Mobil Bayilikler

WEB-GLOBOWAX-logo-400px

 

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | MOBİL BAYİLİK KONSEPTİ - (KONSEPT 1)

GLOBOWAX | “Mobil Bayilik Konsepti” giriş seviyesindeki yatırımcılarımıza hitap eden, minimum maliyetlerle yatırım yapabileceğiniz bayilik konseptidir. “ Mobil Bayilik Konsepti ” GLOBOWAX | DRY CAR CARE 'in fark yaratan uygulamalarından biri olan yeni nesil nano teknolojik susuz araç temizliği hizmetine dayanarak oluşturulmuştur.

 

Yeni nesil araç temizliği sisteminin en büyük avantajlarından biri olan mobil araç yıkama uygulaması, oluşturulan yaya, motorize veya ticari araçlı ekiplerle müşterilerinizin araçlarını park ettikleri noktada temizleme imkanı sunmaktadır. Adreste araç temizliği konseptinde ihtiyacınız olan sadece kullanılan yeni nesil nano teknolojik ürünlerimiz, bu sistem için özel olarak üretilmiş olan microfiber bezler ve temizliğin tamamlanması amaçlı kullanılan portatif taşınabilir ekipmanlardır. Su, elektrik ve makine bağlantısına ihtiyaç duymadan hizmet verilen sistem sayesinde yatırımcılar aynı zamanda bu maliyetlerden de tasarruf etmiş olurlar.
GLOBOWAX | “Mobil Bayilik Konsepti” ‘nde yatırımcılar tercihlerine göre sipariş yönlendirmelerini ve iş akışlarını yönetebildikleri bir home-ofis kiralayarak da çalışmaya başlayabilmektedirler. Bu sayede dükkan formatlı sabit uygulama noktası maliyetlerinden tasarruf etmiş olurlar. İstasyon kurulum maliyetlerinin olmadığı bu temsilcilik sistemi oto yıkama sektörüne başlangıç için yatırımcılara büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

 

GLOBOWAX | “Mobil Bayilik Konsepti” ile yatırımcılar yeni nesil nano teknolojik araç temizliği uygulamaları ile (1) Standart İç ve Dış araç temizliği hizmetini ve (2) Başlangıç seviyesinde sabit ekipman gerektirmeyen detaylı temizlik uygulamalarını gerçekleştirebilmektedirler.

 

resm5.570

 

PÜF NOKTASI;

Ayrıca bu konseptte yatırımcılar dükkan formatlı hizmet ile kıyaslandığında sabit nokta kurulum maliyetlerinden tasarruf ettiklerini ancak potansiyel ciro olarak GLOBOWAX | “ Dükkan Konsepti “ ile kıyaslandığında  dükkan konseptinin çift yönlü kazanç avantajını ( hem sabit hem mobil hizmeti birlikte verebilmek ) ve Profesyonel tam donanımlı detaylı temizlik hizmetlerini veremeyeceklerinden diğer konseptlerimize oranla daha düşük bir potansiyele ulaşabileceklerini bilmedirler.

Kısaca Mobil Konsept,
Dükkan maliyeti olmadan, scooter ya da ticari bir araç ile ( tercihen Fifat Fiorino sınıfı ya da Corsa One ) randevu bazlı gezici olarak hizmet verilen iş modelimizdir. Başlangıç maliyeti azdır fakat bu iş modelinde kar marjı da diğer bayilik seçeneklerine oranla daha düşüktür. Bu işletme modeli “Kendi aracı olan” ve hizmet anlamında ekstra personel maliyeti olmadan bizzat kendi işinde çalışacak ve sınırlı maddi gücü olan yatırımcılar için tavsiye edilir.) ( bölge koruması sabit bir nokta sahibi olmadan verilmez )

WEB-GLOBOWAX-logo-400px

 MOBİL BAYİLİK KONSEPTİ

AVANTAJLAR :

(1) Düşük yatırım maliyeti,

(2) Sabit nokta yatırım maliyetinden tasarruf,

(3) Sınırsız hareket kabiliyeti,

(4) Kurumsal firmalara periyodik toplu araç temizliği çalışmaları yapabilme,

 

DEZAVANTAJLAR :

(1) Dükkan formatlı yatırımların sahip olduğu çift yönlü kazanç ve profesyonel detaylı temizlik hizmetleri avantajlarından mahrum olmak,

 

 

GLOBOWAX-Arac-Giydirme-Yeni-Tasarim700px

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+