Kütahya Oto Yıkama Bayilik

dry car care oto yikama bayilik globowax

Kütahya Oto Yıkama Bayilik 2023

GLOBOWAX Oto Kuaför ve YıkamaOto Yıkama Bayilik işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Kütahya bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

Kütahya Oto Yıkama Bayilik firması olarak biz,

 • Kütahya Oto Kuaför
 • Kütahya Oto Yıkama
 • Kütahya Oto Yıkama Bayilik
 • Kütahya Franchise Oto Yıkama
 • Kütahya Oto Yıkama Malzemeleri
 • Kütahya Oto Kuaför Bayilik

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

Kütahya Oto Yıkama Bayilik denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Oto Yıkama fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Oto Yıkama Bayilik için Kütahya bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Oto Yıkama Bayilik hizmeti vermektedir.

Kütahya oto yıkama bayilik

Oto Yıkama Bayilik Denildiğinde Akla Gelen Kütahya Lider Markası – GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama

Sektörün öncü firmalarından olan GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, Oto KuaförOto YıkamaOto Yıkama BayilikFranchise Oto YıkamaOto Yıkama MalzemeleriOto Kuaför Bayilik hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye’nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Oto Yıkama Bayilik satın almak için Kütahya ve diğer bölgelerden 365 gün 7/24 ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kütahya Oto Yıkama Bayilik – GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama

Türkiye Genelinde Sınırlı Sayıda GLOBOWAX Dry Car Care Bayilikleri Verilmektedir..

Ücretsiz 3D Tasarım – Proje Danışmanlığı – Yerinizde Uygulama Eğitimi – Marka Kullanım Lisansı


oto yıkama
Kütahya Oto Yıkama Bayilik , Yikama Bayiliği , Detailing , Kütahya Uygulama Merkezi , Franchising , Globowax ,Dry Car Care , Drycarcare , Globowax Oto Kuaför Ve Yıkama.

Kütahya oto yıkama bayilik

GLOBOWAX DRY CAR CARE 3D İşletme Mimari Tasarım Hizmeti Örneği

Kütahya oto yıkama bayilik , GLOBOWAX Yatırım Paketi Hizmetlerine Dahil Olan 3D Mimari Görselleştirme Hizmeti.

Kütahya oto yıkama bayilik , GLOBOWAX Yatırım Paketi Hizmetlerine Dahil Olan 3D Mimari Görselleştirme Hizmeti.


GLOBOWAX – Çevreci Oto Yıkama Bayiliği Konsepti ile Tanışın !

Dry Car Care – Oto Kuru Bakımı konsepti Türkiye’de 2006 yılından beri nano teknoloji alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ” Oto Yıkama Bayiliği / Franchising ” sektöründe yenilikçi yaklaşımları ile vizyoner bir marka olan GLOBOWAX oluşumudur.

Ülkemizde yaratıcısı olduğu yeni nesil susuz ve çevreci ” oto kuru temizleme konsepti ”ile dünya genelinde de öncülerden olan markamız, hem sabit istasyon yatırımları ile ‘ oto yıkama bayiliği ‘ sektöründe klasik düzende müşteri ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de yeni çağa uyum sağlayarak mobil olarak ‘ adreste araç temizliği ‘ hizmetlerini sunabilmekte.

Ayrıca profesyonel bir ‘oto yıkama’ işletmesinde olan tüm kapsamlı detaylı temizlik , pasta – cila – boya koruma ve seramik kaplama hizmetlerini marka bünyesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Son 14 yılda yurtiçi pazarda bir çok global markayı geride bırakan ve liderliğe koşan markamız ; Türkiye’de +60 Dünya genelinde toplamda +80 müşteri/hizmet lokasyonu ile günümüzde Türkiye’de son 5 yılda sektörde en hızlı büyüyen franchise şirketlerinden biridir.

Türkiye’deki istihdam yaratma , özel vasıflar gereksinimi olmadan iş gücüne katılımı arttırma çalışmalarımızda sizlerin de ilgi ve desteği ile gururla yerli ve milli global bir “Türk Markası” olarak genişlemeye devam ediyoruz. Sizleri de gerek müşteri gerek yatırımcı olarak potansiyelimizi keşfetmeye davet ediyor ve GLOBOWAX ailesinin bir parçası olarak görmeyi arzu ediyoruz.. İlginize teşekkürler..

GLOBOWAX bayiliğinin avantajları saymakla bitmez, kendi adınıza markasız oto kuaför ve yıkama açmak istediğinizde makinalar, ürünler, yardımcı aparatlar, asma koku, bayraklar, afişler, matbaa vb.. ihtiyaçlarınızın temini için en az 5-6 farklı mecra ya da firma ile muhatap olmak zorunda kalırsınız. Oysa ki GLOBOWAX bayisi olduğunuzda tüm ihtiyaçlarınız için tek altyapı muhatabınız GLOBOWAX Dry Car Care olacaktır.

Yüksek kazanç ; En az maliyetle en yüksek karı sağlayabilmekle olur. Gerçekleştirebileceğiniz özel kampanyalar ve sizlere vereceğimiz profesyonel satış pazarlama eğitimlerimizle bu konuda hiç zorlanmayacaksınız.. Ayrıca bu sektördeki en büyük sıkıntı vasıflı, güvenilir ve sürekli eleman iş gücünü sağlamaktır.

GLOBOWAX® olarak sizin güvendiğiniz el çabukluğu olan hitabı düzgün ancak tecrübesiz bireyleri özel yerinde eğitim programlarımız ile vasıflı ve sertifikalı uygulayıcı iş gücü haline getirerek uygulama profesyonelleri kazanmada işletmenize yardımcı olmaktayız..

Ürünlerimizin tüm MSDS (Material Safety Data Sheet) güvenlik ve kalite belgelerine sahip olması müşteri aracına verebileceğiniz zararlar konusunda ürün kalitesi ile sizlere güven sağlar ve maliyetlerinizi düşürür, müşterilerinize karşı güvenilirliğinizi artırır..

2006 Yılında kurulan firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan sizlere vermiş olduğu güvencesi ve kalitesiyle ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama pazarında daha da güçleniyor.

GLOBOWAX® ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşacaksınız. Dahası kolayca kullanabileceğiniz GLOBOWAX® ürünleri hiç bir zararlı madde içermediğinden çalışanlarınızın hem etkinliğini arttırıyor hemde mutluluğunu…

Otomotiv sektörü dışında , endüstriyal temizlik ürünleri , mutfak hijyen grupları , dış cephe temizlik ürünleri ve hatta beton santrallerine beton sökücü ürün tedariğine kadar yaklaşık 300 farklı ürün / ambalaj grubu ile müşterilerimize zengin içeriklerde hitap edebilmekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte, faydalı bulduğumuz yeni ürünleri hızla portföyümüze alabilme kapasitesine sahibiz.

Böylece ekonomik anlamda bayilerimize de tasarruf sağlamış olabiliyoruz. Üretim aşamasında kimya alanında profesyonel ve deneyimli kadromuz ile en güvenilir hammaddeleri kullandırmak suretiyle, ürünlerimizin her zaman yüksek kalite ve üstün standartlarda üretimini sağlayabilmekteyiz.

Değişen ihtiyaçlara göre ara çözümler gerçekleştirebilmekteyiz. Doğru yerde doğru ürün kullanımını sağlamak, ayrıca ürün kullanımında uygulamanın doğru yapılarak etkin sonuçlara ulaşmak amacıyla kullanıcılarınıza gerek işlem öncesi gerekse işlem esnasında ihtiyaç duyulan temel eğitimleri vermekteyiz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zaman ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Aile şirketimiz bünyesinde bulunan uluslararası kargo ve lojistik şirketi dahiliyeti avantajı ile üçüncü şahıslara ihtiyaç duymadan dünya genelinde dünyanın neresinde olursanız olun GLOBOWAX kalitesi ve deneyimi ile  “door2door” kapıdan kapıya organizasyon kabiliyeti ile bayilik çalışmaları gerçekleştirebilmekteyiz.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

GLOBOWAX Dünya Genelinde Hızla Yayılıyor ! Bölgenizde ilk Olun, Kazanın..

GLOBOWAX Nano Teknoloji ile ” Kütahya Oto Yıkama Bayilik / Car Care & Detailing ” sektöründe yatırımcısına ve müşterilerine sınıf atlatıyor, dünya genelinde hızla yayılmaya devam ediyor ! Siz de vizyonlu bir girişimci olarak mevcut sektör standartlarından çok daha farklı deneyimler sunan GLOBOWAX markamız adına ;

bayilik sistemi ön bilgilendirme formunu doldurarak ” ; BAYİİ / FRANCHISE ya da BÖLGE DİSTRİBUTÖRÜ olabilir ; Çevre bilincimiz ve yepyeni projelerimiz ile heyecanla beklediğimiz 2022 sezonunda ailemize katılabilirsiniz..

Saygılarımızla,

GLOBOWAX Dry Car Care

Kütahya Oto Yıkama Bayilik İletişim

Kütahya bölgesinde Oto Yıkama Bayilik hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama olarak biz sizlere, Oto KuaförOto YıkamaOto Yıkama BayilikFranchise Oto YıkamaOto Yıkama MalzemeleriOto Kuaför Bayilik hizmetleri sunuyoruz. Siz de Oto Yıkama Bayilik hizmeti almak ve detaylı bilgiler için bizlere aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 • Kütahya GLOBOWAX Dry Car Care Oto Yıkama Bayisi Nasıl Olunur ?

Marka Genel Merkez Numaraları :

(0212) 450 0009 ve (0530) 441 61 20 ( *Whatsapp Dahil )

Kütahya Oto Yıkama Bayilik fiyatı, Kütahya Oto Yıkama fiyatları, Kütahya Oto Yıkama uygun, Kütahya Oto Yıkama fiyatları 2022, Kütahya Oto Yıkama 2022 fiyatları, Oto Yıkama Kütahya fiyatları, Kütahya Oto YıkamaOto Yıkama Kütahya .

Oto Yıkama açmak, Oto Yıkama fiyat, Oto Yıkama Kütahya hizmet, Oto Yıkama uygun, Devren Oto Yıkama, Oto Kuaför Ürünleri, Kurumsal Oto Yıkama, Bayilik Veren Markalar, Bayilik Veren Şirketler, Filo Araç Temizliği, En İyi Oto Yıkama Markası, GLOBOWAX, Dry Car Care.


Kütahya oto yıkama bayilik

Türkiye’nin Sektörde Çevreci , Lider ve Öncü Markası GLOBOWAX Dry Car Care Kalitesiyle Tanışın..

?⬜️⬛️ .

?. Türkiye’nin küresel boyutta yerli ve milli marka değeri GLOBOWAX Dry Car Care ..

?. Turkey’s global scaled national brand value GLOBOWAX Dry Car Care ..​


? // PAKET BEDELLERİNE DAHİL OLAN MARKA ENTEGRASYON HİZMETLERİMİZ ; //

 • ?1. Anlaşma imzası , koordinasyon , keşif ve işletme planlama süreçleri için yerinde hizmet, şehir ziyareti.
 • ?2. İşletme açmayı planladığınız lokasyon için 3D mimari görselleştirme tasarım hizmeti, *tasarımcı mimar getirme.
 • ?3. Tüm ürün ekipman , sarf malzeme ve altyapı ihtiyaçlarınız karşılandıktan sonra yerinde eğitim için 2. şehir ziyaretimiz.
 • ?4. GLOBOWAX markasının aktif işletme yaptığınız süre boyunca sınırsız kullanım hakkı ; lisans/bayi sertifikası.
 • ?5. GLOBOWAX müşteri kabul bayi sipariş tedarikleri yazılım teknoloji desteği. . .

?“Yeni Nesil Araç Temizliği Teknolojileri”?


?2022 BAYİLİK YATIRIM SEÇENEKLERİ …


? (G-2) GO-GARAJ Paketi 10.000 $ (*KDV Dahil)

? (G-3) GO-ISTASYON Paketi 12.000 $ (*KDV Dahil)

? (G-4) GO-HANGAR Paketi 15.000 $ (*KDV Dahil)

? (G-5A) GO-VIZYON’360 Paketi 17.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-GARAJ Paketi + 360’Fotoğraf Stüdyo Platformu )

? (G-5B) GO-VIZYON’360 Paketi 19.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-ISTASYON Paketi + 360’Fotoğraf Stüdyo Platformu )

? (G-6) GO-PREMIUM Oto Yıkama Bayiliği Kurulum Paketi 16.000 $ (*KDV Dahil)


KONU ETİKETLERİ / HASHTAGS :

#Kütahyaotoyikamabayilik #globowax​ #drycarcare​ #carcare​ #carwash​ #detailing​ #otoyıkama​ #otoyikama​ #seramikkaplama​ #yeninesilaraçtemizliği​ #çevre​ #turkiye​ #franchising​ #earth​ #bayilikpaketleri​ #doga​ #detaylıtemizlik #koltuktemizliği #tavantemizliği #boyakoruma #pastacila #motortemizliği #filoaraçtemizliği #kurumsalotoyıkama #filo #araçbakımı #bayilik #otoyikamabayiligi #bayilikverenfirmalar​ #bayilik​ #bayilikverenmarkalar​ #otoyıkamabayilik​ #çevreciaraçtemizliği​ #bayilikverenşirketler​ #yatırımfırsatı​ #otoyıkamabayiliği​ #brands​ #globalbrands

| www.globowax.com.tr | www.drycarcare.com |  www.otoyikamabayiligi.com | www.otoyikamabayilik.com |

2006-2022 tüm hakkı saklıdır.

KONU ARAMA SORGULARI / HASHTAGS :


 • Kütahya oto yıkama bayilik arama sorguları.
 • Kütahya oto yıkama bayiliği arama sorguları.
 • Kütahya kurumsal oto yıkama arama sorguları.
 • Kütahya araç yıkama arama sorguları.
 • Kütahya araba yıkama arama sorguları.

GLOBOWAX FACEBOOK kütahya oto yıkama bayilik 1
Globowax Dry Car Care , Oto Yıkama Bayiliği , Bayilik Franchising , Oto Kuafor , Detailing Hizmetleri Için Bize Ulaşın.

Kütahya Bölgesinde Web Sitemize Ulaşabileceğiniz Arama Sorgulama Örnekleri Aşağıda Paylaşılmıştır, İnceleyebilirsiniz.

Kütahya oto yıkama bayilik , GLOBOWAX Dry Car Care , Oto Yıkama Bayiliği , Bayilik Franchising , Oto Kuafor , Detailing hizmetleri için bize ulaşın.


 • Kütahya oto yıkama bayilik.
 • Kütahya oto yıkama bayiliği.
 • Kütahya kurumsal oto yıkama.
 • Kütahya araç yıkama.
 • Kütahya araba yıkama.
 • Kütahya globowax
 • Kütahya dry car care
 • Kütahya drycarcare
 • Kütahya buharlı oto yıkama,
 • Kütahya buharlı araç temizliği
 • Kütahya araç yıkama hizmeti
 • Kütahya kurumsal oto yıkama işletmeleri
 • Kütahya profesyonel araç yıkama istasyonu
 • Kütahya basınçlı yıkama makineleri
 • Kütahya Oto Kuaför
 • Kütahya Pasta Cila
 • Kütahya Boya Koruma
 • Kütahya Seramik Kaplama
 • Kütahya Detaylı Temizlik
 • Kütahya Motor Temizliği
 • Kütahya Yerinde Yıkama
 • Kütahya Mobil Araç Temizliği
 • Kütahya Adreste Oto Yıkama Hizmeti
 • Kütahya Karlı İşler
 • Kütahya Distribütörlük Veren Markalar
 • Kütahya Distribütörlük Veren Şirketleri
 • Kütahya Elektirikli Araç İstasyonu
 • Kütahya E Şarj İstasyonu Kurulumu
 • Kütahya Araç Sigortası Hizmetleri
 • Kütahya yapılabilecek karlı işler nelerdir örnekler.
 • Kütahya yatırım önerileri.
 • Kütahya distribütörlük almak
 • Kütahya Oto Yıkama Açmak
 • Kütahya PPE Kaplama
 • Kütahya Oto Cam Filmi yaptırmak.
 • Kütahya Detailing
 • Kütahya Car Care.
 • Kütahya Oto Yıkama Bayiliği 2023
 • Kütahya İnvestment
 • Kütahya Business Opportunity
 • Kütahya Dealership
 • Kütahya Distributorship
 • Kütahya International Partnership
 • Kütahya Consulting Agency.
 • Kütahya Profitable Business
 • Kütahya Investment Options
 • Kütahya Franchising
 • Kütahya Master Franchising
 • Kütahya Oto Kuaför Malzemeleri
 • Kütahya Oto Yıkama Malzemeleri

** Yukarda yer alan bilgiler, daha geniş yatırımcı & potansiyel müşteri kitlelerine ulaşmak adına  ‘SEO’ web geliştirme amaçlı düzenlenmekte olup referans içeriklerdir. Güncel işletme referanslarımız ve hizmet alma talepleriniz için santralimizden her daim bilgi alabilirsiniz.

*** Web sitemizde / sitelerimizde düzenlenen hazırlanan tüm yayın ve içeriklerimizin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve referans gösterilemez.

Müşteri Hizmetleri :

(0212) 450 0009

Franchising / Bayilik / Yatırımcı İlişkileri / Kurumsal :

(0530) 441 61 20

For Foreigners in Kütahya city ;

Genel Merkez Ofis Kütahya İşletme Adresimiz: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Bina 19/412 Atrium Çarşı Istanbul, // Kütahya Şehri //.

GLOBOWAX is open for International Partnership.

We have many visionary investment models and profitable sale opportunities in the company profile inself. Also being an International Cargo company experience and door 2 door organisation capabilities , we open for partnership worldwide.

GLOBOWAX is offering you both passive and active income models. Please contact us on Whatsapp and briefly explain your thoughts through +90 530 441 61 20 whatsapp available line. Thanks for your kind interest.

Kütahya ’ Nasıl Oto Yıkama Açarım ,

Kütahya ’ Oto Yıkama Açma Maliyeti Ne Kadar ,

Kütahya ’ Kurumsal Oto Yıkama İşletmesi Açmak Ne Kadara Mal Olur ,

Kütahya ’ Oto Yıkama Açmak Karlı Mıdır ,

Kütahya oto yıkama bayilik, Kütahya oto yıkama bayiliği, Kütahya kurumsal oto yıkama, Kütahya araç yıkama, Kütahya araba yıkama, Kütahya Globowax, Kütahya dry car care, Kütahya buharlı oto yıkama, Kütahya buharlı araç temizliği, Kütahya araç yıkama hizmeti, Kütahya kurumsal oto yıkama işletmeleri, Kütahya profesyonel araç yıkama istasyonu,

Kütahya basınçlı yıkama makineleri, Kütahya oto kuaför malzemeleri, Kütahya oto yıkama malzemeleri, Kütahya oto yıkama köpüğü, Kütahya oto köpük, Kütahya Oto Kuaför, Kütahya Pasta Cila, Kütahya Boya Koruma, Kütahya Seramik Kaplama, Kütahya Detaylı Temizlik, Kütahya Motor Temizliği, Kütahya Yerinde Yıkama, Kütahya Mobil Araç Temizliği, Kütahya Adreste Oto Yıkama Hizmeti,

Kütahya Karlı İşler, Kütahya Distribütörlük Veren Markalar, Kütahya Distribütörlük Veren Şirketleri, Kütahya Elektirikli Araç İstasyonu, Kütahya E Şarj İstasyonu Kurulumu, Kütahya Araç Sigortası Hizmetleri, Kütahya yapılabilecek karlı işler nelerdir örnekler,

Kütahya yatırım önerileri, Kütahya distribütörlük almak, Kütahya Oto Yıkama Açmak, Kütahya PPE Kaplama, Kütahya Oto Cam Filmi yaptırmak, Kütahya Detailing, Kütahya Car Care. Kütahya Oto Yıkama Bayiliği 2023, Kütahya İnvestment, Kütahya Business Opportunity,

Kütahya Dealership, Kütahya Distributorship, Kütahya International Partnership, Kütahya Consulting Agency. Kütahya Profitable Business, Kütahya Investment Options, Kütahya Franchising, Kütahya Master Franchising , Kütahya Bayilik 2023 .

#Kütahyaotoyikamabayilik #globowax​ #drycarcare​ #carcare​ #carwash​ #detailing​ #otoyıkama​ #otoyikama​ #seramikkaplama​ #yeninesilaraçtemizliği​ #çevre​ #turkiye​ #franchising​ #earth​ #bayilikpaketleri​ #doga​ #detaylıtemizlik #koltuktemizliği #tavantemizliği #boyakoruma #pastacila #motortemizliği #filoaraçtemizliği #kurumsalotoyıkama #filo #araçbakımı #bayilik #otoyikamabayiligi #bayilikverenfirmalar​ #bayilik​ #bayilikverenmarkalar​ #otoyıkamabayilik​ #çevreciaraçtemizliği​ #bayilikverenşirketler​ #yatırımfırsatı​ #otoyıkamabayiliği​ #brands​ #globalbrands #2023

| Kütahya.globowax.com.tr | Kütahya.drycarcare.com |  Kütahya.otoyikamabayiligi.com | Kütahya.otoyikamabayilik.com |

2006-2023 tüm hakkı saklıdır.

1 Step 1

Bayilik Başvurusu 2023

Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, sizlere globowax dry car care oto yıkama bayiliği  yatırımı hakkında maliyetler, referans içerikler, paket ve konseptler dahil bir çok detaylı bilgiyi doğru olarak sunabileceğiz.

Ön Bilgi Edinme Formu
Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri
Bayilik Talep Ettiğiniz İl (Yurtdışı ise Ülke)*
Bayilik Talep Ettiğiniz İlçe / Semt / Bölge (Yurtdışı ise Şehir)*
BİRİNCİL PAKET SEÇİMİNİZ : NİSAN 2023 itibarı ile Geçerli Fiyatlardır. (*Paketlere KDV Dahildir)
İKİNCİL PAKET SEÇİMİNİZ : ( SEÇİMİNİZ ZORUNLU DEĞİLDİR )
EK BİLGİ - İş Sermayesi Olarak Kullanabileceğim Bir Aracım Var :
İş Başlamayı Planladığınız Zaman Aralığınız :
Marka Konseptimizi Ne Kadar Beğendiniz ?Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli..
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Facebook'da Bizi Takip Edin !

İletişim

(0212)-450-0009

GLOBOTURK TEKNOLOJI OTOMOTIV SANAYI TICARET LTD. STI.

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cd.

No:19/412 Atrium Çarşı , Başakşehir / Istanbul

" Yenilikçi Konseptlerinde Bayi / Franchise Olun , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın.. " #drycarcare #otoyıkamahizmetleri #detailing #seramikkaplama #pastacila #boyakoruma #ppekaplama #camfilmi #bayilik #bayilik2023

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

TOP