Yeni Nesil Mobil Oto Kuru Temizleme

resm5

Mobil Susuz Oto Yıkama

01
Verilen adrese sıvı ürün grupları, profesyonel tamamlayıcı ekipmanları, mikrofiber bez ve oto çakmağından enerji alabilen elektrik süpürgesi ile ulaşan DRY CAR CARE görevlisi aracı sürücüden teslim alır.
02
Araçta ilk kontrollerini yapan uzman DRY CAR CARE görevlisi özel bir isteğinin veya spesifik bir şikayetinin olup olmadığı konusunda sürücüden bilgi aldıktan sonra işlemlere başlar.
03
Uzman DRY CAR CARE çalışanı öncelikle paspasları araçtan çıkarır.
04
Elektrikli süpürge yardımıyla araç içi temizlenir.
05
Aracın iç aksamını oluşturan ön panel, direksiyon, vites kutusu ve torpido gibi bölümler - DRY 2 - İç Yüzey Temizleme Solüsyonu sıkıldıktan sonra mikro fiber bez ile silinmeye başlanır.
06
Paspaslar dışarıda süpürülüp, silinir. Daha sonra araca geri yerleştirilir.
07
Bagaj iç yüzeyi DRY CAR CARE - DRY 2 -Detaylı İç Yüzey Temizleme solüsyonu ve mikro fiber bez kullanılarak temizlenir.
08
Araç dış yüzeyi DRY CAR CARE - DRY 1 - Susuz Araç Temizleme Solüsyonu yardımıyla ve özel bir teknik ile iklim şartlarına göre doğru adette bez kullanılarak temizlenir ve cilalanır.
09
Camlar yine DRY CAR CARE - DRY 3 - Cam Temizleme Solüsyonu ve mikro fiber bez ile temizlenir.
10
Jantlar DRY CAR CARE - DRY 4 - Jant Temizleme Solüsyonu ve mikro fiber bez, lastikler ise DRY CAR CARE - DRY 5 - Lastik Temizleme solüsyonu ve sünger kullanılarak temizlenir.
11
Son kontroller gerçekleştirildikten sonra varsa aracın boya veya iç mekanı ile ilgili öneriler kullanıcıya anlatılarak araç teslim edilir.
TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+