YATIRIM PAKETİ 1

Ekonomik Kurumsal Kimlik Yatırım Başlangıç Paketi

003 G 3 TR GO ISTASYON JULY23 INVESTMENT MATERIAL PACKAGE LIST 12000 FINAL
whatsapp oto yikama bayilik dukkan globowax drycarcare

GO-İSTASYON YATIRIMINIZDA KOSGEB GİRİŞİMCİ PRGORAMI DESTEĞİ

KOSGEB Girişimcilik Sertifikalarınızı ve +80.000 TL "Geleneksel Girişimci Programı" Devlet Hibe Desteğini Bu Yatırım Paketi İçin Kullanabilirsiniz.

KOSGEB SERTİFİKA SAHİPLERİNE ÜCRETSİZ İŞ PLANI DESTEĞİ
KOSGEB DESTEKLI ISLETME GLOBOWAX

Oto Yıkama Açmak Maliyeti 2023 – GO-İSTASYON Girişimci Yatırım Başlangıç Paketi – GLOBOWAX – Dry Car Care

g 3 go istasyon globowax drycarcare oto yikama bayiligi google search 2022

“Oto Yıkama Hizmeti ve Nano Teknoloji Birleşimi Yeni Nesil Çözümler”

oto yıkama
oto yıkama açmak , detailing , uygulama merkezi , franchising , globowax ,dry car care , drycarcare , GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama.

GLOBOWAX | Yeni Girişimci Paketleri

GO-İSTASYON | KONSEPTİ NEDİR ?

Oto Yıkama Açmak Maliyetleri Nelerdir ?

VE OTO YIKAMA SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLERE NE VAAD EDİYOR ?

Mevcut GO-GARAJ yeni girişimci paketi konseptinin bir üst yatırım tercihi olan GO-İSTASYON modelimiz oto kuru temizleme faaliyetleri ve mobil hizmet avantajlarını klasik araç temizliği istasyonları altyapısı ile birleştirerek mevcut düzende sizlere mobil ve lokasyon bazlı hizmetlerde standart bir yıkama istasyonu işletmesinden çok daha fazla potansiyel ve kar marjı vaat ediyor.

Eğer işletme açacağınız lokasyon Oto Yıkama Ruhsatı alabilecek bir yeterliliğiniz var ise; (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Oto Kuru Temizleme ve (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği konseptlerini birleştirerek hem klasik alışkanlıkları olan müşteri kitlesine ulaşmanızı, hem nano teknoloji oto kuru temizleme sisteminin avantajını klasik düzen tercihli müşterilerinize gösterebileceğiniz bir işletme ortamı yaratmanızı ve mobil sistemi kullanarak daha geniş kitlelere ulaşabileceğiniz hibrit ( klasik ve yeni düzeni birleştiren ) işletme modelini tercih edebilirsiniz. Bölgenizde ilk olmanın vereceği avantajı kullanarak eski haliyle dahi ( klasik araç temizliği uygulamaları ) nakit para döngüsünün olduğu ve riskin minimum olduğu sektörümüzde GLOBOWAX marka değeri ile ayrıcalıklı bir işletme sahibi olabilirsiniz.

GLOBOWAX | GO-İSTASYON | KONSEPTİNİ BU KADAR ÖZEL KILAN FARKLILIKLAR NELER ?

( Sabit İstasyonda Oto Kuru Temizleme Faaliyetleri + Klasik Oto Yıkama Faaliyetleri + Mobil Hizmetler ile 3 katı iş potansiyeli )

Oto Yıkama Bayiliği GO-İSTASYON ‘da nano teknoloji uygulamaları ve klasik araç temizliği işletme faaliyeti için ortalama 150m² ve üzeri büyüklükteki oto yıkama ruhsat altyapısına uygun lokasyona konuşlanabilme ön şartı aranıyor. İşletmelerimiz bu şekilde GO-İSTASYON konseptinde müşterilerine tercihli hizmet alma imkanı sağlıyor ve klasik köpüklü oto yıkama hizmeti ile yeni nesil nano teknoloji oto kuru temizleme faaliyeti arasında seçim yapabiliyor. Detaylı temizlik hizmetleri ve Seramik Kaplama uygulamaları ile Oto Yıkama Bayiliği GO-İSTASYON bir çok sektör standartı uygulamayı da bünyesinde barındırıyor.

Klasik yıkama hizmeti ile bir arada sunulanOto Kuru Temizleme” uygulamalarında; Su ve Basınçlı Yıkama ekipmanı kullanma ihtiyaçları gelişen nano teknolojiler ile ortadan kalkıyor ve müşterileriniz araçlarında klasik bir köpüklü yıkama işleminden çok daha güvenli bir şekilde çizilme ve deformasyonların minimize edildiği, aracın çok daha uzun süre temiz kaldığı bir deneyim yaşıyor. GO-İSTASYON‘ da GLOBOWAX ürünleri ile ilk uygulamada dahi müşteri memnuniyeti yakalanıyor ve ana maliyet kalemleri oto kuru temizleme hizmeti tercihi istasyonunuza yerleştikçe düşüyor böylelikle klasik bir yıkama istasyonu işletmesinden çok daha yüksek kar marjı vaat ediyor.

GO-İSTASYON YENİ NESİL OTO YIKAMA VE OTO KURU TEMİZLEME KONSEPTİ AVANTAJLARI NELER ?

Ticari potansiyel anlamında değerlendirdiğinizde GO-İSTASYON konsepti (1) Klasik Oto Yıkama + (2) İstasyonda Oto Kuru Temizleme ve (3) Mobil Olarak Adreste Araç Temizliği hizmetlerini birleştirerek Türkiye’de bir ilk olarak sizlere hiç bir oto yıkama istasyonun sağlayamayacağı potansiyel ciroları kazanma imkanı veriyor. Çalışan-patron hiyerarşisi arasında sıkışan ve kendi ticari özgürlüğünü kazanmak isteyen tüm girişimcilere, yatırımınızı arttırabildiğiniz ölçüde genişleyerek ve ekstra kazanç alanları yaratarak aylık bazda fazlası ile tatmin edici cirolar kazandırabilme potansiyeli vaat ediyor.

Yıllar içerisinde bizzat tecrübe edilen ve başarısı kanıtlanmış iş modellerimiz ile sizler de GLOBOWAX markasının kaliteli ve alternatifsiz ürün grupları altyapısını kullanabilir; Her geçen gün gelişen ekosistemimiz içerisinde sabit işlerinizde kazandığınız potansiyelden çok daha fazla kar elde edebilecek gelirleri kazanabilirsiniz. Tecrübe kazandıkça kendinize büyüme hedefleri koyabilir ve ikinci aşamada birikimleriniz ile sizlere çok daha fazla potansiyel gelirler vaat eden yeni girişimci paketleri seçeneklerimizden GO-HANGAR modelimize geçiş yapacak ticari birikimler sahibi olabilirsiniz..

Sabit işletmenize dahil edeceğiniz mobil hizmetler genişlemesi ile ulaşabileceğiniz kitleleri hayal edin; Oto Yıkama istasyonuna gitmeye zaman bulamayan bireysel müşteriler, şirket çalışanları, araç yoğunluğu olan her türlü özel şirketler, restaurantlar, vale hizmetleri, araç kiralama şirketleri ve bayan şoförler.. Otomobiller devamlı temiz kalma ihtiyaçları ile hayatımızın her alanında sonu olmayan bir iş potansiyeli vaat ediyor..

Sizce de artık Türklerin gerçek ticari potansiyellerini ortaya çıkarma vakti gelmedi miPeki sizler hayatınızda en son neyi hedefledinizŞu an düşlediğiniz hayatın ne kadarını gerçeğe çevirebildinizMevcut işinizde emekleriniz karşılığını aldığınızı düşünüyor musunuzTicari özgürleşme ve düşlediğiniz hayata ulaşmak hayatınızda köklü değişiklikler yapmaya ve yeni riskler almaya ne kadar cesaretiniz var?


oto yıkama go-istasyon , oto yıkama ve detaylı temizlik hizmetleri istasyonu kurulumu , globowax , dry car care , oto yıkama işletmesi açmak , elysium park avm açılış etkinliği 2022-2022

OTO YIKAMA BAYİLİĞİ GO-İSTASYON AÇMAK İÇİN İLK ADIMI ATMAK İSTİYORUM, NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

Hemen şimdi sayfanın sonundaki “Yeni Girişimci Başvuru Formu’nu” doldurarak bizlere ulaşın ; Geleceği yatırımcıları ve müşterileri ile birlikte inşa eden, çalışan, üreten, çevreye değer veren, bir sosyal sorumluluk bilinci ile her geçen gün büyüyen, hayatınıza yeni heyecanlar, keşifler ve deneyimler katacağınız GLOBOWAX ailemize katılın.

GLOBOWAX Yatırım Paketleri Genel Bilgi ;

Ülkemizde yaratıcısı olduğu yeni nesil susuz ve çevreci ” oto kuru temizleme konsepti ” ile dünya genelinde de öncülerden olan markamız, hem sabit istasyon yatırımları ile ‘ oto yıkama , detaylı temizlik ve bakım hizmetleri ‘ sektöründe klasik düzende müşteri ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de yeni çağa uyum sağlayarak mobil olarak ‘ adreste araç temizliği ‘ hizmetlerini yatırım başlangıç paketleri içeriklerinde sunabilmektedir. Ayrıca profesyonel bir ‘oto yıkama’ işletmesinde olan tüm kapsamlı detaylı temizlik , pasta – cila – boya koruma ve seramik kaplama hizmetlerini marka bünyesinde gerçekleştirebilmekteyiz.

Sizleri de gerek müşteri gerek yatırımcı olarak potansiyelimizi keşfetmeye davet ediyor ve GLOBOWAX ailesinin bir parçası olarak görmeyi arzu ediyoruz.. İlginize teşekkürler..

oto yıkama işletmesi açmak , oto yıkama açma maliyeti nedir ? , kurumsal oto yıkama , oto yıkama açmak , Nasıl Oto Yıkama Açarım ?

oto yıkama açmak maliyeti 2024

Nasıl Bayi Olurum ? , Yatırım Paketleri

oto yıkama franchising , oto yıkama bayiliği GO-İSTASYON , globowax yatırım seçenekleri

2024

www.otoyikamabayiligi.com

Oto Yıkama Açmak Maliyeti 2023 , Klasik Araç Temizliği hizmetleri ve Nano Teknoloji Dry Car Care Oto Kuru Temizleme istasyon modeli. Sektörde benzersiz konseptleri ve bayilik paketleri ile fark yaratan markamız GLOBOWAX | GO-İSTASYON bayilik paketi ile fark yaratıyor. Bayilik paketimiz Nano Teknoloji ürünleri ile rakipsiz olan oto kuru temizleme konseptimiz haricinde klasik araç temizliği uygulamalarını da işletmenizde kullanmanıza olanak veriyor. Hibrit modeli ile sabit ve mobil hizmetr potansiyelini birleştiriyor.

Siz de bölgenizde mobil hizmet avantajı ile dry car care konseptinde ilk olmak ve yenilikçi yatırım seçeneklerimizden faydalanmak için aşağıdaki oto yıkama bayilik paketleri -ne göz atabilirsiniz.

  • Oto Yıkama Açmak ne kadara mal olur ?
  • Oto Yıkama Açma Maliyeti 2023
  • Yurtdışında oto yıkama açmak

GLOBOWAX GO-GARAJ Oto Kuru Temizleme ve Mobil Hizmetler Girişimci Paketi 10.000 $ (*KDV Dahil)

Oto Yıkama Bayiliği GO-İSTASYON Girişimci Paketi 10.000 $ (*KDV Dahil) – GLOBOWAX

Buharlı Oto Yıkama Bayiliği GLOBOWAX GO-HANGAR Girişimci Paketi 15.000 $ (*KDV Dahil)

Etiketler: #otoyıkama #otoyıkamaişletmesi #yıkamaaçmak #gowax #go-wax #karlıişler #bayilikverenmarkalar #bayilikverenşirketler #bayilik2024 #yeninesilaraçtemizliği #otoyıkamabayiliği #globowax #drycarcare #franchising #yatırımfırsatı #bayilik #otokurutemizleme #otoyıkamaaçmakmaliyeti2024 #otoyıkamaaçmamaliyetinedir

İletişim : (0212) 450 0009

1 GO ISTASYON Logo WIDE 500px

12.000 $

Marka Lisans ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli (Süresiz Kullanım)

Sınırsız Lisans Yenileme ve Ek Hizmetler Entegrasyon Bedeli Yatırıma Dahildir.

Dahilinde Sahip Olacağınız Avantajlar.

1

Bedelsiz Marka Lisans Yenileme

2

Şehrinizde Anlaşma İmzası ve Keşif Hizmetleri

3

İşletme 3D Mimari Modelleme Desteği

4

Ürün Teslimleri Sonrasında 2. Şehir Ziyareti ve Eğitimler ve Sertifikasyon

5

G-WAX Teknoloji İşletme Takip Yazılımı Kullanım Lisansı

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

GO-İSTASYON (12.000 $ *KDV Dahil) PAKETİNDE NELER VAR ?

GLOBOWAX | GO-İSTASYON Oto Yıkama Bayiliği Paketi İçeriklerini İncelemek İçin Sayfayı Aşağı Kaydırın ve Tanııtım Videosunun Altında Ürün Listesi Kapak Görselinin Altında Liste Grafiklerinin Yüklenmesini Bekleyin.

Yukarıdaki Bağlantıya Tıklayarak Açılan Sayfada Tüm GLOBOWAX Yatırım İçeriklerini Seçeneklerini İnceleyebilirsiniz.

GLOBOWAX | Dry Car Care GO-İSTASYON Yatırım Paketini .PDF Formatında Cihazınıza Kaydetmek İçin Buraya Tıklayın.

Ön Bilgilendirme Formunuzu Doldurun Marka Profesyonellerimiz ile Sizlere Ulaşalım. Tüm Sorularınızı Birlikte Yanıtlayalım.

GO-İSTASYON YATIRIM MODELİ İLE TANIŞIN ! VE GO-İSTASYON 12.000 $ (*KDV Dahil) PAKET İÇERİĞİNİ İNDİRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYIN..

2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 2
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 3
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 4
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 5
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 6
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 7
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 8
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 9
2022 G3 GLOBOWAX GO ISTASYON 9.000 ACIKLAMALI 10
GO ISTASYON G 3 PAKETI GLOBOWAX 55.000TL DETAYLI 011
GO ISTASYON G 3 PAKETI GLOBOWAX 55.000TL DETAYLI 012
GO ISTASYON G 3 PAKETI GLOBOWAX 55.000TL DETAYLI 013
GO ISTASYON G 3 PAKETI GLOBOWAX 55.000TL DETAYLI 014
GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1
opt 002 G 3 SOSYAL MEDYA PAKET GIRIS GLOBOWAX DRY CAR CARE 11000

GLOBOWAX | Bayilik Sistemi

Siz de GLOBOWAX Ailesine Katılın , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın..

GO-İSTASYON Paketi Merak Edilenler

"GLOBOWAX | GO-İSTASYON Yatırım Başlangıç Paketi Hakkında Merak Edilenler."

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

1) GO-İSTASYON Paketi İçin Kaç m2 İşletme Alanına Sahip Olmalıyım ?

-minimum 100m2 , tercihen 150m2 ve üzeri taban kullanım alanı olan, önüne ve içine en az iki araç ve üzeri (1 standart temizlikler için peron + 1 detaylı temizlik peronu ) alabilecek oto yıkama ruhsatı uygunluğu olan müstakil ya da muvafakatname toplanmış apartman altında altyapısı doğru sağlanan her alanda işletme açabilirsiniz.

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

2) GO-İSTASYON Paketi İşletmesi İçin Kaç Personel Çalıştırmalıyım ?

- Genellikle bayi yatırımcılarımız da iş gücüne katılırlar bu nedenle 1+Detaylı Temizlik Uzmanı (eğitim alarak kendiniz de olabileceksiniz) + 2 Standart Temizlik Personeli istihdamı ile başlangıç öneriyoruz.

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

3) Eğitim Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, Eğitimler entegrasyon hizmetlerine dahildir. GLOBOWAX yatırımcılarımızda tecrübe şartı aramıyoruz. Tüm eğitim ve sertifikasyonları bayilik kurulum sürecinde yerinde hizmet desteği ile kendi işletmenizde sağlıyoruz.

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

4) Teknoloji Desteğiniz Var mı ?

- Evet Var, GLOBOWAX sektörde kendi bilişimcilerini istihdam etmiş olan belki de ilk markalardan biridir. Masaüstü , Tablet ve Akıllı Telefonlarda ortak çalışabilen devamlı gelişen , web tabanlı dinamik bir yazılım alt yapısına sahibiz. Tüm müşteri kabul ve bayi sipariş diyalogları yazılımlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sistem işletmeciye ciro takibi ve hizmet pazarlamasında ciddi avantajlar sağlamaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmalara raporlama avantajı sayesinde filo temizlik süreçlerinde koordinasyon ve mutabakatlar daha kolay sağlanabilmektedir.

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

5) Mimari Desteğiniz Var mı ?

- GLOBOWAX her zaman minimum maliyet, maksimum fayda prensibi ile hareket eden bir markadır. Tüm mimari tasarım ve anahtar teslim kurulum hizmetler marka özelinde verilebilmekle birlikte , özellikle şehir dışı çalışmalarda daha çok tasarım ve 3D mimari modelleme ile bütçe ve ihtiyaçlarınıza uygun 3D referans projeler yaratıpyerel desteklerle GLOBOWAX yatırım paketi standartlarınız haricinde kalan maliyetleri en ekonomik seviyede tutmak için tecrübesini kullanır ve sizi yönlendirir.

GWAX LOGO 1 sml opt 80PX 1

6) GLOBOWAX bayii olmaya karar verdim, nereden başlamalıyım ?

- GLOBOWAX olarak sizden ilk ricamız  https://www.drycarcare.com/bayilik/ linkinden ya da bu sayfanın aşağısından başvuru formunu doldurmanızdır.

- Sonrasında dilerseniz sizinle iletişime geçmemizi bekleyebilir ; ya da tercihen (0212) 450 0009 - (0530) 441 6120 numaralı hatlarınızdan bizlere ulaşabilir , görsel ve döküman desteği de alarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Sizlere konu ile alakalı daha fazla bilgi aktarabilmemiz için lütfen aşağıdaki Oto Kuru Temizleme Mobil Bayilik Konsepti Formunu doldurunuz.

ILETISIM BIG BANNER

GO-İSTASYON PAKETİ BAŞVURU FORMU

Tüm GLOBOWAX Bayilik Paketleri Başvurularınız İçin Aşağıdaki Formu Kullanabilirsiniz. (*) Yıldızlı Alanları Lütfen Eksiksiz Doldurduğunuzdan Emin Olunuz. İlginize Teşekkürler.

100 m2

Önerilen Minimum Kapalı Alan

2 Ekip (4 Kişi)

Gerekli Minimum Personel Sayısı

Pakete Dahil

Ekipmanların Kurulumu Hizmeti

3 Yıl

Lisans Süresi ( Bedelsiz Yenileme )

Bölge Koruması

Pakete Dahil

Sulu Yıkama Hizmeti

Pakete Dahil

Nano Araç Temizliği

Pakete Dahil

Pakete Dahil

Reklam - Matbaa Materyalleri

Adreste Araç Temizliği

Pakete Dahil

Faydalı Aksesuar Satışı

Tercihler

GLOBOWAX 3 COLOR AMBLEM 2024 HD GLOW scaled

Nasıl Bayi Olurum?Çok basit.

Ayrıcalıklı bir GLOBOWAX bayisi olmak adına her bütçeye hitap eden konseptlerimizi inceleyin ve seçiminizi yapın. Aylık kazancınız üzerinden cirodan pay talep etmiyoruz.. GLOBOWAX | DRY CAR CARE ailesi olarak markamızı temsil eden bayilerimizin daha fazla kâr elde etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz..

Paketinizi Seçin!

Size özel yatırım seçeneklerimizi karşılaştırın, değerlendirin ; Bütçenize ve ciro hedeflerinize göre seçiminizi yapın.

Bilgilendirme Formunu Doldurun!

Sizi bilgilendirmek ve merak ettiğiniz soruları cevaplayabilmemiz için ilgili formu doldurun, GLOBOWAX ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın.

Lokasyonu Belirleyin!

GLOBOWAX bayi olma avantajlarını benimsedikten sonra hizmet vereceğiniz konsept hedefine göre minimum 100m2 ve üzeri kapalı alanı olan işletme lokasyonunuzu belirleyin ve bize ulaşın. Tüm süreci birlikte planlayacağız.

TOP