2024 Yılı Avrasya Tüketici Kalite Ödülü GLOBOWAX Dry Car Care ‘in Oldu.

Dry Car Care Konsepti Oto Yıkama Bayiligi 2024 Avrasya Kalite Ödülü Sahibi GLOBOWAX Oldu.

DRY CAR CARE – ATKD Ödülü

GLOBOWAX Dry Car Care Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Ödül Töreni

GLOBOWAX Dry Car Care, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği – ATKD ( Eurasian Consumer Protection Association ) tarafından İstanbul’da düzenlenen Olimpa organizasyonunda 2024 yılı “Avrasya Tüketici Kalite Ödülü” ne layık görüldü. Ödülü, Dry Car Care yenilikçi konseptinin ve GLOBOWAX markasının kurucusu olan Mert ZANDALI adına değerli eşi sayın Esen ZANDALI teslim aldı.

“Bu Ödülün GLOBOWAX’a verilmesi Oldukça Kıymetli Bir Paye”

Yapılan açıklamada, bu ödülün ülkenin “Car Care” sektöründeki yerli ve milli olarak kurulan, günümüzde uluslararası anlamda küresel bir bir marka değerine değerine dönüşen GLOBOWAX Dry Car Care markası için oldukça kıymetli bir paye olduğuna dikkati çekerek, “Ülke olarak Avrupa ve Ortadoğu’yu bir birine bağlayan, adeta Jeo-Stratejik avantajı ile köprü olan ülkemiz Türkiye’de markamızı ve hizmetlerimizi Türkiye merkezli olarak dünya genelinde yayma hem markamızı hem de ülkemizi yurtdışında da tanıtma misyonu ile hatrı sayılır emekler harcıyoruz. Layık görüldüğümüz bu ve benzeri ödül organizasyonları bizleri hep daha iyisini yapmak ve “Car Care” sektörünün lokomotif markası olmak adına ekstra olarak motive ediyor. Tüm paydaşlarımıza, markamızı kendi markası gibi sahiplenen tüm yatırımcı ve müşterilerimize en derin teşekkürlerimizi sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.


GLOBOWAX Dry Car Care Tüketici Kalite Ödülü 2024.

“Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Hakkında”

ATKD – 1996 yılında kurulan ; Tüketici haklarını koruyarak; nicelik ve niteliğini artırarak faydalanma ilkesi ışığında; tüketici hak ve sorumlulukları ile üretici hak ve sorumlulukları ilişkin ulusal mevzuatımızın oluşması ve uygulamalar konusunda; gelişmiş çağdaş ülkeler düzeyine ulaşabilmek, tüketicinin hak arama, bilincinin ve ahlakının gelişmesine katkı sağlayıcı, eğitici faaliyetlerde bulunmak; etkin ve karar mekanizmaları içinde söz sahibi bir sivil toplum örgütü olabilme hedefiyle faaliyetlerini yürüten bir organizasyondur.


“ATKD Misyonu”

Dernek, sektörlerde öne çıkan markaları dönemsel olarak tespit ederek müşteri memnuniyeti konusunda gerçekleştirdiği çalışmalarıyla ve dernek üyelerinin aktif destekleri ile son 13 yılda tüketicilerin markaları değerleme reflekslerine katkıda bulunmak ve markalara referans olmak amacıyla periyodik olarak ödül törenleri düzenlemektedir.


002 Dry Care Care AVRASYA TUKETICI DERNEGI ODUL TORENI GLOBOWAX DRYCARCARE 2024 1 Globowax Dry Car Care Ödül Töreni 1

  • GLOBOWAX Avrasya Kalite Ödülü
  • Dry Car Care Konsepti Avrasya Tüketici Kalite Ödülü – 2024
  • Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği Ödül Töreni
  • 2024 Tüketici Kalite Ödülü Sahibi GLOBOWAX Dry Car Care Oldu.

Anahtar Kelimeler :

GLOBOWAX Ödül Töreni, Dry Car Care Ödül Töreni, GLOBOWAX Dry Car care Ödül Töreni, Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği, ATKD, 2024, Esen Zandalı, Mert Zandalı, Olimpa.


Tags:

#ödültöreni #otoyıkamabayiliği #otoyikama #carcare #franchising #otoyikamaaçmak #otoyıkamamaliyeti #kurumsalotoyıkama #carwash #detaylıtemizlik #otoyıkamahizmeti #globowax #drycarcare


TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+