-
blank

GLOBOWAX | Bayilik Sistemi

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

BU PAKET KOSGEB DESTEKLİDİR.

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınız ile 50.000 TL 'Girişimci Hibesi' ve 150.000 TL'ye kadar 'Düşük Fazili Kredi Desteğini' Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

blank

GLOBOWAX | GO-MASTER | İL GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

GLOBOWAX GO-MASTER

blank

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ

GLOBOWAX | GO-MASTER | İL GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

GLOBOWAX markamız 2006 yılından beri gerçekleştirdiği faaliyetleri ile sektörün devamlı olarak sürdürdüğü AR-GE süreçleri, sahip olduğu en son nano teknoloji ürünleri ve yaratıcısı olduğu DRY CAR CARE yani OTO KURU BAKIMI/TEMİZLİĞİ konseptleri ile kendine koyduğu hedefler ile dikkate değer kalibrede global anlamda büyümeye, yatırım almaya ve genişlemeye devam etmekte. Yarattığımız yeni ve özgün içerikler ve markalama kabileyetlerimiz ile her zaman sektörümüzün lokomotifi olan, taklit eden değil takip edilen marka olma kararlılığımızı ve cesaretimizi sorumluluk bilincimizle katlanarak arttırarak sürdürmekteyiz.

Her geçen gün artan müşteri kitlemiz ve hizmet sahalarımızın genişlemesi, bölgelerde kâr paylaşımı yaparak sorumluluk verebileceğimiz yeni iş ortaklarını da gerekli kılmakta. Franchise sisteminin temel amaçlarından biri olan başarısı kanıtlanmış iş modellerini temsil noktasında yeni bölgelere yayabilmek amacıyla oluşan marka değerinin bir konsept olarak pazarlanması ve kazanç değerlerinin hakkaniyetli bir şekilde dağıtılması prensibi ile farklı yatırım modellerine böldüğümüz konseptlerimizden en önem verdiklerimiz bir de GO-MASTER yatırımcılarıdır.

Şehirlerinde tek yetkili ana bayi olarak GLOBOWAX markasını temsil edecek GO-MASTER istasyonları her şehirde sadece bir yatırımcıya verilecek olup ( *ANKARA ve İSTANBUL illeri haricen ); mevcuttaki her konsepti içinde barındırabilecek bir işletme büyüklüğüne ve il geneline hitap edebilecek merkeziyete sahip olma şartı ile yatırımcılarını beklemektedir.

GO-HANGAR modelimizin ürün ve ekipman içerikleri klasik anlamda yatırımcıya teslim edilecek içerikler olup, GO-MASTER il ana bayi statüsünde bazı bedelsiz ek destekler de yatırımcı tercihlerine göre kendilerine ek fayda olarak teslim edilcektir.

GO-HANGAR paketi içeriğinde bulunan standartlarda, bir GLOBOWAX istasyonunda temelde bulunabilecek tüm hizmetlerin; klasik sulu yıkama, yeni nesil oto kuru temizleme faaliyetleri ve mobil hizmet avantajlarının haricinde işletmenizi buharlı temizlik ekipmanları entegrasyonu ile genişleterek mevcut düzende sizlere her kitleye hitap etmenizi sağlayacak en kapsamlı işletme yapısını vaad edilmekte.

GO-MASTER olarak şehirlerdeki misyonunuz ise GLOBOWAX markası olarak devamlı aldığımız yeni yatırımcı taleplerini doğru şekilde irdeleyerek yeni bayi adaylarına vitrin olmak, lokal anlamda bölgeyi tanıyan bir yatırımcı olarak bölgedeki tüm alt bayi yapılanmalarını, bölge lisanslama çalışmalarını ve bayilerin tüm ürün sipariş ve dağıtım organizasyonlarını üstlenebileceğiniz dolayısı ile klasik bir oto yıkama işletmesinden çok sizlere profesyonel bir işletme modeli sunduğumuz bir avantaj ile kazancınızı maksimize edebileceğiniz bu süreci yönetmektir.

Eğer işletme açacağınız lokasyon yeterli büyüklükte ise ( tercihen 200m2 ve üzeri ) ve Oto Yıkama Ruhsatı alabilecek bir yeterliliğiniz var ise; (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme + (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği ve (4) Buharlı Detaylı Araç Temizlik Hizmetleri konseptlerini birleştirerek hem klasik alışkanlıkları olan müşteri kitlesine ulaşmanızı, hem nano teknoloji oto kuru temizleme sisteminin avantajını klasik düzen tercihli müşterilerinize gösterebileceğiniz bir işletme ortamı yaratmanızı ve mobil sistemi kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabileceğiniz hibrit ( klasik ve yeni düzeni birleştiren ) işletme modelini ve daha buhar makineleri ekipmanları entegrasyonu ile detaylı temizlik ve sterilizasyon kapasitelerinizi geliştirecek hizmet istasyonuna kavuşabilirsiniz.

Bölgenizde ilk ve mevcut tüm standartların üzerinde kapsamlı olmanın vereceği avantajı kullanarak eski haliyle dahi ( klasik sulu yıkama uygulamaları ) nakit para döngüsünün olduğu ve riskin minimum olduğu sektörümüzde GLOBOWAX marka değeri ile ayrıcalıklı bir işletme sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX | GO-MASTER | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Klasik Oto Yıkama Faaliyetleri + Mobil Hizmetler + İşletmenize Buharlı Detaylı Sterilizasyon Makineleri Entegrasyonu ile 4 katı iş potansiyeli )

GO-MASTER konseptinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti ile birlikte yatırımcı ağırlama ve pazarlama alanları için ortalama 200m² ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR konseptinde müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri konseptleri arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-HANGAR bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor! Ayrıca alt bayilik ve ürün dağıtım organizasyonları arttıkça işletme dışı sürekli büyüyen bir kazanç döngüsü ile yatırımcısı tarafından değerlendirilebilecek bir elmas madeni gibi işlenmeyi bekliyor.

GO-MASTER | İL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ | AVANTAJLARI NELER ?

* GO-MASTER BAYİLİKLERİ HER ŞEHİRDE SADECE BİR NOKTADA YAPILANMA İÇİNDE OLACAKLAR.

* DOLAYISI İLE ŞEHRİNİZDE GLOBOWAX’I TEMSİL EDEN TEK YETKİLİ ANA BAYİ İŞLETMESİ OLMAK

* ALT BAYİ YAPILANMALARINDA SORUMLU OLARAK BİR ÇOK ALANDA EK KAZANÇ NOKTALARI YARATMAK

* ALT BAYİLERİN BÖLGE LİSANSLAMA GELİRLERİ İLE GÜN GEÇTİKÇE ARTAN EMLAK DEĞERİ GİBİ BİR DEĞERLEME İLE YAPILAN YATIRIMI KISA SÜREDE AMORTİ ETME AVANTAJI

* OLUŞTURULACAK ALT BAYİLERİN DEVAMLI ÜRÜN TÜKETİM VE TEDARİK DÖNGÜLERİNDEN HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN BİR ALT GELİR HAVUZU OLUŞTURMAK

* KURUMSAL FİLO ÇALIŞMALARINDA ÖNCELİKLİ HİZMET SAĞLAYICI AVANTAJINA SAHİP OLMAK

* EN SON TEKNOLOJİLER İLE OLUŞTURULAN GLOBOWAX RAPORLAMA VE TAKİP YAZILIMLARININ İLİNİZDE OTORİTESİ OLMAK

GO-MASTER AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM , NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki “Bayilik Konseptleri Başvuru Formu’nu” doldurarak bizlere ulaşın; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın.

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

Oto Yıkama Bayiliği Ana Bölge Bayi Yetkisi Konsepti GO-MASTER ile Tanışın !

Oto Yıkama Bayiliği Distribütör Bayilik Yatırım Bedeli 200.000 TL ( +KDV ). GLOBOWAX

Özet ;

Oto Yıkama bayiliği ; Bölge Ana Distributörlüğü ; GO-MASTER konseptinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti ile birlikte yatırımcı ağırlama ve pazarlama alanları için ortalama 200m2 ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR paketini temin ederek müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri konseptleri arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-MASTER bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor! Ayrıca alt bayilik ve ürün dağıtım organizasyonları arttıkça işletme dışı sürekli büyüyen bir kazanç döngüsü ile yatırımcısı tarafından değerlendirilebilecek bir elmas madeni gibi işlenmeyi bekliyor.

Oto Yıkama Bayiliği konsepti.

Etiketler: #distributörlük #otoyıkama #otoyıkamabayilik #yıkamabayilik #gowax #go-wax #go-hangar #go-istasyon #go-master #go-prestij #go-garaj #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2021 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme

İletişim : (0212) 450 0009

blank

200.000 TL+KDV

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailesi olarak markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Hediyenizi Seçin!

Cironuza ciro katacak yada açılış maliyetlerinizi hafiftecek hediyelerinizden birini seçin. ( Hediye Seçimleri Ana Paketlerde Geçerlidir. *GO-WAX Mobil Pakette 1.500 TL Araç Giydirme Desteği Standarttır. )

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki Oto Kuru Temizleme Mobil Bayilik Konsepti Formunu doldurunuz.

blank

GO-MASTER - GLOBOWAX İL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, sizlere maliyetler, içerikler, bölgenin yatırıma müsaitliği, düşündüğünüz paket ve konseptler ile ilgili karlılık bilgileri, amortisman süresi dahil bir çok detaylı bilgiyi doğru olarak sunabileceğiz. İlginize Teşekkürler.
 • Ön Bilgilendirme Formu

 • Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri

  Bayilik Talebiniz ile ilgili detayların bulunduğu bölüm.
 • Lütfen Belirtiniz..
 • Lütfen Belirtiniz..
 • Geçmiş iş deneyimleriniz..
 • "Birincil Paket Seçimi" sizin ön tercihlerinizdir. Görüşmelerde değişkenlik sağlayabilir. Burada yapılan seçimler istatistik amaçlıdır.

GLOBOWAX GO-MASTER

blank

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ

GLOBOWAX | GO-MASTER | İL GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ NEDİR ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

GLOBOWAX markamız 2006 yılından beri gerçekleştirdiği faaliyetleri ile sektörün devamlı olarak sürdürdüğü AR-GE süreçleri, sahip olduğu en son nano teknoloji ürünleri ve yaratıcısı olduğu DRY CAR CARE yani OTO KURU BAKIMI/TEMİZLİĞİ konseptleri ile kendine koyduğu hedefler ile dikkate değer kalibrede global anlamda büyümeye, yatırım almaya ve genişlemeye devam etmekte. Yarattığımız yeni ve özgün içerikler ve markalama kabileyetlerimiz ile her zaman sektörümüzün lokomotifi olan, taklit eden değil takip edilen marka olma kararlılığımızı ve cesaretimizi sorumluluk bilincimizle katlanarak arttırarak sürdürmekteyiz.

Her geçen gün artan müşteri kitlemiz ve hizmet sahalarımızın genişlemesi, bölgelerde kâr paylaşımı yaparak sorumluluk verebileceğimiz yeni iş ortaklarını da gerekli kılmakta. Franchise sisteminin temel amaçlarından biri olan başarısı kanıtlanmış iş modellerini temsil noktasında yeni bölgelere yayabilmek amacıyla oluşan marka değerinin bir konsept olarak pazarlanması ve kazanç değerlerinin hakkaniyetli bir şekilde dağıtılması prensibi ile farklı yatırım modellerine böldüğümüz konseptlerimizden en önem verdiklerimiz bir de GO-MASTER yatırımcılarıdır.

Şehirlerinde tek yetkili ana bayi olarak GLOBOWAX markasını temsil edecek GO-MASTER istasyonları her şehirde sadece bir yatırımcıya verilecek olup ( *ANKARA ve İSTANBUL illeri haricen ); mevcuttaki her konsepti içinde barındırabilecek bir işletme büyüklüğüne ve il geneline hitap edebilecek merkeziyete sahip olma şartı ile yatırımcılarını beklemektedir.

GO-HANGAR modelimizin ürün ve ekipman içerikleri klasik anlamda yatırımcıya teslim edilecek içerikler olup, GO-MASTER il ana bayi statüsünde bazı bedelsiz ek destekler de yatırımcı tercihlerine göre kendilerine ek fayda olarak teslim edilcektir.

GO-HANGAR paketi içeriğinde bulunan standartlarda, bir GLOBOWAX istasyonunda temelde bulunabilecek tüm hizmetlerin; klasik sulu yıkama, yeni nesil oto kuru temizleme faaliyetleri ve mobil hizmet avantajlarının haricinde işletmenizi buharlı temizlik ekipmanları entegrasyonu ile genişleterek mevcut düzende sizlere her kitleye hitap etmenizi sağlayacak en kapsamlı işletme yapısını vaad edilmekte.

GO-MASTER olarak şehirlerdeki misyonunuz ise GLOBOWAX markası olarak devamlı aldığımız yeni yatırımcı taleplerini doğru şekilde irdeleyerek yeni bayi adaylarına vitrin olmak, lokal anlamda bölgeyi tanıyan bir yatırımcı olarak bölgedeki tüm alt bayi yapılanmalarını, bölge lisanslama çalışmalarını ve bayilerin tüm ürün sipariş ve dağıtım organizasyonlarını üstlenebileceğiniz dolayısı ile klasik bir oto yıkama işletmesinden çok sizlere profesyonel bir işletme modeli sunduğumuz bir avantaj ile kazancınızı maksimize edebileceğiniz bu süreci yönetmektir.

Eğer işletme açacağınız lokasyon yeterli büyüklükte ise ( tercihen 200m2 ve üzeri ) ve Oto Yıkama Ruhsatı alabilecek bir yeterliliğiniz var ise; (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Yeni Nesil Oto Kuru Temizleme + (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği ve (4) Buharlı Detaylı Araç Temizlik Hizmetleri konseptlerini birleştirerek hem klasik alışkanlıkları olan müşteri kitlesine ulaşmanızı, hem nano teknoloji oto kuru temizleme sisteminin avantajını klasik düzen tercihli müşterilerinize gösterebileceğiniz bir işletme ortamı yaratmanızı ve mobil sistemi kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabileceğiniz hibrit ( klasik ve yeni düzeni birleştiren ) işletme modelini ve daha buhar makineleri ekipmanları entegrasyonu ile detaylı temizlik ve sterilizasyon kapasitelerinizi geliştirecek hizmet istasyonuna kavuşabilirsiniz.

Bölgenizde ilk ve mevcut tüm standartların üzerinde kapsamlı olmanın vereceği avantajı kullanarak eski haliyle dahi ( klasik sulu yıkama uygulamaları ) nakit para döngüsünün olduğu ve riskin minimum olduğu sektörümüzde GLOBOWAX marka değeri ile ayrıcalıklı bir işletme sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX | GO-MASTER | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Klasik Oto Yıkama Faaliyetleri + Mobil Hizmetler + İşletmenize Buharlı Detaylı Sterilizasyon Makineleri Entegrasyonu ile 4 katı iş potansiyeli )

GO-MASTER konseptinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti ile birlikte yatırımcı ağırlama ve pazarlama alanları için ortalama 200m² ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR konseptinde müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri konseptleri arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-HANGAR bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor! Ayrıca alt bayilik ve ürün dağıtım organizasyonları arttıkça işletme dışı sürekli büyüyen bir kazanç döngüsü ile yatırımcısı tarafından değerlendirilebilecek bir elmas madeni gibi işlenmeyi bekliyor.

GO-MASTER | İL DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ | AVANTAJLARI NELER ?

* GO-MASTER BAYİLİKLERİ HER ŞEHİRDE SADECE BİR NOKTADA YAPILANMA İÇİNDE OLACAKLAR.

* DOLAYISI İLE ŞEHRİNİZDE GLOBOWAX’I TEMSİL EDEN TEK YETKİLİ ANA BAYİ İŞLETMESİ OLMAK

* ALT BAYİ YAPILANMALARINDA SORUMLU OLARAK BİR ÇOK ALANDA EK KAZANÇ NOKTALARI YARATMAK

* ALT BAYİLERİN BÖLGE LİSANSLAMA GELİRLERİ İLE GÜN GEÇTİKÇE ARTAN EMLAK DEĞERİ GİBİ BİR DEĞERLEME İLE YAPILAN YATIRIMI KISA SÜREDE AMORTİ ETME AVANTAJI

* OLUŞTURULACAK ALT BAYİLERİN DEVAMLI ÜRÜN TÜKETİM VE TEDARİK DÖNGÜLERİNDEN HER GEÇEN GÜN BÜYÜYEN BİR ALT GELİR HAVUZU OLUŞTURMAK

* KURUMSAL FİLO ÇALIŞMALARINDA ÖNCELİKLİ HİZMET SAĞLAYICI AVANTAJINA SAHİP OLMAK

* EN SON TEKNOLOJİLER İLE OLUŞTURULAN GLOBOWAX RAPORLAMA VE TAKİP YAZILIMLARININ İLİNİZDE OTORİTESİ OLMAK

GO-MASTER AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM , NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki “Bayilik Konseptleri Başvuru Formu’nu” doldurarak bizlere ulaşın; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın.

www.drycarcare.com | Sitemizde yer alan tasarım, grafik, ses kayıtları, videolar, resim, yazı ve elektronik yayınlar; telif hakları, ticari marka hakları ve fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile korunmaktadır. GLOBOTURK TICARET şirketi ve GLOBOWAX | DRY CAR CARE tescilli markasının izni veya onayı olmadan bunlardan herhangi birinin kullanımı çoğaltılması, değiştirilmesi, elektronik veya basılı yayınlarda kısmen de olsa dağıtımı ve yayını yasadışıdır. Bu fiili işleyenler hakkında Türk Ceza Kanunu ve Fikri ve Sinai Haklar mevzuatı çerçevesinde yasal işlem yapılacaktır.

Oto Yıkama Bayiliği Ana Bölge Bayi Yetkisi Konsepti GO-MASTER ile Tanışın !

Oto Yıkama Bayiliği Distribütör Bayilik Yatırım Bedeli 200.000 TL ( +KDV ). GLOBOWAX

Özet ;

Oto Yıkama bayiliği ; Bölge Ana Distributörlüğü ; GO-MASTER konseptinde nano teknoloji uygulamaları ve klasik yıkama faaliyeti ile birlikte yatırımcı ağırlama ve pazarlama alanları için ortalama 200m2 ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-HANGAR paketini temin ederek müşterilerine pazardaki en kapsamlı hizmet alma imkanını sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti ve buharlı temizlik hizmetleri konseptleri arasında seçim yapabiliyor.

Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile GO-MASTER bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor ve sektörde kuralları baştan yazıyor! Ayrıca alt bayilik ve ürün dağıtım organizasyonları arttıkça işletme dışı sürekli büyüyen bir kazanç döngüsü ile yatırımcısı tarafından değerlendirilebilecek bir elmas madeni gibi işlenmeyi bekliyor.

Oto Yıkama Bayiliği konsepti.

Etiketler: #distributörlük #otoyıkama #otoyıkamabayilik #yıkamabayilik #gowax #go-wax #go-hangar #go-istasyon #go-master #go-prestij #go-garaj #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2021 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme

İletişim : (0212) 450 0009

ANA KONSEPTLER YATIRIM PAKETLERİMİZ : ( *2020 Eylül Fiyat Güncellemeleri Sonrası Geçerlidir. )

GLOBOWAX 'ın sizler için hazırlamış olduğu her bütçe ve hizmet çeşitliliğine göre sınıflandırılmış ana paketlerimiz.

blank

Bayilik Başvurusu 2021

 • Ön Bilgilendirme Formu

 • Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri

  Bayilik Talebiniz ile ilgili detayların bulunduğu bölüm.
 • Lütfen Belirtiniz..
 • Lütfen Belirtiniz..
 • Geçmiş iş deneyimleriniz..
 • "Birincil Paket Seçimi" sizin ön tercihlerinizdir. Görüşmelerde değişkenlik sağlayabilir. Burada yapılan seçimler istatistik amaçlıdır.

2021 BAHAR SEZONUNDA RÜZGARI YAKALA, HAREKETE GEÇ ! ( COVID-19 ) SÜRECİ SONRASINDA ÖNEMİ ARTAN TEMİZLİK İHTİYAÇLARI İLE KRİZ DÖNEMLERİNİ YATIRIMIN İLE FIRSATA ÇEVİR !

GLOBOWAX 2021 BAHAR SEZONUNDA YEPYENİ PAKET SEÇENEKLERİ İLE YATIRIMCISINA YENİ FIRSATLAR SUNUYOR !
blank
HER BÜTÇEYE HİTAP EDEN FARKLI YATIRIMCI TİPLERİNE GÖRE PLANLADIĞIMIZ , YATIRIMINIZ ARTTIKÇA DAHA FAZLA YETKİ VE SORUMLULUK ALABİLECEĞİNİZ HAZIR YATIRIM PAKETLERİMİZ..

Özel Çözüm Paketleri

GLOBOWAX ailesine dahil olmak adına yatırımcı özelinde farklı avantajlar barındıran ara hizmet paketlerimiz..

ANA YATIRIM PAKETLERİNDE GEÇERLİ EK HEDİYE PAKETLERİMİZ

(G2) GO-GARAJ - (G3) GO-İSTASYON - (G4) GO-HANGAR YATIRIMLARINDA GEÇERLİ HEDİYE PAKETLERİMİZ

(* Her Paket Yatırımına Seçeceğiniz 1 Hediye Paketi Dahildir. ** Hediye Paket Seçimlerinde Gerekli Güncel Koşulların Uygunluğuna Göre Marka Yönlendirici Olarak İnisiyatif Kullanabilir.. *** Dövizdeki Sürekli Artışlar Nedeniyle Marka Farklı Destek Çözümleri Önerebilir.. Hediye Seçimlerini İptal Edebilir/Erteleyebilir.. )

blank
blank
blank
blank

Bölge Ana Bayiliği / Distribütörlük ve Mimari Paketler

GLOBOWAX 'da bölgenizde bayilikler verme, ürün dağıtımı, koordinasyon yetkileri dahilinde hareket edebileceğiniz yetki ve mimari paketlerimiz..

GLOBOWAX Franchise / Bayi Olmanın Avantajları

Her Bütçeye Hitap Eden 10 Farklı Yatırım Paketi

Düşük Yatırım Maliyeti

Kendi İşinizin Patronu Olun !

Online Randevu ile Hizmet İmkanı

Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Adreste İç / Dış Araç Temizlik hizmeti

Yerinde Filo Temizlik Hizmetleri

30 - 45 Dk Servis Süresi

Mobil Konseptte Sabit Dukkan Giderleri Yok

Müşteri İlişkileri Yazılımı (CRM) Altyapısı

Profesyonel Detaylı Temizlik Hizmetleri

En Son Nano Teknoloji Ürünleri ile Fark Yaratın !

Oto Yıkama Ruhsatına İhtiyaç Yok !

Seramik Kaplama Uygulamaları

Buharlı Temizlik Uygulamaları

Uygun Altyapı İle Köpüklü Yıkama

blank

Bize Ulaşın !

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

(0212) 450-0009

Express Form

Ad-Soyad, Telefon ve Lokasyon Bilgilerinizi Paylaşın, Yardımcı Olalım.

E-Bültenimize Katılın !

GLOBOWAX Hizmetleri , Paket Uygulamaları , Bayilik Yatırımları ile İlgili Özel İndirimler Sadece E-Bültenimizde..

TOP