GLOBOWAX Nano Teknoloji ile " Oto Yıkama / Car Care & Detailing " Sektöründe Dünya Genelinde Hızla Yayılıyor ! Bölgenizde ilk Olun, Kazanın..

GLOBOWAX Nano Teknoloji ile " Oto Yıkama / Car Care & Detailing " sektöründe yatırımcısına ve müşterilerine sınıf atlatıyor, dünya genelinde hızla yayılmaya devam ediyor ! Siz de vizyonlu bir girişimci olarak mevcut sektör standartlarından çok daha farklı deneyimler sunan GLOBOWAX markamızın 3 ADIMDA ; BAYİİ / FRANCHISE ya da BÖLGE DİSTRİBUTÖRÜ olabilir ; Çevre bilincimiz ve yepyeni projelerimiz ile heyecanla beklediğimiz 2020 bahar sezonunda ailemize katılabilirsiniz..

GLOBOWAX BAYİ HARİTASI

GLOBOWAX LOKASYONLARI İNTERAKTİF HARİTA

GLOBOWAX siyah 400px
GLOBOWAX siyah 400px

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | TÜRKİYE GENELİ BAYİLERİ | GOOGLE DESTEKLİ LOKASYON HARİTASI

GLOBOWAX | Dry Car Care Ailesi Türkiye merkezli olarak dünya genelinde hizmet alanlarını genişletmeye devam ediyor. Hizmet verdiğimiz bölgeleri ilgili sekmelerden ulaşabilir, iletişim tercihleri için (0212) 450 0009 çağrı merkezimizden yönlendirme alabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Sizler de GLOBOWAX | DRY CAR CARE Ailesine katılmak isterseniz , Oto Yıkama Bayilik sektöründe yatırımınızı arttırdığınız ölçüde farklı sorumluluklar alabildiğiniz, başarısı yıllar ve süreklilik ile tasdiklenmiş olan , değerli müşterilerimizin bizim en büyük referansımızın ve mirasımızın olduğu, çevreci yaklaşımımız ve nano teknoloji ürünlerinin avantajları sayesinde bugüne kadar milyonlarla ifade edilebilecek hacimlerde ton suyun tasarrufunu sağladığımız "Yeni Nesil, Çevreci ve Nano Teknolojik Araç Temizliği" konseptinde sizleri de aramızda görmekten memnun olacağız.

Başarı ; Emek ve Kapitalinizi kararlılıkla yoğunlaştıracağınız her iş dalında gerçekleşebilmekle birlikte ; En ufak bir parçasının dahi üretim ve istihdam yaratma anlamında milyarlarca lira iş hacmine sahip olan "Otomotiv sektörü" ve bu ana faaliyet alanı içerisinde hizmeti sürekli kılabileceğiniz özellikle de zengin-fakir ayrımı yapılmaksızın her ekonomik kitledeki insanın hayatında ertelenemez bir ihtiyaç olan "Oto Yıkama Hizmetleri ve Araçların Temizlik ve Bakımı" alt hizmet alanlarındaki potansiyeli dikkate almanız tavsiye niteliğindedir.

GLOBOWAX | DRY CAR CARE | Vizyonunu Yakalayın, Zamanın Gerisinde Kalmayın !

Saygılarımızla,

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+