globowax tanitim SEO sayfalari 1
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX oto yıkama 1
otomobil yıkama hizmetlerimiz

Oto Yıkama

Aracınızın çevre koşullarından en çok etkilenen bölgesi dış yüzeylerdir. Aracın üzerinde zamanla biriken kir ve toz otomobilin eski görünmesine neden olmanın yanı sıra zaman geçtikçe kuruyarak temizlenmesi zor bir hale gelmektedir. Uzun süre yıkanmayan araçların boyası zarar görmeye başlar. Kullanım şekline ve sıklığına bağlı olarak da değişebilecek periyotlarda otomobili yıkatmak önemlidir.

Özellikle yağmurlu havaların hemen ardından aracın dış yüzeyi kirlenir. Yol şartları ve olumsuz hava koşulları araç dış temizlik ihtiyacını arttırmaktadır. Otomobilin her mevsimde yıkanması her zaman ilk günkü gibi görünmesini sağlar. Oto yıkama hizmetlerine yılın her zamanında ihtiyaç duyanlar için GLOBOWAX yetkili servislerinde hizmete hazırdır.

Oto Yıkama Neden Önemli ?

Otomobilin dış koşullardan en çok etkilenen bölgesinin temizliği oldukça önemlidir. Özellikle aracın boyalı dış yüzeyi etraftaki toz, kir ve çamurdan en çok etkilenen bölgesidir. Tozun içerisinde mikro düzeylerde yer alan parçacıklar uzun vadede aracın ilk günkü gibi yeni ve canlı görünmesini olumsuz etkileyebilir.

Bu parçacıklar yüzey boyunca birikerek araç sahipleri fark etmeden aracın dış boyasında kılcal çiziklere neden olabilir. Sıklıkla temizlenmeyen dış yüzey otomobilin görüntüsünü üzerinde olumsuz etkiye sahip olabilmektedir.

Otomobil boyasının dış koşullardan en az seviyede etkilenmesini sağlamak için GLOBOWAX uzmanları tarafından oto boya koruma hizmetleri verilmektedir. Boya koruma uygulaması ile otomobilin ilk günkü görünümünü korumak mümkündür. Araç boya koruma hizmeti aracın ilk günkü gibi temiz ve parlak görünmesi sağlar. Aynı zamanda boya koruma uygulaması ile aracın zamanla dış koşullardan etkilenme olasılığını en aza indirebilirsiniz.

Otomobil yıkama işlemlerini alanında uzman kişilere yaptırmak fark yaratan hizmet sağlamaktadır. GLOBOWAX deneyimli ekibi ile kullandığı üst düzey teknolojiyi bir arada sunmaktadır. Kaliteli otomobil yıkama ekipmanları ile hizmet sunan GLOBOWAX araç sahiplerine güvenilir hizmet sunar.

Dry Car Care Oto Yıkama Hizmeti Nasıldır ?

Deneyimli ekibi ve benzersiz ürün ailesi ile otomobil yıkama hizmetlerini büyük bir titizlikle sunan GLOBOWAX yüksek memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir.
GLOBOWAX detaylı oto temizlik hizmetleri ile sürücülerin araçlarıyla ilgili temizlik ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Araba temizleme hizmetlerinde güvenilir adres olan GLOBOWAX aynı zamanda detaylı iç temizlik ile aracınızın ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlar. Oto temizlik hizmetleri ile aracınızın tüm iç ve dış aksamları detaylı bir şekilde temizlenir.
Araba İç-Dış temizliği ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda hızlı ve kolay çözümün adresi GLOBOWAX online iç-dış araç temizliği randevusu  bir tık uzağınızda. (0530) 441 61 20 nolu  Whatsapp Numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oto yıkama öncesinde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Araç yüzeyi dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Özellikle uzun yoldan gelen araçlarda sinek-böcek kalıntıları olacaktır. Bu kalıntılar DRY 26 şampuanımızla çıkmayacaktır. Özel DRY 15 ve DRY 16 sinek-böcek temizleyici ve reçine temizleyici ürünlerimiz kullanılmalıdır.
Sıcak jantlara kimyasal ya da su sıkılmamalı, bir süre soğuması beklenmelidir. Sonrasında DRY 4 jant temizleme ürünümüz uygulanır.
Yıkamada kullanılacak suyun kireci de önemli bir kriterdir. Çok fazla dikkat edilmese de kullanılan suyun içindeki kireç araç yüzeyinde çoğu zaman lekeler bırakmaktadır. Bu nedenle kullanılacak suyun kireçten arındırılması gerekiyor.
Araç üzerinde kullanılan şampuanın içeriği de çok önemli. PH seviyesi yüksek, kostik oranı fazla ürünler çok kısa sürede yüksek temizlik sağlıyor gibi görünse de araç yüzeyinde kalıcı hasarlar bırakabilir.
Plastik, nikelaj aksamlarda yanmaya yol açabilir, boyanın matlaşmasına neden olur. Bu nedenle kullanılacak kimyasal iç-dış araç temizliği uygulamalarında büyük önem taşıyor.
Araç üzerinde folyo kaplama olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Eğer araç üzerinden folyo varsa yapılacak uygulamalarda daha dikkatli hareket etmek gerekir. DRY 26 ürünümüz tüm ihtiyaç duyulan nitelikleri ve özel formülasyonu fark yaratan, iç-dış araç temizliği rutinimizde kullanılan önemli ürünlerimizden biridir.

Oto yıkama nasıl yapılır?

Oto yıkama yıkama işlemi sırasında DRY 26 Oto Şampuanı , DRY 2 Anti Alerjenik İç Yüzey Genel Dezenfeksiyon Ürünü , DRY 3 Anti-Statik Cam Yüzeyler Temizleme Sıvısı , DRY 4 Kuvvetli Jant Temizleyici ( Fren-Balata Tozlarına ve türlü kurumlara karşı etkili ), DRY 5 Lastik ve Plastik Yüzeyler Parlatıcı ve son olarak DRY 14 Torpido Yüzeyler Mat Temizleyici ürün uygulamalarımız yapılır.

Oto Yıkama Uygulama Rutini Nasıldır ?

Araç yüzeyine basınçlı yıkama makinesi ile su tutularak araç kaba kirlerden arındırılır. Burada çok dikkat edilmesi gereken 2 nokta var. Araç yıkama makinesi basıncı minimum 100-150 bar aralığında olmalıdır. 40 santimetreden daha yakından araç yüzeyine basınçlı su tutulmamalıdır.

10-15 santimetreden daha yakın dikey uygulamalar mermi, yatay uygulamalar jilet etkisi yapar, unutmayalım! Araca ya da bir canlıya zarar verebilir.

Basınçlı yıkama makinesini asla bir canlıya tutmayalım, hayati tehlike oluşturabilir!
Araç yüzeyinde folyo kaplama varsa basınçlı suyun yakından uygulanması durumunda folyo yırtılabilir.

Kaba kirlerinden arındırılan araç yüzeyine köpük makinesi ile PH derecesi araç yıkama işlemi için uygun üretilen DRY 26 özel ürünümüz ile ilk müdahalesi yapılır. Köpük aracın tüm dış yüzeyini kaplayacak şekilde uygulanmalıdır.

Aracın kirliliğine göre sünger yardımı ile köpük aracın tüm yüzeyine uygulanmalıdır.
Araç yıkama uygulamasında önemli noktalardan birisi de görünen kirler kadar araç yüzeyine yapışmış görünmeyen kirlerdir. Bunun için DRY 26 ürünümüz kadar sürtünme kuvveti uygulanması da önemlidir. Bu nedenle araç üzerine uygılanan DRY 26 ürünü yanında sünger de kullanılmaktadır.

Aracın tüm dış yüzeyi kadar kapılar ve bagaj da açılarak iç kısımlar da DRY 2 ürünü ile dezenfekte edilmelidir.

Araç yıkama uygulamasında çamurluk içleri, marşpiyeller atlanmamalıdır. Sonrasında yine basınçlı yıkama makinesi ile araç yüzeyindeki köpüklenen bölgeler durulanır. Burada basınçlı yıkama makinesinin tabancasını tutma açısı ve mesafesi önemli, buna dikkat edilmelidir!

Motor temizleme uygulaması iç-dış araç temizliği uygulamasına dahil değildir. Bu nedenle iç-dış araç temizliği uygulaması yapılırken kaput açılmaz.
Durulama işlemi sonrasında flaxiblade denilen özel silikon aparat ile araç üzerindeki su alınır. Sonrasında güderi ile aracın her noktasındaki nemli bölgeler silinir, kurulanır. Silme aşamasında kullanılacak bezlerin seçimi çok önemli. Özensiz bezler ile yapılacak silme işlemi boya yüzeyinde çizikler oluşturacaktır. Dikkat edilmelidir !

Oto yıkama iç temizlik nasıl yapılır?

Otomobilin içinin kuru temizliği de iç-dış araç temizliği uygulamasına dahil uygulamadır. Otomobilin tüm iç aksamı (koltuklar, taban halısı, kapı içleri vb) özel DRY 2 anti-alerjenik iç yüzey temizleme ürünümüz ile temizlenir ve bagaj bölgesi sanayi tipi elektrik süpürgesi ile süpürülür. Camlar cam temizleyici ve cam temizleme bezleri ile temizlenir. Cam temizliği iç-dış araç temizliği uygulamasındaki en önemli noktalardan birisidir. Kullanılan kötü ürünler (bez vb) camlarda iz bırakır, buna dikkat edilmesi gerekir.

DRY 3 Cam temizleyici ürünümüz aynı zamanda anti-statik özelliği ile camda su izi bırakmayacak ve toz tutmayacak şekilde formülize edilmiştir. Otomobilin torpidosunun silinmesi de iç-dış araç temizliği uygulamasına dahil uygulamalar arasındadır. Torpidonun silinmesi sonrasında müşterini talebine göre mat temizleyiciler kullanılır. GLOBOWAX Uygulama Merkezlerinde torpido parlatıcılar kullanılmaz. Mat temizlik sağlayan DRY 14 ürünümüz kullanılır.

Paspasların temizliği de iç-dış araç temizliği uygulamasında büyük önem taşır. Yıkama öncesinde paspaslar araçtan çıkarılır. Kauçuk paspaslar yıkanır, uygulamanın sonrasında araç içine konur. Halı paspaslar ise yıkanmaz, elektrik süpürgesi ile kaba kirlerinden arındırılır. Müşterinin onayı olmadan araç içine ilave parfüm vs. sıkılmaz.
Müşterinin isteğine göre araç içine parfüm sıkılır, kağıt paspaslar konularak uygulama tamamlanır.


Ayrıca GLOBOWAX kurumsal web sitelerimizde ve GLOBOWAX hizmet istasyonlarımızda aşağıda örneklenen en çok sorulan sorulara cevaplar bulabileceksiniz.


drycarcare.com / globowax.com.tr / otoyikamabayiligi.com / otoyikamabayilik.com

Iç dış araba yıkama ne kadar?

Otomobil yıkama ne kadara açılır?

Oto yıkama ne demek?

Otomobil Yıkama Malzemeleri

7/24 otomobil yıkama

En yakın Otomobil yıkama

Satılık Otomobil YIKAMA

En iyi oto YIKAMA

OTO YIKAMA sahibinden


basınçlı yıkama makinesi , gold serisi cilalı oto Şampuanı , oto kuaför ataşehir İstanbul , İstanbul oto kuaför , yüksek basınçlı yıkama hortumu , metre yüksek basınçlı yıkama , basınçlı araba yıkama makinesi.


Türkiye’nin Markası GLOBOWAX ile ;

Oto Boya Koruma, Detaylı Temizlik, Seramik Kaplama, Otomobil Yıkama, Cam Filmi, Folyo Kaplama, Mini Onarım vb. “Profesyonel Araç Temizlik, Bakım ve Koruma hizmetleri” ağında yerinizi almaya hazır mısınız?

Car Care Sektörünün Öncülerinden Lider Bir Marka Olan GLOBOWAX Dry Car Care Yeni Nesil Oto Yıkama Konseptleri Yatırımcısı Olmaya ne dersiniz ?

 •      Türkiyenin en kapsamlı Profesyonel Araç Temizlik, Bakım ve Koruma Hizmet Noktası Ağı
 •      En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Sınırsız Hareket Kabiliyeti
 •      Sabit , Mobil ve Kurumsal Filo Araç Temizliği Hizmeti Avantajları ile 3 Katı iş Potansiyeli
 •      Marka gücü ve güvenilirliği
 •      Türkiye’de oto bakım sektöründe kendini en iyi geri ödeyen franchising yatırımı
 •      Düşük yatırım bedeli, yüksek karlılık
 •      Mimari projelendirme
 •      Eğitim ve Reklam desteği
 •      Profesyonel yönetim sistemleri
 •      GLOBOWAX | İşletme Portalı / Yönetim Sistemi
 •      Yılda %25 büyüyen ve 1 milyar değerinde büyük bir pazar
 •      Türkiye pazarı için özenle uyarlanmış ve başarısı kanıtlanmış uluslararası bir iş modeli

Siz de bu büyük ailenin bir parçası olun !


(0212) 450 0009 – (0533) 450 0379


Devrim Yaratan GLOBOWAX İşletme Konseptlerimiz ile Tanışın.


Dry Car Care Nasıl Bayi Olurum ?
globowax dry car care araç yıkama sistemi

Dükkan / Sabit İstasyon İşletme Konsepti Tanımı


Araba Yıkama Dükkanı Açmak Hakkında..


GLOBOWAX | DRY CAR CARE – “ Araç Yıkama Sabit Uygulama Noktası ” yani “Yeni Girişimci İstasyon İşletmesi Konsepti” GLOBOWAX Ailesi ’nin fark yaratan uygulamalarından biri olan (1) yeni nesil nano teknolojik susuz araç temizliği hizmetine, (2) işletme tercihlerinize göre ruhsat yapınız da uygun ise klasik basınçlı araç yıkama uygulamalarına ve (3) tüm profesyonel detaylı temizlik uygulamalarımıza ( buharlı temizlikler dahil ) dayanarak oluşturulmuştur.oto yıkama , globowax , dry car care , nasıl oto yıkama istasyonu açabilirim , araba yıkama örnek konsepti , kurumsal araç yıkama istasyonu

GLOBOWAX 3D İşletme Mimari Tasarım Örneği


araba yıkama , globowax , dry car care , nasıl yatırımcı olurum , araba yıkama franchise veren markalar , araba yıkama franchise veren şirketler , franchising , car care , drycarcare , araba yıkama franchise , arac yikama konseptleri , nasıl araba yıkama istasyonu açarım ?

GLOBOWAX İstasyonu Açma Avantajları

BÖLGENİZDE İLK OLUN , KAZANIN !


 • İşletmelerdeki Yüksek Karlılık Oranı
 • Yüksek Kazanç Potansiyeli ile Karlılık Oranı Yüksek Detaylı Temizlik Hizmetlerini Verebilmek..
 • Mobil Araç Yatırımı ile Sabit Uygulamalara Ek Olarak Sınırsız Hareket Kabiliyeti, Sınırsız Potansiyel
 • Uygun Altyapı Var İse Klasik Köpüklü Yıkamaları ya da Buharlı Detaylı Temizlik Uygulamalarını Sisteme Dahil Edebilme
 • Adreste Bireysel Hizmetler
 • Kurumsal Firmalarla Periyodik Toplu Filo Temizlik Anlaşmaları İmkanı
 • Teknolojik Altyapı İle Müşteri Yönlendirme

Yatırıma Dahil Olanlar


Ortalama Bir GLOBOWAX Araç Yıkama Yatırımına Dahil Olanlar :

( Detayları Aşağıdaki Paket Yatırım Seçeneklerinden İnceleyebilirsiniz.. )


 • Standart Temizlik Ürün Grubu (DRY 1, DRY 2, DRY 3, DRY 4, DRY 5 , DRY 26)
 • Profesyonel Seviyede Detaylı Temizlik Ürün Grubu (DRY 6, DRY 7, DRY 8 , DRY 9 , DRY 10 , DRY 11 , DRY 12 , DRY 13 , DRY 14 , DRY 15 , DRY 16 , DRY 17 , DRY 18 , DRY 19 , DRY 20 Serisi)
 • Taşınabilir Ekipmanlar Grubu
 • Sarf Malzeme Grubu (Microfiber Bezler , Pompalı Uygulama Elemanları , Sprey Şişeler , Fırçalar vb..)
 • Matbaa Ürün Grubu (Broşürler , Oto Kokuları , Kağıt Oto Paspaslar , Kartvizitler vb..)
 • Tekstil Grubu (Personel Kıyafetleri)
 • (opsiyonel) Buhar Makineleri
 • (opsiyonel) Klasik Basınçlı Yıkama Makineleri + Köpük Tankı

OTO KUAFÖR HİZMETLERİMİZ


 • Seramik Kaplama / Nano Coating Uygulamaları
 • Standart İç / Dış Araç Yıkama Hizmeti
 • Yeni Nesil Nano Teknoloji Oto Kuru Temizleme Hizmeti
 • Buharlı Detaylı Temizlik Uygulamaları
 • Kış Mevsimi Yağmur Kaydırıcı ve Buğu Önleyici Uygulamaları
 • Yaz Mevsimi Ağaç Reçine ve Böcek Temizleyici Uygulamaları
 • Motor Temizleme ve Koruma Uygulamaları
 • Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon
 • Koltuk / Döşeme Kir Temizleme ve Koruma Uygulamaları
 • Tavan Temizliği Uygulamaları
 • Pasta Cila , Hare Giderme , Boya Koruma ve Teflon Cila Uygulamaları
 • Buharlı Detaylı Temizlik Uygulamaları
 • Kış Mevsimi Yağmur Kaydırıcı ve Buğu Önleyici Uygulamaları
 • Yaz Mevsimi Ağaç Reçine ve Böcek Temizleyici Uygulamaları

ve daha bir çok profesyonel detaylı temizlik uygulamaları..


YENİLİKÇİ EK HİZMETLERİMİZ


 • 360 PLATFORM ile Türkiye’de Profesyonel Araç Yıkama Markaları Arasında İlk ve Tek ” 360 Araç Fotoğraf Çekimi Platformu ve Stüdyo Hizmetleri

005 DRY CAR CARE TR GO PREMIUM 2024 YATIRIM PAKETI ARKAPLAN GLOBOWAX KAPAK oto yıkama 2

?“Yeni Nesil Çevreci Taşıt Temizleme Teknolojileri”?


2024 GLOBOWAX İŞLETME YATIRIM SEÇENEKLERİ …


GLOBOWAX PROFESYONEL ARABA YIKAMA İSTASYONU KURMA ANA YATIRIM PAKETLERİ MALİYETLERİ


GO-GARAJ Oto Kuru Temizleme ve Detaylı Temizlik Hizmetleri (Mobil Hizmet Dahil) Başlangıç Paketi :

(G-2) GO-GARAJ Paketi 13.000 $ (*KDV Dahil) (Tıklayınız.)


GO-İSTASYON Klasik Sulu Araba Yıkama ve Oto Kuru Temizleme ve Detaylı Temizlik Hizmetleri (Mobil Hizmet Dahil) Başlangıç Paketi :

(G-3) GO-ISTASYON Paketi 15.000 $ (*KDV Dahil) (Tıklayınız.)


GO-HANGAR Klasik Araç Yıkama & Oto Kuru Temizleme & Buharlı Detaylı Temizlik Uygulamaları Dahil Başlangıç Paketi :

(G-4) GO-HANGAR Paketi 17.500 $ (*KDV Dahil) (Tıklayınız.)


GLOBOWAX ARABA YIKAMA İSTASYONU 2022 YILI YENİ EK AVANTAJLI PAKETLER


(G-5A) GO-VIZYON’360 Paketi 24.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-GARAJ Paketi Avantajları + 360’Fotoğraf Stüdyo Platformu )


(G-5B) GO-VIZYON’360 Paketi 28.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-ISTASYON Paketi Avantajları + 360’Fotoğraf Stüdyo Platformu )


GO-PREMIUM ( GO-ISTASYON Paket Avantajları , Ek Makine Grubu + Kurumsal Kimlik Tabela ve İç/Dış Mekan Giydirmeleri Desteği Dahil* Başlangıç Paketi ) *Belirli Sınırlar Dahilinde.

(G-6) GO-PREMIUM Araç Yıkama Kurulum Paketi 17.500 $ (*KDV Dahil)


250.000 TL – 300.000 TL

Ortalama Önerilen Başlangıç Demirbaş Yatırım Sermaye İhtiyacı


200.000 TL – 300.000 TL ve üzeri

*Ortalama standart bir GLOBOWAX istasyonu açılış maliyeti nedir ?

15 – 31 Gün

Tahmini Faaliyet Başlangıç Süresi

dry gorsel oto yıkama 3
araç yıkama

GLOBOWAX İşletmesi Açmaya Karar Verdim Şimdi Ne Yapmalıyım ?


GLOBOWAX Profesyonel Oto Yıkama İstasyonu Açmaya Karar Verdim Ne Yapmalıyım ?


Öncelikle “Yeni Girişimci-Başvuru-Formu”nu Doldurunuz.

www.otoyikamabayiligi.com


“Sonrasında Gerekli Aşamaların Belirlenmesi İçin (0212) 450-0009 Numaralı Telefonumuzdan Bizlere Ulaşabilirsiniz..”


1 yeni arkaplan globowax

GLOBOWAX Profesyonel Oto Yıkama İstasyonu Açmak Genel Avantajları Nelerdir ?

Araba Yikama Konsepti Marka Genel Avantajları

Çoklu Kazanç Modeli

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sabit Hizmet + Mobil Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Ekipman Destekli Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.  https://www.globowax.com.tr

GLOBOWAX siyah 400px

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+