GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1
whatsapp oto yikama bayilik dukkan globowax drycarcare resized low
GLOBOWAX siyah 250px
oto yikama bayiligi globowax dry car care otoyikamaacmak
2022 Bayi Konsept Örnek Videosunu Tıkla İzle!

Bayi Olarak Bölgenizde İlk Olun , Kazanın..

GLOBOWAX YATIRIM SEÇENEKLERİ

GLOBOWAX Yatırım gruplarımız içerisinde girişimcilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek birçok tema paketimiz mevcut. Bunlar ; (G-2-GO-GARAJ) Yeni nesil nano teknoloji ürünlerimiz ile araç temizliğinde yaratıcısı olduğumuz oto kuru temizleme yani "Dry Car Care" konseptimiz ile oto yıkama ruhsatına ve gider altyapılarına tabi olmadan özgürce her alanda işletme açabileceğiniz GO-GARAJ paketini , (G-3-GO-İSTASYON) oto yıkama ruhsatına uygun alanlarda hem klasik yıkama hem oto kuru temizleme konseptini hibrit olarak gerçekleştirebileceğiniz GO-İSTASYON paketini , (G-4-GO-HANGAR) yüksek metrekareye yerleşme uygunluğu olan alanlarda ise klasik oto yıkama , yeni nesil oto kuru temizleme ve buharlı makineleri destekli sterilizasyon uygulamalarını birlikte yapabileceğiniz kapsamlı GO-HANGAR paketini tercih edebilirsiniz.

Yine yatırım tercihleriniz arasında mevcut oto yıkama işletmenizi ayrıcalıklı bir GLOBOWAX noktasına kavuşturmak istediğinizde tercih edebileceğiniz GO-GLOBOWAX dönüşüm paketini tercih edebilir , daha da büyük düşündüğünüz ve yatırım miktarınızı arttırarak bir şehirde yalnızca tek bir yatırımcıya temsil hakkı vereceğimiz şehirdeki bayilikler verme ve ürün tedariği yetkilerini kendisine yükleyeceğimiz GO-MASTER il temsilciliği paketini tercih edebilir ; yine mevcutta arsası bulunan ve sıfırdan inşaat yapmak/yaptırmak gibi bir düşüncesi olan GLOBOWAX potansiyel yatırımcılarına deneyimli mimarlarımız ile GO-PRESTİJ paketi ile hitap edebilmekteyiz.

GLOBOWAX 2023 SOSYAL MEDYA 001
2022 Bayi Konsept Örnek Videosunu Tıkla İzle!

2022 Yılı Yeni GO-PREMIUM Paketi ile Tanışın!

2022 yılında ilan edilen yeni paketlerimiz GO-VIZYON'360 ve GO-PREMIUM paketlerimiz ile tanışın! 

GO-VIZYON'360 modelimiz Türkiye'de profesynel markalar arasında ilk ve tek olarak GLOBOWAX'da bütünleşik olarak sunulan yeni yatırım seçeneğimizdir. GO-GARAJ paketi ve GO-İSTASYON paketi avantajlarını 360 fotoğraf stüdyosu platformlarıyla taçlandırdığımız yeni konseptimizde kazanç potansiyelini maksimize edebileceksiniz. Son 15 yılda sektörde oto kuru temizleme ve mobil hizmet kabiliyeti gibi ilklerin öncüsü markamız , sektöre yeni bir soluk getiriyor ve hizmet potansiyelinizi genişletmenizi sağlıyor.

GO-PREMUM paketimiz dahilinde ise artık 2022 yılından itibaren kurumsal kimlik kurulumları dahil yatırım başlangıçları gerçekleştirebilmekteyiz. İşletmenizde ihtiyaç duyulan 3D Tabela , İç/Dış Mekan görselleri destekleri ve müşteri karşılama gruplarına kadar kapsamda olan ihtiyaçlar belirli seviyelerde anahtar teslim olarak sunulabilmektedir.

KOSGEB 3

GLOBOWAX Bayilik Yatırım Paketleri 2022

GLOBOWAX Franchise / Bayi Olmanın Avantajları

Her Bütçeye Hitap Eden 6 Farklı İş Modeli

Düşük Yatırım Maliyeti

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Mobil Konseptte Sabit Dukkan Giderleri Yok

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratın !

Oto Yıkama Ruhsatına İhtiyaç Yok !

Seramik Kaplama Uygulamaları

Buharlı Temizlik Uygulamaları

Uygun Altyapı İle Köpüklü Yıkama

TOP