Balıkesir Oto Yıkama Bayilik

GLOBOWAX 2023 SOSYAL MEDYA 001

Balıkesir Oto Yıkama Bayilik 2024

GLOBOWAX Oto Kuaför ve YıkamaOto Yıkama Bayilik işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Balıkesir bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

Balıkesir Oto Yıkama Bayilik firması olarak biz,

 • Balıkesir Oto Kuaför
 • Balıkesir Oto Yıkama
 • Balıkesir Oto Yıkama Bayilik
 • Balıkesir Franchise Oto Yıkama
 • Balıkesir Oto Yıkama Malzemeleri
 • Balıkesir Oto Kuaför Bayilik
 • Balıkesir’de oto yıkama nasıl açarım ?
 • Balıkesir’de oto kuaför nasıl açılır ?
 • Balıkesir Kurumsal Oto Yıkama

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

Balıkesir Oto Yıkama Bayilik denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Oto Yıkama fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Oto Yıkama Bayilik için Balıkesir bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Oto Yıkama Bayilik hizmeti vermektedir.

Balıkesir oto yıkama bayilik

Oto Yıkama Bayilik Denildiğinde Akla Gelen Balıkesir Lider Markası – GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama

Sektörün öncü firmalarından olan GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, Oto KuaförOto YıkamaOto Yıkama BayilikFranchise Oto YıkamaOto Yıkama MalzemeleriOto Kuaför Bayilik hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye’nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Oto Yıkama Bayilik satın almak için Balıkesir ve diğer bölgelerden 365 gün 7/24 ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Balıkesir Oto Yıkama Bayilik – GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama

Türkiye Genelinde Sınırlı Sayıda GLOBOWAX Dry Car Care Bayilikleri Verilmektedir..

Ücretsiz 3D Tasarım – Proje Danışmanlığı – Yerinizde Uygulama Eğitimi – Marka Kullanım Lisansı


oto yıkama
Balıkesir Oto Yıkama Bayilik , Yikama Bayiliği , Detailing , Balıkesir Uygulama Merkezi , Franchising , Globowax ,Dry Car Care , Drycarcare , Globowax Oto Kuaför Ve Yıkama.

Balıkesir oto yıkama bayilik

Balıkesir oto yıkama bayilik , globowax , dry car care , oto yıkama bayilik , oto yıkama bayiliği , oto kuaför , Balıkesir uygulama merkezi , detaylı temizlik , seramik kaplama.

GLOBOWAX DRY CAR CARE 3D İşletme Mimari Tasarım Hizmeti Örneği

Balıkesir oto yıkama bayilik , GLOBOWAX Yatırım Paketi Hizmetlerine Dahil Olan 3D Mimari Görselleştirme Hizmeti.

GLOBOWAX – Çevreci Oto Yıkama Bayiliği Konsepti ile Tanışın !

Dry Car Care – Oto Kuru Bakımı konsepti Türkiye’de 2006 yılından beri nano teknoloji alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ” Oto Yıkama Bayiliği / Franchising ” sektöründe yenilikçi yaklaşımları ile vizyoner bir marka olan GLOBOWAX oluşumudur.

Ülkemizde yaratıcısı olduğu yeni nesil susuz ve çevreci ” oto kuru temizleme konsepti ”ile dünya genelinde de öncülerden olan markamız, hem sabit istasyon yatırımları ile ‘ oto yıkama bayiliği ‘ sektöründe klasik düzende müşteri ihtiyaçlarını karşılayabiliyor hem de yeni çağa uyum sağlayarak mobil olarak ‘ adreste araç temizliği ‘ hizmetlerini sunabilmekte.

Ayrıca profesyonel bir ‘oto yıkama’ işletmesinde olan tüm kapsamlı detaylı temizlik , pasta – cila – boya koruma ve seramik kaplama hizmetlerini marka bünyesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Son 14 yılda yurtiçi pazarda bir çok global markayı geride bırakan ve liderliğe koşan markamız ; Türkiye’de +60 Dünya genelinde toplamda +80 müşteri/hizmet lokasyonu ile günümüzde Türkiye’de son 5 yılda sektörde en hızlı büyüyen franchise şirketlerinden biridir.

Türkiye’deki istihdam yaratma , özel vasıflar gereksinimi olmadan iş gücüne katılımı arttırma çalışmalarımızda sizlerin de ilgi ve desteği ile gururla yerli ve milli global bir “Türk Markası” olarak genişlemeye devam ediyoruz. Sizleri de gerek müşteri gerek yatırımcı olarak potansiyelimizi keşfetmeye davet ediyor ve GLOBOWAX ailesinin bir parçası olarak görmeyi arzu ediyoruz.. İlginize teşekkürler..

GLOBOWAX bayiliğinin avantajları saymakla bitmez, kendi adınıza markasız oto kuaför ve yıkama açmak istediğinizde makinalar, ürünler, yardımcı aparatlar, asma koku, bayraklar, afişler, matbaa vb.. ihtiyaçlarınızın temini için en az 5-6 farklı mecra ya da firma ile muhatap olmak zorunda kalırsınız. Oysa ki GLOBOWAX bayisi olduğunuzda tüm ihtiyaçlarınız için tek altyapı muhatabınız GLOBOWAX Dry Car Care olacaktır.

Yüksek kazanç ; En az maliyetle en yüksek karı sağlayabilmekle olur. Gerçekleştirebileceğiniz özel kampanyalar ve sizlere vereceğimiz profesyonel satış pazarlama eğitimlerimizle bu konuda hiç zorlanmayacaksınız.. Ayrıca bu sektördeki en büyük sıkıntı vasıflı, güvenilir ve sürekli eleman iş gücünü sağlamaktır.

GLOBOWAX® olarak sizin güvendiğiniz el çabukluğu olan hitabı düzgün ancak tecrübesiz bireyleri özel yerinde eğitim programlarımız ile vasıflı ve sertifikalı uygulayıcı iş gücü haline getirerek uygulama profesyonelleri kazanmada işletmenize yardımcı olmaktayız..

Ürünlerimizin tüm MSDS (Material Safety Data Sheet) güvenlik ve kalite belgelerine sahip olması müşteri aracına verebileceğiniz zararlar konusunda ürün kalitesi ile sizlere güven sağlar ve maliyetlerinizi düşürür, müşterilerinize karşı güvenilirliğinizi artırır..

2006 Yılında kurulan firmamız sektörde uygun fiyatları, kaliteli, üstün teknoloji, oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama ürünlerinin toptan, perakende satışı ve uygulama bayiliklerini isim hakkı ve eğitim bedeli almadan sizlere vermiş olduğu güvencesi ve kalitesiyle ürün yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek oto kuaför, detaylı temizlik ve fırçasız köpüklü oto yıkama pazarında daha da güçleniyor.

GLOBOWAX® ile artık mükemmel temizliğe kısa zamanda, zahmetsizce ve en ekonomik olarak ulaşacaksınız. Dahası kolayca kullanabileceğiniz GLOBOWAX® ürünleri hiç bir zararlı madde içermediğinden çalışanlarınızın hem etkinliğini arttırıyor hemde mutluluğunu…

Otomotiv sektörü dışında , endüstriyal temizlik ürünleri , mutfak hijyen grupları , dış cephe temizlik ürünleri ve hatta beton santrallerine beton sökücü ürün tedariğine kadar yaklaşık 300 farklı ürün / ambalaj grubu ile müşterilerimize zengin içeriklerde hitap edebilmekteyiz. Sektörümüzdeki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte, faydalı bulduğumuz yeni ürünleri hızla portföyümüze alabilme kapasitesine sahibiz.

Böylece ekonomik anlamda bayilerimize de tasarruf sağlamış olabiliyoruz. Üretim aşamasında kimya alanında profesyonel ve deneyimli kadromuz ile en güvenilir hammaddeleri kullandırmak suretiyle, ürünlerimizin her zaman yüksek kalite ve üstün standartlarda üretimini sağlayabilmekteyiz.

Değişen ihtiyaçlara göre ara çözümler gerçekleştirebilmekteyiz. Doğru yerde doğru ürün kullanımını sağlamak, ayrıca ürün kullanımında uygulamanın doğru yapılarak etkin sonuçlara ulaşmak amacıyla kullanıcılarınıza gerek işlem öncesi gerekse işlem esnasında ihtiyaç duyulan temel eğitimleri vermekteyiz.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zaman ilkelerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Aile şirketimiz bünyesinde bulunan uluslararası kargo ve lojistik şirketi dahiliyeti avantajı ile üçüncü şahıslara ihtiyaç duymadan dünya genelinde dünyanın neresinde olursanız olun GLOBOWAX kalitesi ve deneyimi ile  “door2door” kapıdan kapıya organizasyon kabiliyeti ile bayilik çalışmaları gerçekleştirebilmekteyiz.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

GLOBOWAX Dünya Genelinde Hızla Yayılıyor ! Bölgenizde ilk Olun, Kazanın..

GLOBOWAX Nano Teknoloji ile ” Balıkesir Oto Yıkama Bayilik / Car Care & Detailing ” sektöründe yatırımcısına ve müşterilerine sınıf atlatıyor, dünya genelinde hızla yayılmaya devam ediyor ! Siz de vizyonlu bir girişimci olarak mevcut sektör standartlarından çok daha farklı deneyimler sunan GLOBOWAX markamız adına ;

bayilik sistemi ön bilgilendirme formunu doldurarak ” ; BAYİİ / FRANCHISE ya da BÖLGE DİSTRİBUTÖRÜ olabilir ; Çevre bilincimiz ve yepyeni projelerimiz ile heyecanla beklediğimiz 2022 sezonunda ailemize katılabilirsiniz..

Saygılarımızla,

GLOBOWAX Dry Car Care

Balıkesir Oto Yıkama Bayilik İletişim

Balıkesir bölgesinde Oto Yıkama Bayilik hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. GLOBOWAX Oto Kuaför ve Yıkama olarak biz sizlere, Oto KuaförOto YıkamaOto Yıkama BayilikFranchise Oto YıkamaOto Yıkama MalzemeleriOto Kuaför Bayilik hizmetleri sunuyoruz. Siz de Oto Yıkama Bayilik hizmeti almak ve detaylı bilgiler için bizlere aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir GLOBOWAX Dry Car Care Oto Yıkama Bayisi Nasıl Olunur ?

Marka Genel Merkez Numaraları :

(0212) 450 0009 ve (0530) 441 61 20 ( *Whatsapp Dahil )
 

Balıkesir Oto Yıkama Bayilik fiyatı, Balıkesir Oto Yıkama fiyatları, Balıkesir Oto Yıkama uygun, Balıkesir Oto Yıkama fiyatları 2022, Balıkesir Oto Yıkama 2022 fiyatları, Oto Yıkama Balıkesir fiyatları, Balıkesir Oto YıkamaOto Yıkama Balıkesir .

Oto Yıkama açmak, Oto Yıkama fiyat, Oto Yıkama Balıkesir hizmet, Oto Yıkama uygun, Devren Oto Yıkama, Oto Kuaför Ürünleri, Kurumsal Oto Yıkama, Bayilik Veren Markalar, Bayilik Veren Şirketler, Filo Araç Temizliği, En İyi Oto Yıkama Markası, GLOBOWAX, Dry Car Care.


Balıkesir oto yıkama bayilik


Türkiye’nin Sektörde Çevreci , Lider ve Öncü Markası GLOBOWAX Dry Car Care Kalitesiyle Tanışın..

?⬜️⬛️ .

?. Türkiye’nin küresel boyutta yerli ve milli marka değeri GLOBOWAX Dry Car Care ..

?. Turkey’s global scaled national brand value GLOBOWAX Dry Car Care ..​


? // PAKET BEDELLERİNE DAHİL OLAN MARKA ENTEGRASYON HİZMETLERİMİZ ; //

 • ?1. Anlaşma imzası , koordinasyon , keşif ve işletme planlama süreçleri için yerinde hizmet, şehir ziyareti.
 • ?2. İşletme açmayı planladığınız lokasyon için 3D mimari görselleştirme tasarım hizmeti, *tasarımcı mimar getirme.
 • ?3. Tüm ürün ekipman , sarf malzeme ve altyapı ihtiyaçlarınız karşılandıktan sonra yerinde eğitim için 2. şehir ziyaretimiz.
 • ?4. GLOBOWAX markasının aktif işletme yaptığınız süre boyunca sınırsız kullanım hakkı ; lisans/bayi sertifikası.
 • ?5. GLOBOWAX müşteri kabul bayi sipariş tedarikleri yazılım teknoloji desteği. . .

?“Yeni Nesil Araç Temizliği Teknolojileri”?


?2024 BAYİLİK YATIRIM SEÇENEKLERİ …


? (G-2) GO-GARAJ Paketi 13.000 $ (*KDV Dahil)

? (G-3) GO-ISTASYON Paketi 15.000 $ (*KDV Dahil)

? (G-4) GO-HANGAR Paketi 17.500 $ (*KDV Dahil)

? (G-5A) GO-VIZYON’360 Paketi 24.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-GARAJ Paketi + 360’Fotoğraf Stüdyo Platformu )

? (G-5B) GO-VIZYON’360 Paketi 28.000 $ (*KDV Dahil) – ( GO-ISTASYON Paketi + 360’Fotoğraf Stüdyo Platformu )

? (G-6) GO-PREMIUM Oto Yıkama Bayiliği Kurulum Paketi 20.000 $ (*KDV Dahil)


KONU ETİKETLERİ / HASHTAGS :

#Balıkesirotoyikamabayilik #globowax​ #drycarcare​ #carcare​ #carwash​ #detailing​ #otoyıkama​ #otoyikama​ #seramikkaplama​ #yeninesilaraçtemizliği​ #çevre​ #turkiye​ #franchising​ #earth​ #bayilikpaketleri​ #doga​ #detaylıtemizlik #koltuktemizliği #tavantemizliği #boyakoruma #pastacila #motortemizliği #filoaraçtemizliği #kurumsalotoyıkama #filo #araçbakımı #bayilik #otoyikamabayiligi #bayilikverenfirmalar​ #bayilik​ #bayilikverenmarkalar​ #otoyıkamabayilik​ #çevreciaraçtemizliği​ #bayilikverenşirketler​ #yatırımfırsatı​ #otoyıkamabayiliği​ #brands​ #globalbrands

www.globowax.com.tr | 2006-2024 tüm hakkı saklıdır.

KONU ETİKETLERİ / HASHTAGS :


 • Balıkesir oto yıkama bayilik arama sorguları.
 • Balıkesir oto yıkama bayiliği arama sorguları.
 • Balıkesir kurumsal oto yıkama arama sorguları.
 • Balıkesir araç yıkama arama sorguları.
 • Balıkesir araba yıkama arama sorguları.

ARTVİN BÖLGESİNDE WEB SİTEMİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ ARAMA SORGULAMA ÖRNEKLERİ AŞAĞIDA PAYLAŞILMIŞTIR, İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Balıkesir oto yıkama bayilik , GLOBOWAX Dry Car Care , Oto Yıkama Bayiliği , Bayilik Franchising , Oto Kuafor , Detailing hizmetleri için bize ulaşın.


 • Balıkesir oto yıkama bayilik.
 • Balıkesir oto yıkama bayiliği.
 • Balıkesir kurumsal oto yıkama.
 • Balıkesir araç yıkama.
 • Balıkesir araba yıkama.
 • Balıkesir globowax
 • Balıkesir dry car care
 • Balıkesir drycarcare
 • Balıkesir buharlı oto yıkama,
 • Balıkesir buharlı araç temizliği
 • Balıkesir araç yıkama hizmeti
 • Balıkesir kurumsal oto yıkama işletmeleri
 • Balıkesir profesyonel araç yıkama istasyonu
 • Balıkesir basınçlı yıkama makineleri
 • Balıkesir Oto Kuaför
 • Balıkesir Pasta Cila
 • Balıkesir Boya Koruma
 • Balıkesir Seramik Kaplama
 • Balıkesir Detaylı Temizlik
 • Balıkesir Motor Temizliği
 • Balıkesir Yerinde Yıkama
 • Balıkesir Mobil Araç Temizliği
 • Balıkesir Adreste Oto Yıkama Hizmeti
 • Balıkesir Karlı İşler
 • Balıkesir Distribütörlük Veren Markalar
 • Balıkesir Distribütörlük Veren Şirketleri
 • Balıkesir Elektirikli Araç İstasyonu
 • Balıkesir E Şarj İstasyonu Kurulumu
 • Balıkesir Araç Sigortası Hizmetleri
 • Balıkesir’da yapılabilecek karlı işler nelerdir örnekler.
 • Balıkesir’da yatırım önerileri.
 • Balıkesir’da distribütörlük almak
 • Balıkesir Oto Yıkama Açmak
 • Balıkesir PPE Kaplama
 • Balıkesir Oto Cam Filmi yaptırmak.
 • Balıkesir Detailing
 • Balıkesir Car Care.
 • Balıkesir Oto Yıkama Bayiliği 2023
 • Balıkesir İnvestment
 • Balıkesir Business Opportunity
 • Balıkesir Dealership
 • Balıkesir Distributorship
 • Balıkesir International Partnership
 • Balıkesir Consulting Agency.
 • Balıkesir Profitable Business
 • Balıkesir Investment Options
 • Balıkesir Franchising
 • Balıkesir Master Franchising
 • Balıkesir Oto Kuaför Malzemeleri
 • Balıkesir Oto Yıkama Malzemeleri

** Yukarda yer alan bilgiler, daha geniş yatırımcı & potansiyel müşteri kitlelerine ulaşmak adına  ‘SEO’ web geliştirme amaçlı düzenlenmekte olup referans içeriklerdir. Güncel işletme referanslarımız ve hizmet alma talepleriniz için santralimizden her daim bilgi alabilirsiniz.

*** Web sitemizde / sitelerimizde düzenlenen hazırlanan tüm yayın ve içeriklerimizin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz ve referans gösterilemez.

Müşteri Hizmetleri :

(0212) 450 0009

Franchising / Bayilik / Yatırımcı İlişkileri / Kurumsal :

(0530) 441 61 20

For Foreigners in BALIKESİR city ;

Genel Merkez Ofis İşletme Adresimiz: Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cad. Bina 19/412 Atrium Çarşı Istanbul, // BALIKESİR Şehri //.

GLOBOWAX is open for International Partnership.

We have many visionary investment models and profitable sale opportunities in the company profile inself. Also being an International Cargo company experience and door 2 door organisation capabilities , we open for partnership worldwide.

GLOBOWAX is offering you both passive and active income models. Please contact us on Whatsapp and briefly explain your thoughts through +90 530 441 61 20 whatsapp available line. Thanks for your kind interest.

Balıkesir oto yıkama bayilik, Balıkesir oto yıkama bayiliği, Balıkesir kurumsal oto yıkama, Balıkesirda araç yıkama, Balıkesir araba yıkama, Balıkesir Globowax, Balıkesir dry car care, Balıkesir buharlı oto yıkama, Balıkesir buharlı araç temizliği, Balıkesir araç yıkama hizmeti, Balıkesir kurumsal oto yıkama işletmeleri, Balıkesir profesyonel araç yıkama istasyonu,

Balıkesir basınçlı yıkama makineleri, Balıkesir oto kuaför malzemeleri, Balıkesir oto yıkama malzemeleri, Balıkesir oto yıkama köpüğü, Balıkesir oto köpük, Balıkesir Oto Kuaför, Balıkesir Pasta Cila, Balıkesir Boya Koruma, Balıkesir Seramik Kaplama, Balıkesir Detaylı Temizlik, Balıkesir Motor Temizliği, Balıkesir Yerinde Yıkama, Balıkesir Mobil Araç Temizliği, Balıkesir Adreste Oto Yıkama Hizmeti,

Balıkesir Karlı İşler, Balıkesir Distribütörlük Veren Markalar, Balıkesir Distribütörlük Veren Şirketleri, Balıkesir Elektirikli Araç İstasyonu, Balıkesir E Şarj İstasyonu Kurulumu, Balıkesir Araç Sigortası Hizmetleri, Balıkesir’da yapılabilecek karlı işler nelerdir örnekler,

Balıkesir’da yatırım önerileri, Balıkesirda distribütörlük almak, Balıkesir Oto Yıkama Açmak, Balıkesir PPE Kaplama, Balıkesir Oto Cam Filmi yaptırmak, Balıkesir Detailing, Balıkesir Car Care. Balıkesir Oto Yıkama Bayiliği 2023, Balıkesir İnvestment, Balıkesir Business Opportunity,

Balıkesir Dealership, Balıkesir Distributorship, Balıkesir International Partnership, Balıkesir Consulting Agency. Balıkesir Profitable Business, Balıkesir Investment Options, Balıkesir Franchising, Balıkesir Master Franchising , Balıkesir Bayilik 2023 .

#Balıkesirotoyikamabayilik #globowax​ #drycarcare​ #carcare​ #carwash​ #detailing​ #otoyıkama​ #otoyikama​ #seramikkaplama​ #yeninesilaraçtemizliği​ #çevre​ #turkiye​ #franchising​ #earth​ #bayilikpaketleri​ #doga​ #detaylıtemizlik #koltuktemizliği #tavantemizliği #boyakoruma #pastacila #motortemizliği #filoaraçtemizliği #kurumsalotoyıkama #filo #araçbakımı #bayilik #otoyikamabayiligi #bayilikverenfirmalar​ #bayilik​ #bayilikverenmarkalar​ #otoyıkamabayilik​ #çevreciaraçtemizliği​ #bayilikverenşirketler​ #yatırımfırsatı​ #otoyıkamabayiliği​ #brands​ #globalbrands #2023

| www.globowax.com.tr | www.drycarcare.com |  www.otoyikamabayiligi.com | www.otoyikamabayilik.com |

2006-2023 tüm hakkı saklıdır.

1 Step 1
Dry Car Care Bayilik Ön Başvurusu - 2024

"Aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda, sizlere GLOBOWAX Dry Car Care oto yıkama bayiliği yatırımı hakkında maliyetler, referans içerikler, paket ve konseptler dahil bir çok detaylı bilgiyi doğru olarak sunabileceğiz."

Bilgi Edinme Formu :
Franchise / Bayilik Bölge Bilgileri
Bayilik Talep Ettiğiniz İl (Yurtdışı ise Ülke)*
Bayilik Talep Ettiğiniz İlçe / Semt / Bölge (Yurtdışı ise Şehir)*
BİRİNCİL PAKET SEÇİMİNİZ : OCAK 2024 tarihi itibarı ile Geçerli Fiyatlardır. (*Paketlere KDV Dahildir)
İKİNCİL PAKET SEÇİMİNİZ : ( SEÇİMİNİZ ZORUNLU DEĞİLDİR )
EK BİLGİ - İş Sermayesi Olarak Kullanabileceğim Bir Aracım Var :
İş Başlamayı Planladığınız Zaman Aralığınız :
Marka Konseptimizi Ne Kadar Beğendiniz ?Yorumlarınız Bizim için Çok Değerli..
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
whatsapp oto yikama bayilik dukkan globowax drycarcare resized low

Facebook'da Bizi Takip Edin !

İletişim

(0212)-450-0009

GLOBOTURK TEKNOLOJI OTOMOTIV SANAYI TICARET LTD. STI.

Adres :

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Kemal Sunal Cd.

No:19/412 Atrium Çarşı , Başakşehir / Istanbul

sarisin olgun kadin 250
GLOBOWAX 3 COLOR AMBLEM 2024 HD GLOW scaled

" Yenilikçi Konseptlerinde Bayi / Franchise Olun , Bölgenizde İlk Olmanın Ayrıcalıklarını ve Avantajlarını Yaşayın.. " #drycarcare #otoyıkamahizmetleri #detailing #seramikkaplama #pastacila #boyakoruma #ppekaplama #camfilmi #bayilik #bayilik2023

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+