Susuz Araç Temizliği

Susuz Arac Temizligi

Yeni Nesil Susuz Araç Temizliği Hizmeti Ürün Grubu

Oto Kuru Temizleme Uygulaması Hangi Ürünlerle Yapılır ?

DRY1 BIDON STICKER DRY 11 susuz araç temizliği 1

DRY 1 – YENİ NESİL NANO DIŞ YÜZEY TEMİZLEYİCİ

Dış kaporta ve yüzey temizleyicidir. Aracın kaportasında bulunan her türlü tozun kirin çamurun ve kuş pisliği gibi benzeri kirlerin temizlenmesinde kullanılır. Dış yüzeyde jant lastik ve cam yüzeyler hariç bütün yüzey ve aksamların temizlenmesinde ve parlatılmasında kullanılır. Bitki köklerinden elde edilen özel formülü sayesinde dış yüzey temizliğinde kullanıldığı gibi ayrıca formülünde bulundurduğu carnabua ve polimer maddeleri sayesinde kaporta aksamının pasta-cila yapmışçasına parlamasını ve korunmasını sağlar, anti statik özelliği sayesinde de aracın tozlanmasını geciktirir. Boyayı koruyucu ve bakım özelliği bulundurduğundan aracın güneşin zararlı “uv” ışınlarında korunmasını sağlamaktadır. Sürekli uygulandığı takdirde aracın yüzeyinde daha önce oluşmuş olan kılcal çiziklerin kapanmasını sağlamakta boya koruyucu etkisi sayesinde de aracın boyasını dış etmenlerden korumaya yardımcı olmaktadır.


DRY2 BIDON STICKER DRY 2 susuz araç temizliği 2

DRY 2 – İÇ YÜZEY GENEL TEMİZLEYİCİ

İç yüzey genel temizleyicidir. Aracın torpido, direksiyon, konsol, kapı içleri, iç yüzey plastik aksamların ve her nevi paspas kısımların temizlemesinde kullanılır. Solüsyonun parlatıcı etkisi yoktur sadece yüzeyin temizliğini ve dezenfektasyonunu sağlar.


DRY3 BIDON STICKER DRY 3 susuz araç temizliği 3

DRY 3 – CAM YÜZEYLER TEMİZLEYİCİ

Cam yüzey genel temizleyicidir. Aracın cam yüzeylerinde içte ve dışta bulunan her nevi toz, kir, kuş pisliği, böcek pisliği gibi kirlerin temizlenmesinde kullanılır. İçeriğinde bulundurduğu kayganlaştırıcı ve parlatıcılar sayesinde cam yüzeylerin temizlenmesinde parlatılmasında ve geçici su itici özelliğinin kazandırılmasında kullanılır.


DRY4 BIDON STICKER DRY 4 susuz araç temizliği 4

DRY 4 – JANT YÜZEYLER TEMİZLEYİCİ

Jant lastik yüzey genel temizleyicidir. Aracın jant lastik yüzeylerinde bulunan her nevi kir toz çamur balata tozu ve yağı gibi kirlerin temizlenmesinde kullanılan güçlü bir temizleyicidir. Lastik yüzeyin sadece temizliğini geçekleştirir lastiğe doğal görünümünü kazandırır parlaklık sağlamaz. Metal alaşımlı jantları güçlü çözücü etkisi sayesinde temizlediği gibi ayrıca parlaklıkta sağlamaktadır. Ayrıca ürün davlumbaz temizliğinde de kullanılır. Bunun için bir miktar su ile seyreltilebilinir.


DRY5 BIDON STICKER DRY 5 susuz araç temizliği 5

DRY 5 – JANT YÜZEYLER TEMİZLEYİCİ

Lastik ve plastik yüzeylerin parlatılmasında kullanılan üründür. Temizlik sağlamaz sadece yüzeylere parlaklık sağlamaktadır. Jant lastik yüzey temizliğinin tamamlayıcı ürünüdür.

Susuz Araç Temizliği ve Oto Kuru Temizleme Hizmetleri ana ürün gruplarımızdır. Dry Car Care serisi ürünleri birlikte kullanılır. Adreste Araç Temizliği. GLOBOWAX

oto yıkama
Dry Car Care

Popüler arama motorlarında aşağıdaki sorguları sağlayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Oto Kuru Temizleme Nasıl Yapılır ?

Susuz Araç Yıkama Uygulaması hangi ürünlerle yapılır ?

susuz araç temizliği

oto kuru temizleme

susuz araç yıkama ürünleri

yeni nesil nano teknoloji temizlik ürünleri

www.drycarcare.com / www.globowax.com.tr / otoyikamabayiligi.com / otoyikamabayilik.com

DRY1 BIDON STICKER DRY 11
DRY2 BIDON STICKER DRY 2
DRY3 BIDON STICKER DRY 3
DRY4 BIDON STICKER DRY 4
DRY5 BIDON STICKER DRY 5
TOP
GLOBOWAX Dry Car Care Profesyonel Oto Yıkama Bayiliği / Bayilik Sürecinde Yatırım Paketi Ücretini Ödemeniz Yeterli ! İSİM HAKKI VE SÜRPRİZ MALİYETLER YOK ! CİRO'DAN PAY ALINMIYOR ! Bayilik Başvuru Formu İçin Tıklayın.
+