Susuz Araç Yıkama ve Susuz Oto Yıkama ?

 

Susuz Araç Temizliği Nedir?

DRY CAR CARE "Oto Kuru Temizleme" Sistemi Nedir?

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE "Oto Kuru Temizleme " ya da "Susuz Araç Temizliği" konsepti, su ve benzeri klasik makine ve ekipmanları kullanmadan sadece bitki köklerinden elde edilmiş özel bitkisel solüsyonlar ve bu sistem için özel olarak üretilmiş olan microfiber bezler ile yapılan araç temizleme uygulamalarıdır. Bu sistem ile son yıllarda küresel ısınmanın etkisiyle doğada bulunan en önemli yer altı kaynaklarımızdan biri haline gelen suyun tüketimini sıfıra indirgeyerek çevreci doğa dostu araç temizliği uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Bu sistemde kullanılan ürünler biodegradable sertifikalı ve doğada %95 oranında çözünebilen özel maddelerden oluşmaktadır. Ürünler, içerisinde bulundurduğu özel kayganlaştırıcılar ve koruyucular sayesinde araç yüzeyine en ufak bir zarar vermeden yüzeylerde bulunan her türlü kirin, tozun, çamurun, kuş, böcek ve benzeri pisliklerin temizlenmesini sağlamakta ayrıca yine içeriğinde bulunan doğal carnabua wax’ı sayesinde uygulanan temizlik işlemi sırasında aracı pasta cila yapmışçasına parlatmaktadır. Susuz araç temizliği su ile gerçekleştirilen yıkama işlemi sırasında yüksek basınçlı uygulamalardan ve sürtünmelerden kaynaklanan kılcal çizikleri engellediği gibi aynı zamanda daha önceden oluşmuş olan bu tarz çiziklerin giderilmesini sağlamaktadır.

Boyayı koruyucu etkisi sayesinde de özellikle güneşin UV ışınlarının yaratmış olduğu olumsuzlukları engellemektedir. Aracın boyasının daha uzun süre parlak ve canlı bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Aracın her bir farklı bölgesine uygulanan farklı özelliklerdeki solüsyonlar ile araçlara klasik oto yıkama uygulamalarından daha detaylı bir temizlik sağlanmaktadır. Aynı zamanda araç yüzeyinde oluşturduğu anti statik özelliği sayesinde aracın daha uzun süre temiz kalmasını ve toz tutmamasını sağlamaktadır. Üstelik bu uygulamalar sırasında 1 damla dahi su ve 1 kwh dahi elektrik kullanılmadığından susuz araç temizliği uygulamaları mobil olarak aracın park edildiği noktalarda sınırsız hareket kabiliyeti ile gerçekleştirilebilmektedir.

 

Susuz Oto Yıkama Solüsyonların Özellikleri

Susuz araç temizliği sisteminde aracın her bir farklı noktasına farklı ürünler kullanılarak temizlik hizmeti sunulmaktadır. Bu sistem sayesinde standart iç dış araç temizliği hizmetinin yanı sıra oto kuaför ve boya koruma uygulamaları da gerçekleştirilebilinmektedir. Kullanılan ürünler bitki köklerinden elde edilen özel karışımlar olduklarından araçlara, doğaya ve insan sağlığına zarar vermemektedir.

Nano Teknoloji Ürünleri Aracınızı Korur, Çizilmesini Engeller

Su, köpük, sünger ve fırça ile yapılan basınçlı klasik oto yıkama uygulamalarında kullanılan materyallerin yüzeyde yaratmış olduğu sürtünme ile oluşan kılcal çizikler, Susuz araç temizliği solüsyonlarının formülünde bulundurduğu doğal kayganlaştırıcılar, sülfattan ve polimerler sayesinde tamamen engellenmekte, klasik oto yıkama sistemlerinin aksine aracın boyasını tamamen çizilmelere ve korozyonlaşmalara karşı korumaktadır.
Kullanılan bitkisel solüsyonlar sıkıldığı yüzey ile toz, çamur ve benzeri kirlerin arasına girerek yüzeyden kirlerin tamamen ayrılmasını sağlayarak koruyucu bir tabaka oluşturmaktadır.  Solüsyonlar yüzeye uygulandığı andan itibaren artık yüzeyde bulunan kirler aracın boyasının üzerinde değil uygulanan solüsyonun üzerinde bulunmaktadır. Aynı zamanda bu sistem için özel olarak üretilen microfiber bezlerde ipeksi bir dokuya sahip olduğundan solüsyonun üzerinden kalan kirler kolay bir şekilde normal bir beze göre 10 kat daha emici bir yapıya sahip olan microfiber bezler ile temizlenmektedir. Kullanılan solüsyonların bu koruyu etkisi sayesinde araçlar ne kadar kirli ne kadar çamurlu olursa olsun çizilmelere karşı %100 etkili bir şekilde güvenle temizlenmektedir.

  900

 

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+