Eskişehir Oto Yıkama

GLOBOWAX 2023 SOSYAL MEDYA 001

Eskişehir Oto Yıkama 2023

GLOBOWAX Oto Kuaför ve YıkamaOto Yıkama işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Eskişehir bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

Eskişehir Oto Yıkama firması olarak biz,

 • Eskişehir Oto Kuaför
 • Eskişehir Oto Yıkama
 • Eskişehir Oto Yıkama Bayilik
 • Eskişehir Franchise Oto Yıkama
 • Eskişehir Oto Yıkama Malzemeleri
 • Eskişehir Oto Kuaför Bayilik
 • Eskişehirde Nasıl Oto Yıkama Açarım ?
 • Eskişehir Oto Yıkama Firmaları
 • Eskişehir Oto Yıkama Markaları

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

Eskişehir Oto Yıkama denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Oto Yıkama fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Oto Yıkama için Eskişehir bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Oto Yıkama hizmeti vermektedir.

Eskişehir oto yıkama , globowax , dry car care , oto yıkama bayilik , oto yıkama bayiliği , oto kuaför , Eskişehir uygulama merkezi , detaylı temizlik , seramik kaplama.

oto yıkama
Eskişehir Oto Yıkama , Globowax , Dry Car Care , Oto Yıkama Bayilik , Oto Yıkama Bayiliği , Eskişehir Oto Kuaför , Uygulama Merkezi , Detaylı Temizlik , Seramik Kaplama.

Oto Yıkama Denildiğinde Akla Gelen Eskişehir Lider Markası – GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama

Sektörün öncü firmalarından olan GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, Oto KuaförOto YıkamaOto Yıkama BayilikFranchise Oto YıkamaOto Yıkama MalzemeleriOto Kuaför Bayilik hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye’nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Oto Yıkama satın almak için Eskişehir ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir Oto Yıkama – GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama

Türkiye Genelinde Sınırlı Sayıda GLOBOWAX Bayilikleri Verilmektedir..

Ücretsiz 3D Tasarım – Proje Danışmanlığı – Yerinizde Uygulama Eğitimi – Marka Kullanım Lisansı

Eskişehir oto yıkama , globowax , dry car care , oto yıkama bayilik , oto yıkama bayiliği , oto kuaför , Eskişehir uygulama merkezi , detaylı temizlik , seramik kaplama.

GLOBOWAX – Çevreci Oto Yıkama Bayiliği Konsepti ile Tanışın !

Dry Car Care – Oto Kuru Bakımı konsepti Türkiye’de 2006 yılından beri nano teknoloji alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ” Oto Yıkama Bayiliği / Franchising ” sektöründe yenilikçi yaklaşımları ile vizyoner bir marka olan GLOBOWAX oluşumudur.

Ülkemizde yaratıcısı olduğu yeni nesil susuz ve çevreci ” oto kuru temizleme konsepti ”ile dünya genelinde de öncülerden olan markamız, hem sabit istasyon yatırımları ile ‘ oto yıkama bayiliği ‘ sektöründe klasik düzende müşteri ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de yeni çağa uyum sağlayarak mobil olarak ‘ adreste araç temizliği ‘ hizmetlerini sunabilmekte. Ayrıca profesyonel bir ‘oto yıkama’ işletmesinde olan tüm kapsamlı detaylı temizlik , pasta – cila – boya koruma ve seramik kaplama hizmetlerini marka bünyesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Son 14 yılda yurtiçi pazarda bir çok global markayı geride bırakan ve liderliğe koşan markamız ; Türkiye’de +60 Dünya genelinde toplamda +80 müşteri/hizmet lokasyonu ile günümüzde Türkiye’de son 5 yılda sektörde en hızlı büyüyen franchise şirketlerinden biridir.

Türkiye’deki istihdam yaratma , özel vasıflar gereksinimi olmadan iş gücüne katılımı arttırma çalışmalarımızda sizlerin de ilgi ve desteği ile gururla yerli ve milli global bir “Türk Markası” olarak genişlemeye devam ediyoruz. Sizleri de gerek müşteri gerek yatırımcı olarak potansiyelimizi keşfetmeye davet ediyor ve GLOBOWAX ailesinin bir parçası olarak görmeyi arzu ediyoruz.. İlginize teşekkürler..

GLOBOWAX bayiliğinin avantajları saymakla bitmez, kendi adınıza markasız oto kuaför ve yıkama açmak istediğinizde makinalar, ürünler, yardımcı aparatlar, asma koku, bayraklar, afişler, matbaa vb.. ihtiyaçlarınızın temini için en az 5-6 farklı mecra ya da firma ile muhatap olmak zorunda kalırsınız. Oysa ki GLOBOWAX bayisi olduğunuzda tüm ihtiyaçlarınız için tek altyapı muhatabınız GLOBOWAX olacaktır.

Yüksek kazanç ; En az maliyetle en yüksek karı sağlayabilmekle olur. Gerçekleştirebileceğiniz özel kampanyalar ve sizlere vereceğimiz profesyonel satış pazarlama eğitimlerimizle bu konuda hiç zorlanmayacaksınız.. Ayrıca bu sektördeki en büyük sıkıntı vasıflı, güvenilir ve sürekli eleman iş gücünü sağlamaktır. GLOBOWAX® olarak sizin güvendiğiniz el çabukluğu olan hitabı düzgün ancak tecrübesiz bireyleri özel yerinde eğitim programlarımız ile vasıflı ve sertifikalı uygulayıcı iş gücü haline getirerek size yardımcı olmaktayız..

Ürünlerimizin tüm MSDS (Material Safety Data Sheet) güvenlik ve kalite belgelerine sahip olması müşteri aracına verebileceğiniz zararlar konusunda ürün kalitesi ile sizlere güven sağlar ve maliyetlerinizi düşürür, müşterilerinize karşı güvenilirliğinizi artırır..

2006 Yılında kurulan firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan sizlere vermiş olduğu güvencesi ve kalitesiyle ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama pazarında daha da güçleniyor. GLOBOWAX® ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşacaksınız. Dahası kolayca kullanabileceğiniz GLOBOWAX® ürünleri hiç bir zararlı madde içermediğinden çalışanlarınızın hem etkinliğini arttırıyor hemde mutluluğunu…

Otomotiv sektörü dışında , endüstriyal temizlik ürünleri , mutfak hijyen grupları , dış cephe temizlik ürünleri ve hatta beton santrallerine beton sökücü ürün tedariğine kadar yaklaşık 300 farklı ürün / ambalaj grubu ile müşterilerimize zengin içeriklerde hitap edebilmekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte, faydalı bulduğumuz yeni ürünleri hızla portföyümüze alabilme kapasitesine sahibiz.

Böylece ekonomik anlamda bayilerimize de tasarruf sağlamış olabiliyoruz. Üretim aşamasında kimya alanında profesyonel ve deneyimli kadromuz ile en güvenilir hammaddeleri kullandırmak suretiyle, ürünlerimizin her zaman yüksek kalite ve üstün standartlarda üretimini sağlayabilmekteyiz. Değişen ihtiyaçlara göre ara çözümler gerçekleştirebilmekteyiz. Doğru yerde doğru ürün kullanımını sağlamak, ayrıca ürün kullanımında uygulamanın doğru yapılarak etkin sonuçlara ulaşmak amacıyla kullanıcılarınıza gerek işlem öncesi gerekse işlem esnasında ihtiyaç duyulan temel eğitimleri vermekteyiz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zaman ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Aile şirketimiz bünyesinde bulunan uluslararası kargo ve lojistik şirketi dahiliyeti avantajı ile üçüncü şahıslara ihtiyaç duymadan dünya genelinde dünyanın neresinde olursanız olun GLOBOWAX kalitesi ve deneyimi ile  “door2door” kapıdan kapıya organizasyon kabiliyeti ile bayilik çalışmaları gerçekleştirebilmekteyiz.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

GLOBOWAX Dünya Genelinde Hızla Yayılıyor ! Bölgenizde ilk Olun, Kazanın..

Nasıl Bayi Olurum ?

Eskişehir Oto Yıkama Nasıl Açarım ?

Eskişehirde Oto Yıkama Açmak – GLOBOWAX

GLOBOWAX Nano Teknoloji ile ” Eskişehir Oto Yıkama / Car Care & Detailing ” sektöründe yatırımcısına ve müşterilerine sınıf atlatıyor, dünya genelinde hızla yayılmaya devam ediyor ! Siz de vizyonlu bir girişimci olarak mevcut sektör standartlarından çok daha farklı deneyimler sunan GLOBOWAX markamız adına “ bayilik sistemi ön bilgilendirme formunu doldurarak ” ; BAYİİ / FRANCHISE ya da BÖLGE DİSTRİBUTÖRÜ olabilir ; Çevre bilincimiz ve yepyeni projelerimiz ile heyecanla beklediğimiz 2022 sezonunda ailemize katılabilirsiniz..

Saygılarımızla,

GLOBOWAX Dry Car Care

Eskişehir Oto Yıkama İletişim

Eskişehir bölgesinde Oto Yıkama hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama olarak biz sizlere, Oto KuaförOto YıkamaOto Yıkama BayilikFranchise Oto YıkamaOto Yıkama MalzemeleriOto Kuaför Bayilik hizmetleri sunuyoruz. Siz de Oto Yıkama hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere aşağıdaki iletişim telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

(0212) 450 0009 ve (0530) 441 61 20 ( *Whatsapp Dahil )

Eskişehir Oto Yıkama fiyatı, Eskişehir Oto Yıkama fiyatları, Eskişehir Oto Yıkama uygun, Eskişehir Oto Yıkama fiyatları 2022, Eskişehir Oto Yıkama 2022 fiyatları, Oto Yıkama Eskişehir fiyatları, Eskişehir Oto YıkamaOto Yıkama Eskişehir, Oto Yıkama açmak, Oto Yıkama fiyat, Oto Yıkama Eskişehir hizmet, Oto Yıkama uygun, Devren Oto Yıkama, Oto Kuaför Ürünleri, Kurumsal Oto Yıkama, Bayilik Veren Markalar, Bayilik Veren Şirketler, Filo Araç Temizliği, En İyi Oto Yıkama Markası, GLOBOWAX, Dry Car Care.

KONU ARAMA SORGULARI / HASHTAGS :


 • Eskişehir oto yıkama bayilik arama sorguları.
 • Eskişehir oto yıkama bayiliği arama sorguları.
 • Eskişehir kurumsal oto yıkama arama sorguları.
 • Eskişehir araç yıkama arama sorguları.
 • Eskişehir araba yıkama arama sorguları.

Eskişehir Bölgesinde Web Sitemize Ulaşabileceğiniz Arama Sorgulama Örnekleri Aşağıda Paylaşılmıştır, İnceleyebilirsiniz.

Eskişehir oto yıkama bayilik , GLOBOWAX Dry Car Care , Oto Yıkama Bayiliği , Bayilik Franchising , Oto Kuafor , Detailing hizmetleri için bize ulaşın.


 • Eskişehir oto yıkama bayilik.
 • Eskişehir oto yıkama bayiliği.
 • Eskişehir kurumsal oto yıkama.
 • Eskişehir araç yıkama.
 • Eskişehir araba yıkama.
 • Eskişehir globowax
 • Eskişehir dry car care
 • Eskişehir drycarcare
 • Eskişehir buharlı oto yıkama,
 • Eskişehir buharlı araç temizliği
 • Eskişehir araç yıkama hizmeti
 • Eskişehir kurumsal oto yıkama işletmeleri
 • Eskişehir profesyonel araç yıkama istasyonu
 • Eskişehir basınçlı yıkama makineleri
 • Eskişehir Oto Kuaför
 • Eskişehir Pasta Cila
 • Eskişehir Boya Koruma
 • Eskişehir Seramik Kaplama
 • Eskişehir Detaylı Temizlik
 • Eskişehir Motor Temizliği
 • Eskişehir Yerinde Yıkama
 • Eskişehir Mobil Araç Temizliği
 • Eskişehir Adreste Oto Yıkama Hizmeti
 • Eskişehir Karlı İşler
 • Eskişehir Distribütörlük Veren Markalar
 • Eskişehir Distribütörlük Veren Şirketleri
 • Eskişehir Elektirikli Araç İstasyonu
 • Eskişehir E Şarj İstasyonu Kurulumu
 • Eskişehir Araç Sigortası Hizmetleri
 • Eskişehir yapılabilecek karlı işler nelerdir örnekler.
 • Eskişehir yatırım önerileri.
 • Eskişehir distribütörlük almak
 • Eskişehir Oto Yıkama Açmak
 • Eskişehir PPE Kaplama
 • Eskişehir Oto Cam Filmi yaptırmak.
 • Eskişehir Detailing
 • Eskişehir Car Care.
 • Eskişehir Oto Yıkama Bayiliği 2023
 • Eskişehir İnvestment
 • Eskişehir Business Opportunity
 • Eskişehir Dealership
 • Eskişehir Distributorship
 • Eskişehir International Partnership
 • Eskişehir Consulting Agency.
 • Eskişehir Profitable Business
 • Eskişehir Investment Options
 • Eskişehir Franchising
 • Eskişehir Master Franchising
 • Eskişehir Oto Kuaför Malzemeleri
 • Eskişehir Oto Yıkama Malzemeleri

** Yukarda yer alan bilgiler, daha geniş yatırımcı & potansiyel müşteri kitlelerine ulaşmak adına  ‘SEO’ web geliştirme amaçlı düzenlenmekte olup referans içeriklerdir. Güncel işletme referanslarımız ve hizmet alma talepleriniz için santralimizden her daim bilgi alabilirsiniz.

*** Web sitemizde / sitelerimizde düzenlenen hazırlanan tüm yayın ve içeriklerimizin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve referans gösterilemez.

Müşteri Hizmetleri :

(0212) 450 0009

Franchising / Bayilik / Yatırımcı İlişkileri / Kurumsal :

(0530) 441 61 20

For Foreigners in Eskişehir city ;

Genel Merkez Ofis İstanbul İşletme Adresimiz: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Bina 19/412 Atrium Çarşı Istanbul, // Eskişehir Şehri //.

GLOBOWAX is open for International Partnership.

We have many visionary investment models and profitable sale opportunities in the company profile inself. Also being an International Cargo company experience and door 2 door organisation capabilities , we open for partnership worldwide.

GLOBOWAX is offering you both passive and active income models. Please contact us on Whatsapp and briefly explain your thoughts through +90 530 441 61 20 whatsapp available line. Thanks for your kind interest.

Eskişehir ’ Nasıl Oto Yıkama Açarım ,

Eskişehir ’ Oto Yıkama Açma Maliyeti Ne Kadar ,

Eskişehir ’ Kurumsal Oto Yıkama İşletmesi Açmak Ne Kadara Mal Olur ,

Eskişehir ’ Oto Yıkama Açmak Karlı Mıdır ,

Eskişehir oto yıkama bayilik, Eskişehir oto yıkama bayiliği, Eskişehir kurumsal oto yıkama, Eskişehir araç yıkama, Eskişehir araba yıkama, Eskişehir Globowax, Eskişehir dry car care, Eskişehir buharlı oto yıkama, Eskişehir buharlı araç temizliği, Eskişehir araç yıkama hizmeti, Eskişehir kurumsal oto yıkama işletmeleri, Eskişehir profesyonel araç yıkama istasyonu,

Eskişehir basınçlı yıkama makineleri, Eskişehir oto kuaför malzemeleri, Eskişehir oto yıkama malzemeleri, Eskişehir oto yıkama köpüğü, Eskişehir oto köpük, Eskişehir Oto Kuaför, Eskişehir Pasta Cila, Eskişehir Boya Koruma, Eskişehir Seramik Kaplama, Eskişehir Detaylı Temizlik, Eskişehir Motor Temizliği, Eskişehir Yerinde Yıkama, Eskişehir Mobil Araç Temizliği, Eskişehir Adreste Oto Yıkama Hizmeti,

Eskişehir Karlı İşler, Eskişehir Distribütörlük Veren Markalar, Eskişehir Distribütörlük Veren Şirketleri, Eskişehir Elektirikli Araç İstasyonu, Eskişehir E Şarj İstasyonu Kurulumu, Eskişehir Araç Sigortası Hizmetleri, Eskişehir yapılabilecek karlı işler nelerdir örnekler,

Eskişehir yatırım önerileri, Eskişehir distribütörlük almak, Eskişehir Oto Yıkama Açmak, Eskişehir PPE Kaplama, Eskişehir Oto Cam Filmi yaptırmak, Eskişehir Detailing, Eskişehir Car Care. Eskişehir Oto Yıkama Bayiliği 2023, Eskişehir İnvestment, Eskişehir Business Opportunity,

Eskişehir Dealership, Eskişehir Distributorship, Eskişehir International Partnership, Eskişehir Consulting Agency. Eskişehir Profitable Business, Eskişehir Investment Options, Eskişehir Franchising, Eskişehir Master Franchising , Eskişehir Bayilik 2023 .

#Eskişehirotoyikamabayilik #globowax​ #drycarcare​ #carcare​ #carwash​ #detailing​ #otoyıkama​ #otoyikama​ #seramikkaplama​ #yeninesilaraçtemizliği​ #çevre​ #turkiye​ #franchising​ #earth​ #bayilikpaketleri​ #doga​ #detaylıtemizlik #koltuktemizliği #tavantemizliği #boyakoruma #pastacila #motortemizliği #filoaraçtemizliği #kurumsalotoyıkama #filo #araçbakımı #bayilik #otoyikamabayiligi #bayilikverenfirmalar​ #bayilik​ #bayilikverenmarkalar​ #otoyıkamabayilik​ #çevreciaraçtemizliği​ #bayilikverenşirketler​ #yatırımfırsatı​ #otoyıkamabayiliği​ #brands​ #globalbrands #2023

| Eskişehir.globowax.com.tr | Eskişehir.drycarcare.com |  Eskişehir.otoyikamabayiligi.com | Eskişehir.otoyikamabayilik.com |

2006-2023 tüm hakkı saklıdır.

DRYCARCARE GLOBOWAX Oto Yikama Bayilik
globowax dry car care oto yikama bayilik garden1 1 1 height 500px
 • Oto Kuaför
 • Oto Yıkama
 • Oto Yıkama Bayilik
 • Oto Yıkama
 • Oto Yıkama Malzemeleri
 • Oto Kuaför Bayilik

2023 Yeni Paket Seçeneklerimiz

Yenilikçi hizmetlerimiz ile her zaman bir adım önde olun..

1 Step 1
Dry Car Care Bayilik Ön Başvurusu - 2024

"Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, sizlere GLOBOWAX Dry Car Care oto yıkama bayiliği yatırımı hakkında maliyetler, referans içerikler, paket ve konseptler dahil bir çok detaylı bilgiyi doğru olarak sunabileceğiz."

Bilgi Edinme Formu :
Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri
Bayilik Talep Ettiğiniz İl (Yurtdışı ise Ülke)*
Bayilik Talep Ettiğiniz İlçe / Semt / Bölge (Yurtdışı ise Şehir)*
BİRİNCİL PAKET SEÇİMİNİZ : OCAK 2024 tarihi itibarı ile Geçerli Fiyatlardır. (*Paketlere KDV Dahildir)
İKİNCİL PAKET SEÇİMİNİZ : ( SEÇİMİNİZ ZORUNLU DEĞİLDİR )
EK BİLGİ - İş Sermayesi Olarak Kullanabileceğim Bir Aracım Var :
İş Başlamayı Planladığınız Zaman Aralığınız :
Marka Konseptimizi Ne Kadar Beğendiniz ?Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli..
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
whatsapp oto yikama bayilik dukkan globowax drycarcare resized low

Facebook'da Bizi Takip Edin !

İletişim

(0212)-450-0009

GLOBOTURK TEKNOLOJI OTOMOTIV SANAYI TICARET LTD. STI.

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cd.

No:19/412 Atrium Çarşı , Başakşehir / Istanbul

sarisin olgun kadin 250
GLOBOWAX 3 COLOR AMBLEM 2024 HD GLOW scaled

" Yenilikçi Konseptlerinde Bayi / Franchise Olun , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın.. " #drycarcare #otoyıkamahizmetleri #detailing #seramikkaplama #pastacila #boyakoruma #ppekaplama #camfilmi #bayilik #bayilik2023

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+