Mimari Modelleme Desteği

4

Ürün Teslimleri Sonrasında 2. Şehir Ziyareti ve Eğitimler ve Sertifikasyon

5

G-WAX Teknoloji İşletme Takip Yazılımı Kullanım Lisansı

GO-GARAJ Paketi Merak Edilenler

"GLOBOWAX | GO-GARAJ Yatırım Başlangıç Paketi Hakkında Merak Edilenler."

1) GO-GARAJ Paketi İçin Kaç m2 İşletme Alanına Sahip Olmalıyım ?

-minimum 90m2 ve üzeri önüne ve içine en az iki araç ve üzeri (1 standart temizlikler için peron + 1 detaylı temizlik peronu ) alabilecek apartman altı dükkanlar dahil her alanda işletme açabilirsiniz.

2) GO-GARAJ Paketi İşletmesi İçin Kaç Personel Çalıştırmalıyım ?

- Genellikle bayi yatırımcılarımız da iş gücüne katılırlar bu nedenle 1+Detaylı Temizlik + 2 Standart Temizlik Personeli istihdamı ile başlangıç öneriyoruz.

3) Eğitim Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, Eğitimler entegrasyon hizmetlerine dahildir. GLOBOWAX yatırımcılarımızda tecrübe şartı aramıyoruz. Tüm eğitim ve sertifikasyonları bayilik kurulum sürecinde yerinde hizmet desteği ile kendi işletmenizde sağlıyoruz.

4) Teknoloji Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, GLOBOWAX sektörde kendi bilişimcilerini istihdam etmiş olan belki de ilk markalardan biridir. Masaüstü , Tablet ve Akıllı Telefonlarda ortak çalışabilen devamlı gelişen , web tabanlı dinamik bir yazılım alt yapısına sahibiz. Tüm müşteri kabul ve bayi sipariş diyalogları yazılımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sistem işletmeciye ciro takibi ve hizmet pazarlamasında ciddi avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmalara raporlama avantajı sayesinde filo temizlik süreçlerinde koordinasyon ve mutabakatlar daha kolay sağlanabilmektedir.

5) Mimari Desteğiniz Var mı ?

- GLOBOWAX her zaman minimum maliyet, maksimum fayda prensibi ile hareket eden bir markadır. Tüm mimari tasarım ve anahtar teslim kurulum hizmetler marka özelinde verilebilmekle birlikte , özellikle şehir dışı çalışmalarda daha çok tasarım ve 3D mimari modelleme ile bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun 3D referans projeler yaratıpyerel desteklerle GLOBOWAX yatırım paketi standartlarınız haricinde kalan maliyetleri en ekonomik seviyede tutmak için tecrübesini kullanır ve sizi yönlendirir.

6) GLOBOWAX bayii olmaya karar verdim, nereden başlamalıyım ?

- GLOBOWAX olarak sizden ilk ricamız  https://www.drycarcare.com/bayilik/ linkinden ya da bu sayfanın aşağısından başvuru formunu doldurmanızdır.

- Sonrasında dilerseniz sizinle iletişime geçmemizi bekleyebilir ; ya da tercihen (0212) 450 0009 - (0530) 441 6120 numaralı hatlarınızdan bizlere ulaşabilir , görsel ve döküman desteği de alarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

TÜM YATIRIM PAKETLERİ KARŞILAŞTIRMA ÖZETİ

GO-GARAJ YATIRIM MODELİ İLE TANIŞIN !

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailesi olarak markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Hediyenizi Seçin!

Cironuza ciro katacak yada açılış maliyetlerinizi hafiftecek hediyelerinizden birini seçin. ( Hediye Seçimleri Ana Paketlerde Geçerlidir. *GO-WAX Mobil Pakette 1.500 TL Araç Giydirme Desteği Standarttır. )

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki Oto Kuru Temizleme Mobil Bayilik Konsepti Formunu doldurunuz.

GO-GARAJ PAKETİ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, sizlere maliyetler, içerikler, bölgenin yatırıma müsaitliği, düşündüğünüz paket ve konseptler ile ilgili karlılık bilgileri, amortisman süresi dahil bir çok detaylı bilgiyi doğru olarak sunabileceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Kişisel Bilgiler

  • Geçmiş iş deneyimleriniz..
  • Franchise / Bayilik Bilgileri

    Bayilik Talebiniz ile ilgili detayların bulunduğu bölüm.
  • Lütfen Belirtiniz..
  • Lütfen Belirtiniz..
  • "Birincil Paket Seçimi" sizin ön tercihlerinizdir. Görüşmelerde değişkenlik sağlayabilir. Burada yapılan seçimler istatistik amaçlıdır.

GLOBOWAX GO-GARAJ Oto Kuru Temizleme Bayiliği Paketi 55.000 TL

oto yıkama bayiliği paketi , oto kuafor açmak , globowax dry car care , franchising.

 

Oto Kuru Temizleme & Pro Detailing İstasyonu

GO-GARAJ

Bayilik Yatırım Paketi 55.000 TL ( KDV Dahil ) GLOBOWAX

Oto Kuru Temizleme istasyon modeli. Sektörde benzersiz konseptleri ile fark yaratan markamız GLOBOWAX | GO-GARAJ ile fark yaratıyor. En son nano teknoloji ürünleri ile aracınız klasik yıkamaların maruz bıraktığı çiziklerden kurtuluyor; Oto Yıkama Ruhsatına gerek olmadan işletme açabilme avantajını veriyor. Dry Car Care.

Etiketler: #otoyıkama #otoyıkamabayilik #yıkamabayilik #gowax #go-wax #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2020 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme

İletişim : (0212) 450 0009

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
Yardım ister misiniz? ------> WhatsApptan Bize Yazın !