GLOBOWAX BUHARLI OTO YIKAMA

Buharlı oto yıkama nedir?                

Yüksek basınçlı buhar üreten makineden 1 veya 2 çıkış alarak araç yüzeyine,koltuklarına,motoruna uygulama ve temizlik yapma işidir.Bu uygulama yapılırken 140 c ile 165 c arasında sıcak buhar elde edilir.Sıcak buharla elde edilen temizlik bilinen oto yıkama sistemlerine göre daha avantajlıdır.

Buharlı oto yıkama nasıl yapılır?

Buharlı oto yıkama hem sabit hemde mobil olarak iki şekilde uygulanır.Sabit ve mobil makineler araç temizliğine uygun olarak üretilmiş olmalıdır.Araç temizliği 20 ile 30 dakika arasında değişir.Buharlı oto temizliği hem zaman dan hemde sudan tasarruf sağlar, çevreci bir sistem olması ile birlikte oto temizlik kimyasalları kullanma oranları çok düşüktür.

Buharlı temizlikte elde edilen avantaj nedir?

Araç yüzeyindeki boyanın zamanla matlaşmasına sebep olan kirlerin ortadan kaldırılması sadece buharlı temizlik yapılarak sağlanır bunun yanı sıra bazı kimyasallar kullanılarak aynı temizlik işlemi yapılabilir(Oto pasta cilası vb işlemler).

Dezenfektan olarak araç içi temizliğinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir.Hijyen açısından kimyasal temizleyicilerden hem ekonomiktir hemde avantajlıdır.

Mobil sistem sayesinde her yerde araç temizliği yapma imkanı sunar.Yeni yasalar gereği olarak geleceğin teknolojisidir.

Mobil buharlı oto yıkama sistemi nedir?

Mobil araç içerisine montajlanan ve kimyasal destekli yeni oto yıkama sistemidir.Otoparklarda,otellerde,hastahane otoparklarında rahatlıkla kullanım kolaylığı sunar.

Buharlı Oto Koltuk Temizliği                  

Buharlı oto koltuk temizliği oto döşemelerine hiçbir zarar vermeden ve kolayca uygulanır.Koltuklar da oluşan kir ve lekeyi kolayca çözer bez ile ovalanarak kirli olan bölge temizlenir. Sıcak ve basınçılı buhar araç içerisin de ve koltuklarda bulunan zararlı mikroorganizmaların da ölümüne neden olur.Koltuk temizliği yapılırken dezenfekte  ortam da sağlanmış olur.

Buharlı Oto Yıkama Makinası ile Araba Motor Temizliği                                    

 Araç motor aksamlarına (kablo,ms beyin,elektronik aksam) zararı olmadan su tüketimi en asgari biçimde yapılan temizlik, araç motorun da biriken kalıt yağların sökülmesinde buhar çok etkilidir.

Buharlı Oto Yıkama Ekipmanlarımızı incelemek için lütfen tıklayınız.

GLOBOWAX Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği

TOP