Sabit Temsilcilikler

WEB-GLOBOWAX-400px

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | SABIT UYGULAMA NOKTASI

GLOBOWAX | DRY CAR CARE - “ Sabit Uygulama Noktası ” yani “Dükkan Konsepti”  GLOBOWAX Ailesi'nin fark yaratan uygulamalarından biri olan (1) yeni nesil nano teknolojik susuz araç temizliği hizmetine, (2) işletme tercihlerinize göre ruhsat yapınız da uygun ise klasik basınçlı oto yıkama uygulamalarına ve (3) tüm profesyonel detaylı temizlik uygulamalarımıza dayanarak oluşturulmuştur.
Dükkan formatlı hizmet tercihinde yatımcılar sabit bir uygulama noktasında klasik basınçlı yıkama ve su kullanılmadan yeni nesil nano teknolojik ürünlerle araç temizliği hizmetleri verebildikleri gibi bununla birlikte sahip oldukları sınırsız hareket kabiliyeti ve mobil hizmet avantajı sayesinde mobil araç temizliği hizmeti de verebilmektedirler.
GLOBOWAX | DRY CAR CARE ‘in benzersiz “ Yeni Nesil Araç Temizliği "  sisteminin en büyük avantajlarından biri olan mobil araç temizliği uygulaması ile oluşturulan yaya, motorize veya ticari araçlı ekiplerle müşterilerinizin araçlarını park ettikleri noktada temizleme imkanı sunulmaktadır.
Yeni nesil ürünlerle su kullanılmadan yapılan araç temizliği hizmetinde ihtiyacınız olan sadece benzersiz nano teknolojik ürünlerimiz ve bu sistem için özel olarak üretilmiş olan microfiber bezlerdir. Su, elektrik ve makine bağlantısına ihtiyaç duymadan hizmet verilen sistem sayesinde yatırımcılar aynı zamanda söz konusu maliyetlerden de tasarruf etmiş olurlar.
Dükkan formatlı hizmet tercihinde yatırımcılar oluşturdukları GLOBOWAX sabit uygulama noktası konsepti ile istasyonlarına gelen araçlara klasik basınçlı yıkama veya susuz araç temizliği hizmeti verebildikleri gibi aynı zamanda bayilik paketinde temin edilen oto kuaför makine ekipmanları ve ürünleri sayesinde tüm profesyonel detaylı temizlik uygulamalarını ( leke çıkarma, iç mekan dezenfektasyon, koltuk yenileme, far temizliği, kil uygulaması, pasta cila, hare giderme, boya koruma vb..) da yaparak ekstra kazanç elde ederler. Tüm bunlarla birlikte GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in fark yaratan uygulamalarından biri olan susuz araç temizliği hizmetini müşterilerinin ayağına kadar götürerek çok yönlü bir kazanç elde etme şansına sahip olurlar.
Ayrıca yatırımcılar, yatırım tercihlerine göre opsiyonel olarak yapılacak Bölge Koruma / Franchising sözleşmesi ile (KONSEPT 3) ‘e geçmiş olurlar ve mobil hizmet alanlarını da koruma altına alarak bölgelerinde tek yetkili bayii olabilirler.

 

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+